ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:12

Express mëson: Një parti shqiptare pritet të bëj koalicion parazgjedhor me një parti maqedonase

Express mëson: Një parti shqiptare pritet të bëj koalicion parazgjedhor me një parti maqedonase
Koalicionet parazgjedhore mes partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut janë temë mjaftë e përfolur tani në prag të zgjedhjeve të parakohshme në parlamentare. Gazeta Express nga burime brenda partive, jozyrtarisht mëson ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:19
Koalicionet parazgjedhore mes partive shqiptare në Maqedoninë e Veriut janë temë mjaftë e përfolur tani në prag të zgjedhjeve të parakohshme në parlamentare. Gazeta Express nga burime brenda partive, jozyrtarisht mëson ...

“Koalicioni opozitar i mundshëm – thirrja e Ahmetit për bashkim me prapavijë politike” (VIDEO)
Koalicioni parazgjedhor mes partive opozitare shqiptare që propozohet nga kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, është i mundshëm, vlerëson analisti Sefer Tahiri. “ASH-ja para zgjedhjeve mund ta krijojë koalicion ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 18:52
Koalicioni parazgjedhor mes partive opozitare shqiptare që propozohet nga kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, është i mundshëm, vlerëson analisti Sefer Tahiri. “ASH-ja para zgjedhjeve mund ta krijojë koalicion ...

Rexhepi i BESËS: Në 2017, kur Lëvizja Besa vendosi të negocioi me ASH-në, Gashi takohej me PDSH-në
Nënkryetari i Lëvizjes BESA Kastriot Rexhepi, ka zbuluar një detaj se pse në zgjedhjet e vitit 2017, nuk u arrit koalicioni me ASH-në. Rexhepi thotë se “përderisa Kryesia Qëndrore kishte caktuar Komision plr negociim me ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 14:21
Nënkryetari i Lëvizjes BESA Kastriot Rexhepi, ka zbuluar një detaj se pse në zgjedhjet e vitit 2017, nuk u arrit koalicioni me ASH-në. Rexhepi thotë se “përderisa Kryesia Qëndrore kishte caktuar Komision plr negociim me ...

(VIDEO) “Studio e Hapur”, Sela: Të bëhemi bashkë dhe ta bëjmë diferencën ndaj BDI-së
Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, është i bindur se BDI do t’i humb zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit dhe se Aleanca për Shqiptarët do të del fituese, ndërsa koalicioni parazgjedhor sipas ...
Shenja | 07-Nov-2019 18:35
Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, është i bindur se BDI do t’i humb zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit dhe se Aleanca për Shqiptarët do të del fituese, ndërsa koalicioni parazgjedhor sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved