ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:50

Emery ka frikë, një humbje ndaj Leicester i kushton stolin!

Emery ka frikë, një humbje ndaj Leicester i kushton stolin!
Unai Emery është në presion të madh. Tifozët e Arsenalit, duan “kokën” e tij, pasi rezultatet e fundit kanë qenë skandaloze. Vetë trajneri spanjoll pranoi se sfida e së dielës kundër Leicester është shumë e rëndësishme ...
ABCNews | 08-Nov-2019 17:56
Unai Emery është në presion të madh. Tifozët e Arsenalit, duan “kokën” e tij, pasi rezultatet e fundit kanë qenë skandaloze. Vetë trajneri spanjoll pranoi se sfida e së dielës kundër Leicester është shumë e rëndësishme ...

Lampardi zgjidhet trajneri i muajit në Premierligë
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, është emëruar trajneri më i mirë në Premierligë për muajin tetor, pasi arriti ta drejtojë skuadrën e tij në fitore kundër Southamptonit, Newcastleit dhe Burnleyt. “The Blues” janë ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:08
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, është emëruar trajneri më i mirë në Premierligë për muajin tetor, pasi arriti ta drejtojë skuadrën e tij në fitore kundër Southamptonit, Newcastleit dhe Burnleyt. “The Blues” janë ...

Lampardi merr çmimin më të madh deri tashti, si trajner
Trajneri i Chelseat, Franck Lampard, ka marrë çmimin e trajnerit më të mirë të muajit tetor. E nisi keq sezonin, por tashti është këndellur dhe nuk po njeh për humbje, shkruan Indeksonline. Momentalisht, Chelsea gjendet ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 13:12
Trajneri i Chelseat, Franck Lampard, ka marrë çmimin e trajnerit më të mirë të muajit tetor. E nisi keq sezonin, por tashti është këndellur dhe nuk po njeh për humbje, shkruan Indeksonline. Momentalisht, Chelsea gjendet ...

Ja minutat e “Dardanëve” në klubet e tyre përkatëse në ndeshjet e fundit
Paraqitjet fantastike të Leicester Cityt këtë sezon në Premierligë, kanë bërë që trajneri i tyre, Brenda Rodgers, të jetë dëshirë e shumë skuadrave. ‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 12:54
Paraqitjet fantastike të Leicester Cityt këtë sezon në Premierligë, kanë bërë që trajneri i tyre, Brenda Rodgers, të jetë dëshirë e shumë skuadrave. ‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me ...

Trajneri që po mahnitë të gjithë në Premierligë mund të marrë drejtimin e Arsenalit
Paraqitjet fantastike të Leicester Cityt këtë sezon në Premierligë, kanë bërë që trajneri i tyre, Brenda Rodgers, të jetë dëshirë e shumë skuadrave. ‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 11:41
Paraqitjet fantastike të Leicester Cityt këtë sezon në Premierligë, kanë bërë që trajneri i tyre, Brenda Rodgers, të jetë dëshirë e shumë skuadrave. ‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me ...

Trajneri që po mahnitë të gjithë në Premierligë mund të marrë drejtimin e Arsenalit
‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me 23 pikë. Merita të mëdha në këtë ringjallje të Leicester City, pa dyshim që ka trajneri Rodgers. Ai tani po vëzhgohet nga nga disa skuadra të mëdha ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:21
‘Dhelprat’ pas 11 xhirove renditen në vendin e tretë në Premierligë me 23 pikë. Merita të mëdha në këtë ringjallje të Leicester City, pa dyshim që ka trajneri Rodgers. Ai tani po vëzhgohet nga nga disa skuadra të mëdha ...

Mourinho trajneri i ri i Arsenalit? Reagon Emery: Unë jam shefi këtu Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën
Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi është duke u ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 10:39
Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi është duke u ...

Mourinho trajneri i ri i Arsenalit? Reagon Emery: Unë jam shefi këtu
Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi është duke u ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 10:04
Unai Emery e ka ripërsëritur se ai është ende trajner i Arsenalit, pas thashethemeve se klubi londinez do ta shkarkojë atë dhe do ta zëvendësojë me Jose Mourinhon. Emery është nën presion të madh pasi është duke u ...

Neymar rekord negativ me PSG-në, më shumë i lënduar se në fushë
Unai Emery dha një përgjigje të shkurtër kur u pyet për mundësinë e largimit të tij nga Arsenali. Mediat britanike kanë raportuar ditëve të fundit se Jose Mourinho është afër kalimit tek ‘Topçijntë’, pasi Emery ka ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 09:41
Unai Emery dha një përgjigje të shkurtër kur u pyet për mundësinë e largimit të tij nga Arsenali. Mediat britanike kanë raportuar ditëve të fundit se Jose Mourinho është afër kalimit tek ‘Topçijntë’, pasi Emery ka ...

22:54 Mustafi e fajëson trajnerin Emery për dështimin e Arsenalit kundër Vitorias Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e...
Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm në ndeshje nga ...
Kosova Sot | 06-Nov-2019 23:01
Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm në ndeshje nga ...

Mustafi e fajëson trajnerin Emery për dështimin e Arsenalit kundër Vitorias
Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm në ndeshje nga ...
Gazeta Express | 06-Nov-2019 22:48
Shkodran Mustafi e ka fajësuar trajnerin e vet Unai Emery për taktika të dështuara në barazimin e Arsenalit 1:1 kundër Vitorias të mërkurën në Ligën e Evropës. Mbrojtësi shqiptar e shënoi golin e vetëm në ndeshje nga ...

Emery rreth raportimeve për kalimin e Mourinho në Arsenal: Unë jam trajneri
Unai Emery ka ripërsëritur se ai vazhdon të jetë trajner i Arsenalit me gjithë vorbullën e raportimeve që e lidhin Jose Mourinhon me një kalim te Topçinjtë. Kur është pyetur nëse brengoset për të zëvendësuar nga ...
Klan Kosova | 06-Nov-2019 22:39
Unai Emery ka ripërsëritur se ai vazhdon të jetë trajner i Arsenalit me gjithë vorbullën e raportimeve që e lidhin Jose Mourinhon me një kalim te Topçinjtë. Kur është pyetur nëse brengoset për të zëvendësuar nga ...

Mustafi hesht kritikët, Arsenali barazon në Portugali
Arsenali është një hap më pranë kualifikimit në turin tjetër të Ligës së Europës, edhe pse sot është ndalur në një barazim 1-1 ndaj ekipit të Vitoria Gimaraesh në transfertë në ndeshjen e katërt në grup në Ligën e ...
Flaka | 06-Nov-2019 22:34
Arsenali është një hap më pranë kualifikimit në turin tjetër të Ligës së Europës, edhe pse sot është ndalur në një barazim 1-1 ndaj ekipit të Vitoria Gimaraesh në transfertë në ndeshjen e katërt në grup në Ligën e ...

Mustafi hesht kritikët, Arsenali barazon në Portugali
Arsenali është një hap më pranë kualifikimit në turin tjetër të Ligës së Europës, edhe pse sot është ndalur në një barazim 1-1 ndaj ekipit të Vitoria Gimaraesh në transfertë në ndeshjen e katërt në grup në Ligën e ...
Alsat-M | 06-Nov-2019 22:22
Arsenali është një hap më pranë kualifikimit në turin tjetër të Ligës së Europës, edhe pse sot është ndalur në një barazim 1-1 ndaj ekipit të Vitoria Gimaraesh në transfertë në ndeshjen e katërt në grup në Ligën e ...

Emery flet për spekulimet që e lidhin Mourinhon me Arsenalin
Emery ka rënë në presion javët e fundit pasi ‘Gunners’ kanë luftuar si brenda ashtu edhe në Evropë. Të mërkurën, Arsenali barazoi 1-1 me Vitoria në Ligën e Evropës, për ta shtuar edhe më shumë krizën e klubit anglez. ...
Lajminet | 06-Nov-2019 22:16
Emery ka rënë në presion javët e fundit pasi ‘Gunners’ kanë luftuar si brenda ashtu edhe në Evropë. Të mërkurën, Arsenali barazoi 1-1 me Vitoria në Ligën e Evropës, për ta shtuar edhe më shumë krizën e klubit anglez. ...

'Unë jam trajneri' - tha Emery kur u pyet për ardhjen e Mourinhos në Arsenal
Unai Emery ka insistuar se ai është ende trajner i Arsenalit pavarësisht se vazhdojnë të rriten spekulimet për ardhjen e Jose Mourinhos në vendin e tij. Emery ka qenë nën presion në javët e fundit pasi Arsenali ka ...
Zeri | 06-Nov-2019 21:09
Unai Emery ka insistuar se ai është ende trajner i Arsenalit pavarësisht se vazhdojnë të rriten spekulimet për ardhjen e Jose Mourinhos në vendin e tij. Emery ka qenë nën presion në javët e fundit pasi Arsenali ka ...

Mustafi shënon në barazimin ndaj Arsenalit
Forma jo e mirë që Arsenali po tregon në Ligën Angleze, është treguar edhe sonte në Ligën e Evropës. Në ndeshjen që Arsenali ka zhvilluar sonte si mysafir ndaj Vitoria de Guimaraes, ka barazuar 1-1. I kritikuari për ...
Flaka | 06-Nov-2019 20:37
Forma jo e mirë që Arsenali po tregon në Ligën Angleze, është treguar edhe sonte në Ligën e Evropës. Në ndeshjen që Arsenali ka zhvilluar sonte si mysafir ndaj Vitoria de Guimaraes, ka barazuar 1-1. I kritikuari për ...

Notat e lojtarëve: Guimaraes 1-1 Arsenal, Mustafi më i miri
Guimaraes e ka ndalur Arsenalin në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin në këtë takim për vendasit e shënoi Bruno Duarte (91’), ndërsa për The Gunners realizoi Shkodran Mustafi ...
Telegrafi | 06-Nov-2019 19:16
Guimaraes e ka ndalur Arsenalin në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin në këtë takim për vendasit e shënoi Bruno Duarte (91’), ndërsa për The Gunners realizoi Shkodran Mustafi ...

Notat e lojtarëve: Guimaraes 1-1 Arsenal, Mustafi më i miri
Guimaraes e ka ndalur Arsenalin në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin në këtë takim për vendasit e shënoi Bruno Duarte (91’), ndërsa për The Gunners realizoi Shkodran Mustafi ...
E Dua Sportin | 06-Nov-2019 20:01
Guimaraes e ka ndalur Arsenalin në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin në këtë takim për vendasit e shënoi Bruno Duarte (91’), ndërsa për The Gunners realizoi Shkodran Mustafi ...

Goli i Mustafit nuk i mjafton Arsenalit – londinezët barazojnë me Guimaraesin
Guimaraes dhe Arsenali i kanë ndarë pikët në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra vendase i shkaktoi shumë probleme Topçinjëve qysh në minutat e parë të ndeshjes, duke e rrezikuar disa herë ...
E Dua Sportin | 06-Nov-2019 20:01
Guimaraes dhe Arsenali i kanë ndarë pikët në kuadër të Ligës së Evropës, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra vendase i shkaktoi shumë probleme Topçinjëve qysh në minutat e parë të ndeshjes, duke e rrezikuar disa herë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved