ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

E çuditshme! Joshua ka rënë dukshëm në peshë, para revanshit me Ruiz

E çuditshme! Joshua ka rënë dukshëm në peshë, para revanshit me Ruiz
Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr. AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 10:49
Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr. AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ ...

Tentoi të shënojë gol akrobatik, e nokauton kundërshtarin
Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr. AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 09:27
Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr. AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ ...

Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë
AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ nga muskujt. Britaniku humbte tre titujt e tij në duelin kundër meksikanit, ...
Lajminet | 07-Nov-2019 23:53
AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ nga muskujt. Britaniku humbte tre titujt e tij në duelin kundër meksikanit, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved