ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 01:17

E cilësoi kryeministre të ardhshme, Spiropali i përgjigjet Kujtim Gjuzit

E cilësoi kryeministre të ardhshme, Spiropali i përgjigjet Kujtim Gjuzit
Postuar: 08/11/2019 - 17:34 Ministrja Elisa Spiropali komentoi deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi i cili i shihte si kryeministre të ardhshme. Spiropali tha se Gjuzi shquhet për deklaratat e tij ekzotike. "Gjuzi ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 17:42
Postuar: 08/11/2019 - 17:34 Ministrja Elisa Spiropali komentoi deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi i cili i shihte si kryeministre të ardhshme. Spiropali tha se Gjuzi shquhet për deklaratat e tij ekzotike. "Gjuzi ...

Struktura për hetimin e 'KÇK', Spiropali shpjegon si do të funksionojë dhe kur do jetë gati
Postuar: 08/11/2019 - 17:39 Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin Elisa Spiropali, ka thënë se struktura e Posaçme që do të hetojë gjyqtarët dhe prokurorët e lidhur me krimi ose siç i ka quajtur kryeministri Edi Rama ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 17:42
Postuar: 08/11/2019 - 17:39 Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin Elisa Spiropali, ka thënë se struktura e Posaçme që do të hetojë gjyqtarët dhe prokurorët e lidhur me krimi ose siç i ka quajtur kryeministri Edi Rama ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved