ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:31

Djemtë e VIP-ve që janë edhe më të bukur se baballarët e tyre

Djemtë e VIP-ve që janë edhe më të bukur se baballarët e tyre
Vite me pare ishin aktoret si Alain Delon, Jude Low dhe te tjere ata qe kishin fituar zemrat e te gjitheve. Sot jane femijet e tyre qe po terheqin me teper vemendjen. Ne fakt disa jane po aq te bukur e disa te tjere ...
ikub.al | 08-Nov-2019 10:04
Vite me pare ishin aktoret si Alain Delon, Jude Low dhe te tjere ata qe kishin fituar zemrat e te gjitheve. Sot jane femijet e tyre qe po terheqin me teper vemendjen. Ne fakt disa jane po aq te bukur e disa te tjere ...

Ja kush janë gratë e aktorëve më të famshëm në botë
Ka disa aktore qe mund te terheqin vemendjen vetem me nje shikim te tyre e te tjere qe te bejne per vete me aktrimin. Miliona femra ane e mbane botes i pelqejne keta meshkuj, por cilat jane partneret qe ata kane ...
ikub.al | 07-Nov-2019 11:35
Ka disa aktore qe mund te terheqin vemendjen vetem me nje shikim te tyre e te tjere qe te bejne per vete me aktrimin. Miliona femra ane e mbane botes i pelqejne keta meshkuj, por cilat jane partneret qe ata kane ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved