ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:49

Disa rregulla për përdorimin e telefonit gjatë punës

Disa rregulla për përdorimin e telefonit gjatë punës
Shpesh ne momente te pacaktuara familja dhe miqte tuaj mund te kene nevoje per ju ne çdo kohe. Kontakti me te afermit eshte shume i rendesishem. Mund te kete raste apo probleme te medha qe ju duhet te jeni ne dijeni. ...
ikub.al | 08-Nov-2019 10:15
Shpesh ne momente te pacaktuara familja dhe miqte tuaj mund te kene nevoje per ju ne çdo kohe. Kontakti me te afermit eshte shume i rendesishem. Mund te kete raste apo probleme te medha qe ju duhet te jeni ne dijeni. ...

Instagrami vs Realiteti
Jane disa te famshme ne instagram, perdoruese te rregullta te Instagramit, te cilat na vendosin ne dijeni rreth te vertetes qe fshihet jashte tij. Ato kane marre guximin te postojne te verteta te medha. Pas çdo fotoje ...
ikub.al | 07-Nov-2019 14:37
Jane disa te famshme ne instagram, perdoruese te rregullta te Instagramit, te cilat na vendosin ne dijeni rreth te vertetes qe fshihet jashte tij. Ato kane marre guximin te postojne te verteta te medha. Pas çdo fotoje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved