ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:21

“Burdushi” sërish shpallet fajtor për mashtrim, dënohet me 1 vjet burgim e 5 mijë euro gjobë

“Burdushi” sërish shpallet fajtor për mashtrim, dënohet me 1 vjet burgim e 5 mijë euro gjobë
Gjykata Themelore në Prizren, të premten, për herë të dytë e ka dënuar me një vit burg dhe 5000 euro gjobë, të akuzuarin për mashtrim, Hysri Peqani, i njohur ndryshe si “Burdushi”. Ai akuzohej se më 20 qershor 2014, ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 15:50
Gjykata Themelore në Prizren, të premten, për herë të dytë e ka dënuar me një vit burg dhe 5000 euro gjobë, të akuzuarin për mashtrim, Hysri Peqani, i njohur ndryshe si “Burdushi”. Ai akuzohej se më 20 qershor 2014, ...

Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë
Gjykata Themelore ka bërë të ditur se në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Sipas këtij vendimi, Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për veprën penale ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 21:26
Gjykata Themelore ka bërë të ditur se në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Sipas këtij vendimi, Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për veprën penale ...

Vrasja e Florent Ahmetajt në kazino – Gjykata e dënon vrasësin me 25 vjet, familja kërkon dënim të përjetshëm
Me 25 vite burgim është dënuar Astrit Pacolli nga Gjykata Themelore në Prishtinë për vrasjen e Florent Ahmetajt në vendin e tij të punës brenda kazinosë ‘’Matrix’’ në Lipjan në mars të këtij viti. E me vendimin e ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 19:27
Me 25 vite burgim është dënuar Astrit Pacolli nga Gjykata Themelore në Prishtinë për vrasjen e Florent Ahmetajt në vendin e tij të punës brenda kazinosë ‘’Matrix’’ në Lipjan në mars të këtij viti. E me vendimin e ...

Një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për Burdushin
Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit , i njohur si Burdushi . Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit. “Nga data ...
Portalb | 08-Nov-2019 17:22
Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit , i njohur si Burdushi . Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit. “Nga data ...

Ja sa u dënuar Burdushi
Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 eurosh. Atij i është ndaluar edhe ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 16:18
Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 eurosh. Atij i është ndaluar edhe ...

Burdushi dënohet me një vit burgim
Gjykata Themelore e Prizrenit ka dënuar Hysri Peqanin, mjekun popullor të njohur si Burdushi me burgim efektiv në kohëzgjatje prej një viti dhe 5 mijë euro gjobë për veprën penale “mashtrim”. Kjo gjykatë njofton se ...
Klan Kosova | 22-Nov-2018 10:56
Gjykata Themelore e Prizrenit ka dënuar Hysri Peqanin, mjekun popullor të njohur si Burdushi me burgim efektiv në kohëzgjatje prej një viti dhe 5 mijë euro gjobë për veprën penale “mashtrim”. Kjo gjykatë njofton se ...

Ditë të zeza për Burdushin, këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj Burdushit nga Prizreni për shkak të veprës penale “mashtrim”. Në njoftim thuhet se Burdushin gjykata e ka ...
InFokusi | 08-Nov-2019 15:43
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj Burdushit nga Prizreni për shkak të veprës penale “mashtrim”. Në njoftim thuhet se Burdushin gjykata e ka ...

1 vit burg për “Burdushin”
Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe në të kaluarën ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:37
Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe në të kaluarën ...

Një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë për Burdushin
Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit. “Nga data ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 15:37
Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktvendimin dënues ndaj Hysri Peçanit, i njohur si Burdushi. Me këtë rast Burdushi dënohet me një vit burgim dhe 5 mijë euro gjobë, për veprën penale të mashtrimit. “Nga data ...

1 vit burg për “Burdushin”
Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe në të kaluarën ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 15:37
Mjeku popullor Hysri Peçani, ‘Burdushi’ është dënuar me 1 vit burgim. Ai, është gjetur fajtor për mashtrim. Burdushi akuzohej për kryerjen e katër veprave penale. I njohur si mjek popullor, Burdushi edhe në të kaluarën ...

Burg dhe gjobë për 'Burdushin', gjykata e Prizrenit merr vendim
Hysri Peqani, në opinion i njohur si “Burdushi” është dënuar me një vit burgim, për shkak të veprës penale mashtrim. Këtë e ka bërë të ditur Gjykata Themelore e Prizrenit përmes një komunikate për media, shkruan......
Zeri | 08-Nov-2019 15:37
Hysri Peqani, në opinion i njohur si “Burdushi” është dënuar me një vit burgim, për shkak të veprës penale mashtrim. Këtë e ka bërë të ditur Gjykata Themelore e Prizrenit përmes një komunikate për media, shkruan......

Ditë të zeza për Burdushin, këto janë dënimet që ia shqiptoi Gjykata
Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqanin të njohur si Burdushi, raporton Gazeta Express. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 euro. Të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:27
Gjykata Themelore në Prizren e ka shpallur fajtor për mashtrim mjekun popullor, Hysri Peqanin të njohur si Burdushi, raporton Gazeta Express. Burdushi u dënua me 1 vit burgim dhe gjobë në shumën prej 5,000 euro. Të ...

Sot merret vendimi për Burdushin, kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroi gruan
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit të ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 14:08
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit të ...

I dënuari me 25 vjet burg për vrasjen e gruas dhe plagosjen e mikut kërkon nga Apeli rigjykim, prokuroria dënim më të lartë
I dënuari më 25 vjet burg nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Ragip Gashi, po kërkon nga Gjykata e Apelit që rasti i tij të kthehet në rigjykim, me pretendimin se aktgjykimi i shkallës së parë është përfshirë në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:08
I dënuari më 25 vjet burg nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Ragip Gashi, po kërkon nga Gjykata e Apelit që rasti i tij të kthehet në rigjykim, me pretendimin se aktgjykimi i shkallës së parë është përfshirë në ...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim, raporton Gazeta Express. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim ...
Zeri | 08-Nov-2019 13:17
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim, raporton Gazeta Express. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim ...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shëroj gruan, sot merret vendimi për Burdushin
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 13:17
Gjykata Themelore në Prizren, sot do të shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim të përfitimit të ...

Kishte mashtruar shtetasin amerikan se do t’ia shërojë gruan, sot merret vendimi për Burdushin
Gjykata Themelore në Prizren sot do ta shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim, raporton Gazeta Express. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 13:12
Gjykata Themelore në Prizren sot do ta shpallë aktgjykimin për Hysri Peqanin, të akuzuar për mashtrim, raporton Gazeta Express. Në ora 14:00, jepet fjala përfundimtare për këtë rast, derisa Peqani akuzohet se me qëllim ...

Skuadra e famshme turke intersohet për yllin e Llapit
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës(FFK), Agim Ademi është shpallur fajtor nga Gjykata Themelore e Prishtinës, ai është dënuar me burgim, shkruan Gazeta Metro. Ademi është dënuar me 9 muaj burgim për veprën ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 18:57
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës(FFK), Agim Ademi është shpallur fajtor nga Gjykata Themelore e Prishtinës, ai është dënuar me burgim, shkruan Gazeta Metro. Ademi është dënuar me 9 muaj burgim për veprën ...

I akuzuari pranon fajësinë se ilegalisht ishte furnizuar me energji elektrike
I akuzuari për vjedhje të shërbimeve, Gazmend Demolli, e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar të mbajtur të enjten në Gjykatën Themelore në Prishtinë. Pas leximit të aktakuzës nga prokurori Rexhep Maqedonci, i ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 13:57
I akuzuari për vjedhje të shërbimeve, Gazmend Demolli, e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar të mbajtur të enjten në Gjykatën Themelore në Prishtinë. Pas leximit të aktakuzës nga prokurori Rexhep Maqedonci, i ...

I akuzuari pranon fajësinë se ilegalisht ishte furnizuar me energji elektrike
I akuzuari për vjedhje të shërbimeve, Gazmend Demolli, e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar të mbajtur të enjten në Gjykatën Themelore në Prishtinë. Pas leximit të aktakuzës nga prokurori Rexhep Maqedonci, i ...
Zeri | 07-Nov-2019 13:57
I akuzuari për vjedhje të shërbimeve, Gazmend Demolli, e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar të mbajtur të enjten në Gjykatën Themelore në Prishtinë. Pas leximit të aktakuzës nga prokurori Rexhep Maqedonci, i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved