ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:21

Boksierët shqiptarë shkëlqejnë në ringun e Maqedonisë së Veriut

Boksierët shqiptarë shkëlqejnë në ringun e Maqedonisë së Veriut
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes një njoftimi në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:02
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes një njoftimi në ...

Boksierët shqiptarë shkëlqejnë në ringun e Maqedonisë së Veriut Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut. Lajmin...
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes një njoftimi në ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 23:02
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes një njoftimi në ...

Boksierët shqiptarë shkëlqejnë në ringun e Maqedonisë së Veriut
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut, shkruan Zëri.info. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:56
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut, shkruan Zëri.info. Lajmin e ka dhënë Fboxk parmes ...

Boksierët shqiptarë shkëlqejnë në ringun e Maqedonisë së Veriut
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut, shkruan Zëri.info. Lajmin e ka dhënë Fboxk ...
Zeri | 08-Nov-2019 22:34
Dy boksierët shqiptar Patriot Behrami dhe Leutrim Rexhepi kanë treguar nivel shumë të lartë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” që po mbahet në Maqedoninë e veriut, shkruan Zëri.info. Lajmin e ka dhënë Fboxk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved