ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:52

Belina Budini bën bashkë në një libër ndikuesit gazetarë përballë politikanëve

Belina Budini bën bashkë në një libër ndikuesit gazetarë përballë politikanëve
Dekania e Fakultetit të Shkencave Humane, Edukimit dhe Arteve Liberale në Universitetin Europian të Tiranës, Belina Budini promovon librin e saj të tretë në fushën e komunikimit dhe të mediave. “Ndikuesit” ka në qendër ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:36
Dekania e Fakultetit të Shkencave Humane, Edukimit dhe Arteve Liberale në Universitetin Europian të Tiranës, Belina Budini promovon librin e saj të tretë në fushën e komunikimit dhe të mediave. “Ndikuesit” ka në qendër ...

Belina Budini bën bashkë në një libër ndikuesit gazetarë përballë politikanëve
Dekania e Fakultetit të Shkencave Humane, Edukimit dhe Arteve Liberale në Universitetin Europian të Tiranës, Belina Budini promovon librin e saj të tretë në fushën e komunikimit dhe të mediave. “Ndikuesit” ka në qendër ...
Medial | 08-Nov-2019 17:42
Dekania e Fakultetit të Shkencave Humane, Edukimit dhe Arteve Liberale në Universitetin Europian të Tiranës, Belina Budini promovon librin e saj të tretë në fushën e komunikimit dhe të mediave. “Ndikuesit” ka në qendër ...

Belina Budini vjen me “Ndikuesit”, 20 rrëfime të gazetareve e publicistëve për marrëdhëniet me politikanët
A vazhdon media të jetë “pushteti i katërt”? A është ajo një superfuqi përballë politikës? Cili është raporti i saj me këtë të fundit? Cili është roli i gazetarisë dhe i gazetarëve në ndërtimin e demokracisë? Cili është ...
Dritare | 08-Nov-2019 13:55
A vazhdon media të jetë “pushteti i katërt”? A është ajo një superfuqi përballë politikës? Cili është raporti i saj me këtë të fundit? Cili është roli i gazetarisë dhe i gazetarëve në ndërtimin e demokracisë? Cili është ...

Ben Blushi tregon raportin mes medias dhe politikës: Gazetarë të njohur janë blerë nga politika
Gazetari dhe ish-politikani Ben Blushi tregon raportin që ka me këto dy pushtete. Pas rikthimit në media, jo si gazetar, por si menaxher, për Blushin është diçka e natyrshme dhe se sipas tij e ka mbrojtur interesin ...
Politiko | 08-Nov-2019 12:35
Gazetari dhe ish-politikani Ben Blushi tregon raportin që ka me këto dy pushtete. Pas rikthimit në media, jo si gazetar, por si menaxher, për Blushin është diçka e natyrshme dhe se sipas tij e ka mbrojtur interesin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved