ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:12

Basha: Qeveria ka detyruar të rinjtë të ikin. Ta largojmë kalçeton në pushtet!

Basha: Qeveria ka detyruar të rinjtë të ikin. Ta largojmë kalçeton në pushtet!
Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka zhvilluar takim me të rinjtë në Krujë. Gjatë fjalës së tij, lideri i opozitës tha se, Kruja është sot ndoshta qyteti më i goditur nga emigracioni. Basha deklaroi se, qeveria ka ...
Dritare | 08-Nov-2019 18:38
Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka zhvilluar takim me të rinjtë në Krujë. Gjatë fjalës së tij, lideri i opozitës tha se, Kruja është sot ndoshta qyteti më i goditur nga emigracioni. Basha deklaroi se, qeveria ka ...

Basha vijon takimin me të rinjtë, ndalesa e radhës në Krujë: Të ardhmen do ta ndërtoni këtu
Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar në Krujë turin e bashkëbisedimit me të rinjtë. Duke iu referuar problemeve me të cilën ndeshen sot të rinjtë në Shqipëri si janë papunësia dhe emigracioni, Basha tha se do të bëjë ...
Lapsi | 08-Nov-2019 18:31
Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar në Krujë turin e bashkëbisedimit me të rinjtë. Duke iu referuar problemeve me të cilën ndeshen sot të rinjtë në Shqipëri si janë papunësia dhe emigracioni, Basha tha se do të bëjë ...

Krujë, kryetari i PD Basha: 10 mijë studentët më të mirë do marrin një vit stazh pune me pagesë
“Rinia është përballë dy zgjidhjeve, kriminalizimin ose emigrimin. Unë ju premtoj se do bëjmë gjithçka që të mos zgjidhni këto dy rrugë, por të qëndroni e të ndërtoni të ardhmen këtu. Kemi gjithçka, por na duhet një ...
Medial | 08-Nov-2019 18:31
“Rinia është përballë dy zgjidhjeve, kriminalizimin ose emigrimin. Unë ju premtoj se do bëjmë gjithçka që të mos zgjidhni këto dy rrugë, por të qëndroni e të ndërtoni të ardhmen këtu. Kemi gjithçka, por na duhet një ...

“Nuk punoj për historinë”, Basha: Rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë evropiane
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...
Top Channel | 08-Nov-2019 18:31
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...

Takim me të rinjtë në Krujë, Basha: 10 mijë studentët më të mirë do marrin një vit stazh pune me pagesë
Në një takim me të rinjtë në Krujë, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i opozitës, Lulzim Basha deklaroi se papunësia dhe mjerimi janë produkt i kësaj qeverie dhe se e vetmja rrugë që kjo qeveri i ...
Top Channel | 08-Nov-2019 18:31
Në një takim me të rinjtë në Krujë, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i opozitës, Lulzim Basha deklaroi se papunësia dhe mjerimi janë produkt i kësaj qeverie dhe se e vetmja rrugë që kjo qeveri i ...

Basha nga Kruja: Kemi gjithçka, por na duhet një qeveri që mendon për ju
Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat dhe sfidat që i ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 18:03
Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat dhe sfidat që i ...

Krujë, kryetari i PD Basha: 10 mijë studentët më të mirë do marrin një vit stazh pune me pagesë
Në një takim me të rinjtë në Krujë, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi se “papunësia dhe mjerimi janë produkt i kësaj qeverie dhe se e vetmja rrugë që kjo qeveri i ...
RTSH | 08-Nov-2019 18:21
Në një takim me të rinjtë në Krujë, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i opozitës, Lulzim Basha, deklaroi se “papunësia dhe mjerimi janë produkt i kësaj qeverie dhe se e vetmja rrugë që kjo qeveri i ...

Lulzim Basha në Krujë: Rinia sot në udhëkryq, të shporrim “kalçeton” në pushtet e të sjellim shpresën
Kryetari i PD Lulzim Basha nga Kruja deklaroi se rinia krutane sot është fatkeqësisht mes zgjedhjes së kriminalizimit dhe emigrimit. Basha tha se rinia shqiptare nuk ka më përse të drejtojë sytë vetëm nga emigrimi. Ai ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:50
Kryetari i PD Lulzim Basha nga Kruja deklaroi se rinia krutane sot është fatkeqësisht mes zgjedhjes së kriminalizimit dhe emigrimit. Basha tha se rinia shqiptare nuk ka më përse të drejtojë sytë vetëm nga emigrimi. Ai ...

Basha të rinjve të Krujës: Papunësia, produkt i kësaj qeverie. Të ardhmen do ta ndërtoni këtu
Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar turin e bashkëbisedimit me të rinjtë. Sot është ndalur në Krujë, ku ka biseduar me rininë për problemet që ata ndeshen. Nuk kanë munguar akuzat për kryeministrin Rama, për të cilin ...
Politiko | 08-Nov-2019 18:10
Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar turin e bashkëbisedimit me të rinjtë. Sot është ndalur në Krujë, ku ka biseduar me rininë për problemet që ata ndeshen. Nuk kanë munguar akuzat për kryeministrin Rama, për të cilin ...

Lulzim Basha në Vlorë: Unë nuk kam asnjë lidhje me oligarkinë
Jo vetëm që nuk pranoi se ka lidhje me oligarkinë, por kryedemokrati Lulzim Basha foli në Vlorë edhe për planin që ka për të çarmatosur oligarkinë nga instruementat me të cilat kap shtetin dhe pushtetin.
Top Channel | 07-Nov-2019 19:31
Jo vetëm që nuk pranoi se ka lidhje me oligarkinë, por kryedemokrati Lulzim Basha foli në Vlorë edhe për planin që ka për të çarmatosur oligarkinë nga instruementat me të cilat kap shtetin dhe pushtetin.

Basha me të rinjtë në Krujë: Do bëjmë gjithçka që të qëndroni e të ndërtoni këtu të ardhmen tuaj
Ndalesa e rradhës e kryetarit të PD Lulzim Basha, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë” ishte qyteti i Krujës. Në bashkëbisedimin me të rinjtë krutanë, lideri i opozitës u shreh ndër të tjera se, “Papunësia dhe ...
Telegraf | 08-Nov-2019 17:49
Ndalesa e rradhës e kryetarit të PD Lulzim Basha, në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë” ishte qyteti i Krujës. Në bashkëbisedimin me të rinjtë krutanë, lideri i opozitës u shreh ndër të tjera se, “Papunësia dhe ...

Rritja e investimeve të huaja? Basha tregon dy reformat që do ndryshojnë për mirë situatën
Në takimin që po zhvillon me qytetarë të Vlorës, kryeopozitari Lulzim Basha ka shpalosur planin e tij qeverisës që synon edhe nxitjen e investimeve të huaja në Shqipëri.
Top Channel | 07-Nov-2019 18:44
Në takimin që po zhvillon me qytetarë të Vlorës, kryeopozitari Lulzim Basha ka shpalosur planin e tij qeverisës që synon edhe nxitjen e investimeve të huaja në Shqipëri.

“I palidhur me krimin” Basha u përgjigjet të rinjve në Vlorë: Plan për ta çarmatosur oligarkinë
VLORË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga qyteti i Vlorës, ku zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” iu përgjigj pyetjeve të tyre se çfarë cilësish duhet të demonstrojë ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 18:05
VLORË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga qyteti i Vlorës, ku zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” iu përgjigj pyetjeve të tyre se çfarë cilësish duhet të demonstrojë ...

Lulzim Basha nxehet në takim dhe zhvishet "live" (Foto)
Postuar: 08/11/2019 - 18:01 Kryedemokrati Lulzim Basha në bashkëbisedimin me të rinjtë në Fushë-Krujë, i ftoi për të bërë pyetje dhe konstatime, por më parë hoqi xhaketën. Duke qeshur, ai tha se po e bënte këtë veprim ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 18:03
Postuar: 08/11/2019 - 18:01 Kryedemokrati Lulzim Basha në bashkëbisedimin me të rinjtë në Fushë-Krujë, i ftoi për të bërë pyetje dhe konstatime, por më parë hoqi xhaketën. Duke qeshur, ai tha se po e bënte këtë veprim ...

Lulzim Basha flet me shifra dhe “kryqëzon” Ramën: Rinia ka një braktisje totale nga qeveria
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” hodhi kritika të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, ndërsa e akuzoi atë si përgjegjësin kryesor për largimin e të rinjve nga ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 17:52
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” hodhi kritika të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, ndërsa e akuzoi atë si përgjegjësin kryesor për largimin e të rinjve nga ...

Basha tregon tre cilësitë e forta, për kryeministër: Jam i ndershëm, s’kam punë me oligarkët e me kriminelët
Lulzim Basha ka treguar në Vlorë, cilësitë e tij të forta, për të cilat duhet të zgjidhet kryeministër. Ai tha se është i ndershëm, nuk ka lidhje me oligarkët, dhe as me kriminelët. “Është e vështirë të flasësh për ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 18:44
Lulzim Basha ka treguar në Vlorë, cilësitë e tij të forta, për të cilat duhet të zgjidhet kryeministër. Ai tha se është i ndershëm, nuk ka lidhje me oligarkët, dhe as me kriminelët. “Është e vështirë të flasësh për ...

“Shqipëria mbahet peng”/ Basha: Shumë shpejt do të ketë zgjedhje
Kryetari demokrat Lulzim Basha tha nga Shkodra se vendi shumë shpejt do të ketë zgjedhje të përgjithshme dhe lokale.
Top Channel | 07-Nov-2019 03:07
Kryetari demokrat Lulzim Basha tha nga Shkodra se vendi shumë shpejt do të ketë zgjedhje të përgjithshme dhe lokale.

Basha nga Kruja: Kemi gjithçka, por na duhet një qeveri që mendon për ju
Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat dhe sfidat që i ...
Medial | 08-Nov-2019 17:57
Në ditën e pestë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është ndalur në Krujë. Lideri i opozitës në një bashkëbisedim me të rinjtë është ndalur tek problematikat dhe sfidat që i ...

Basha: Emigracioni nuk është zgjidhja, ne kemi një plan për rininë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri i opozitës ...
Telegraf | 07-Nov-2019 22:07
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri i opozitës ...

Basha thirrje vlonjatëve: Më prisni te “Bar Holiday” pranë xhamisë, vij në 17:00 aty të nisim rrugëtimin për Shqipërinë
Lulzim Basha vijon turin e takimeve në lokalet kryesore të qyteteve. Së fundmi ai i ka bërë një thirrje vlonjatëve që ta presin te “Bar Holiday”. “Ftoj çdo të ri e të re të Vlorës të më bashkohet sot në orën 17:00 në ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 10:32
Lulzim Basha vijon turin e takimeve në lokalet kryesore të qyteteve. Së fundmi ai i ka bërë një thirrje vlonjatëve që ta presin te “Bar Holiday”. “Ftoj çdo të ri e të re të Vlorës të më bashkohet sot në orën 17:00 në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved