ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:39

Banda e shqiptarëve në Spanjë, një vajzë në grupin që vodhi 30 shtëpi

Banda e shqiptarëve në Spanjë, një vajzë në grupin që vodhi 30 shtëpi
Policia spanjolle ka arrestuar 3 shqiptarë me akuzën e grabitjes. Dy nga djemtë ishin të moshës 19 dhe 29 vjeç, ndërsa mes të arrestuarve është edhe një vajzë 23 vjeçe. Ajo u kap në tentativë për t’u larguar nga Spanja ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 19:28
Policia spanjolle ka arrestuar 3 shqiptarë me akuzën e grabitjes. Dy nga djemtë ishin të moshës 19 dhe 29 vjeç, ndërsa mes të arrestuarve është edhe një vajzë 23 vjeçe. Ajo u kap në tentativë për t’u larguar nga Spanja ...

Vidhnin me maskat e “Casa de papel”, tre të arrestuar mes tyre një vajzë
Me maska si të “Casa de papel” kishin grabitur rreth 30 banesa në Pontevedra të Spanjës. Policia spanjolle ka arrestuar tre shqiptarë, mes tyre dhe një vajzë 23-vjeçare. Sipas policisë të tre funksiononin si një grup i ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2019 14:20
Me maska si të “Casa de papel” kishin grabitur rreth 30 banesa në Pontevedra të Spanjës. Policia spanjolle ka arrestuar tre shqiptarë, mes tyre dhe një vajzë 23-vjeçare. Sipas policisë të tre funksiononin si një grup i ...

Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë në Spanjë, mes tyre një femër
Tre shqiptare, dy burra dhe një grua janë arrestuar në Spanjë, si pjese e një bande grabitësish. Mediat vendase publikojnë pjesë nga aksioni i policisë për arrestimin e tyre, momentet e kapura nga kamerat e sigurisë ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 14:08
Tre shqiptare, dy burra dhe një grua janë arrestuar në Spanjë, si pjese e një bande grabitësish. Mediat vendase publikojnë pjesë nga aksioni i policisë për arrestimin e tyre, momentet e kapura nga kamerat e sigurisë ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...
Medial | 08-Nov-2019 13:56
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...
Arbresh | 08-Nov-2019 13:47
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...
Telegraf | 08-Nov-2019 12:43
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...

Goditet banda e hajdutëve shqiptarë në Spanjë, grabitën 30 vila me teknika paramilitare, i tradhtoi e reja, në aeroport iu gjetën xhevahiret (Metodat e pazakonta që përdornin)
Postuar: 08/11/2019 - 13:35 Në kronikat e medieve spanjolle lajm dite është kapja e tre shqiptarëve që janë arrestuar pasi akuzohen për 30 grabitje në Ourense, Allariz, Pereiro de Aguiar, San Cibrao dhe Madrid. ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 13:40
Postuar: 08/11/2019 - 13:35 Në kronikat e medieve spanjolle lajm dite është kapja e tre shqiptarëve që janë arrestuar pasi akuzohen për 30 grabitje në Ourense, Allariz, Pereiro de Aguiar, San Cibrao dhe Madrid. ...

VIDEO | Nga Shqipëria për të grabitur 30 shtëpi në Spanjë, 23 vjeçarja pjesë e bandës
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Të tre funksiononin si një grup i mirëorganizuar për të realizuar vjedhje të ...
ABCNews | 08-Nov-2019 11:29
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Të tre funksiononin si një grup i mirëorganizuar për të realizuar vjedhje të ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 12:35
3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më shumë se 30 grabitje në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved