ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:31

Arrestohen në Itali dy grabitësit shqiptarë, njëri qëllon në kokë karabinierin për t’u arratisur

Arrestohen në Itali dy grabitësit shqiptarë, njëri qëllon në kokë karabinierin për t’u arratisur
Policia italiane ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas shqiptarë pasi qarkullonin me një automjet të grabitur. Në pranga kanë rënë shtetasit Aleksandër Mhillaj (28 vjeç) dhe Enrik Nikolla (24 vjeç). Këta shtetas u ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 18:49
Policia italiane ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas shqiptarë pasi qarkullonin me një automjet të grabitur. Në pranga kanë rënë shtetasit Aleksandër Mhillaj (28 vjeç) dhe Enrik Nikolla (24 vjeç). Këta shtetas u ...

Zbuloni emrat, dy të rinjtë shqiptarë kapen me ar dhe 10 mijë euro në Itali
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të një sërë akuzave. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim në Modena. Arrestimi – Rreth orës ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 17:30
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të një sërë akuzave. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim në Modena. Arrestimi – Rreth orës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved