ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:51

Arditi tërhiqet për arsye shëndetësore nga Hell’s Kitchen Albania 2

Arditi tërhiqet për arsye shëndetësore nga Hell’s Kitchen Albania 2
Kishte ditë që ankohej tek konkurrentët dhe stafi i Hell’s Kitchen për një problem shëndetësor që e kishte pikasur para se të nisej për në Tiranë.
Top Channel | 08-Nov-2019 23:29
Kishte ditë që ankohej tek konkurrentët dhe stafi i Hell’s Kitchen për një problem shëndetësor që e kishte pikasur para se të nisej për në Tiranë.

“Trazira në Top Chanel”/ Çfarë po ndodh mes Xhemi Shehut dhe motrave Hoxha?
Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’. Të pranishëm ishin moderatorët dhe të gjithë personat që kanë punuar ndër vite në këtë television. ...
Lexo | 07-Nov-2019 09:12
Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’. Të pranishëm ishin moderatorët dhe të gjithë personat që kanë punuar ndër vite në këtë television. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved