ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:29

Amerika i kërkon Rusisë dhe regjimit të Assadit t’i ndërpresin luftimet në zonat civile në Siri

Amerika i kërkon Rusisë dhe regjimit të Assadit t’i ndërpresin luftimet në zonat civile në Siri
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...
InFokusi | 08-Nov-2019 23:37
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...

Amerika i kërkon Rusisë dhe regjimit të Assadit t’i ndërpresin luftimet në zonat civile në Siri
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:30
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...

Amerika i kërkon Rusisë dhe regjimit të Assadit t’i ndërpresin luftimet në zonat civile në Siri
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:24
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit rus që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë. Departamenti amerikan i Shtetit theksoi se 12 persona ishin vrarë në dy ditë si pasojë e sulmeve në ...

SHBA: Rusia dhe Siria të ndërpresin luftimet në zonat civile
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit të saj rus, që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë.
Kosova Press | 08-Nov-2019 22:56
SHBA-ja i kërkoi sot qeverisë siriane dhe aleatit të saj rus, që të ndërpresin sulmet e tyre ajrore në veriperëndim të Sirisë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved