ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 20:52

Afërdita Demaku publikon duetin me djalin e saj

Afërdita Demaku publikon duetin me djalin e saj
Në vitet 1980 dhe 1990, u prodhuan dhe u botuan disa nga filmat më ikonikë. Për shembull, Top Gun, Romancing the Stone, dhe Door on the Left as You Leave the Elevator, shkruan BrightSide, përcjellë GazetaBlic. Ne jo ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 17:08
Në vitet 1980 dhe 1990, u prodhuan dhe u botuan disa nga filmat më ikonikë. Për shembull, Top Gun, Romancing the Stone, dhe Door on the Left as You Leave the Elevator, shkruan BrightSide, përcjellë GazetaBlic. Ne jo ...

Aktoret e filmit gjatë viteve ‘80 dhe ’90 që vështirë i mbani mend sot
Gjatë viteve 1980 dhe 1990 janë prodhuar dhe realizuar disa nga filmat më ikonik, transmeton Klan Kosova. Disa nga këta filma ikonik sipas Bright Side janë “Top Gun” , “Romancing the Stone”, dhe Door on the Left as You ...
Klan Kosova | 07-Nov-2019 22:11
Gjatë viteve 1980 dhe 1990 janë prodhuar dhe realizuar disa nga filmat më ikonik, transmeton Klan Kosova. Disa nga këta filma ikonik sipas Bright Side janë “Top Gun” , “Romancing the Stone”, dhe Door on the Left as You ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved