ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 01:57

A ju kujtohet Naser Berisha? Kaq shumë ka ndryshuar (FOTO)

A ju kujtohet Naser Berisha? Kaq shumë ka ndryshuar (FOTO)
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të mrekullueshëm, ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:21
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të mrekullueshëm, ...

Publikohet në YouTube kënga “Leshkobar” nga Lyrical Son
Lyrical Son ka publikuar në YouTube këngën me titull “Leshkobar”, nga albumi i ri i PINT, shkruan . Për tekstin e kësaj kënge u kujdes vetë reperi, mix/masterin e bëri Pressplay, ndërsa kënga u publikua vetëm në ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:04
Lyrical Son ka publikuar në YouTube këngën me titull “Leshkobar”, nga albumi i ri i PINT, shkruan . Për tekstin e kësaj kënge u kujdes vetë reperi, mix/masterin e bëri Pressplay, ndërsa kënga u publikua vetëm në ...

Majk X Capital T - Hala
Majk X Capital T - Hala (Official Video) reperi i njohur Capital T dhe Majk kane bashkuar serish forcat dhe kane sjell serish nje duet se bashku. kenga me e re e tyre mban titullin "Hala" dhe eshte e kompletuar me Klip ...
10minuta.com | 08-Nov-2019 17:42
Majk X Capital T - Hala (Official Video) reperi i njohur Capital T dhe Majk kane bashkuar serish forcat dhe kane sjell serish nje duet se bashku. kenga me e re e tyre mban titullin "Hala" dhe eshte e kompletuar me Klip ...

“Faji është me mu”, kënga e re nga Majlinda Kryeziu
Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i kësaj kënge, e cila ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 16:53
Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i kësaj kënge, e cila ...

“Amaneti i babës”, kënga më e re nga Rovena Stefa
Rovena Stefa sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Amaneti i babës”, shkruan . Kësaj kënge, me një temë prekëse, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe një video, në të cilën erdhi e veshur me një fustan elegant. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:34
Rovena Stefa sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Amaneti i babës”, shkruan . Kësaj kënge, me një temë prekëse, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe një video, në të cilën erdhi e veshur me një fustan elegant. ...

A ju kujtohet Naser Berisha? Kaq shumë ka ndryshuar
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të......
Zeri | 08-Nov-2019 13:00
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të......

A ju kujtohet Naser Berisha? Kaq shumë ka ndryshuar
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të mrekullueshëm, ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 12:54
“Do të doja” ishte hiti i dikurshëm dhe kënga e zemrës për shumë njerëz, e cila akoma dëgjohet e pëlqehet nga njerëzit. Autori Naser Berisha i dha kuptim edhe më shumë kësaj kënge me zërin e tij të mrekullueshëm, ...

Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve. ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 09:59
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve. ...

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar......
Zeri | 08-Nov-2019 12:54
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar......

“Thuam’ po”, bashkëpunimi më i ri nga Eranda dhe Gena
Eranda Libohova dhe Gena Lito sot kanë publikuar këngën më të re. Kënga me titull “Thuam’ po” është shoqëruar edhe me videoklip. Gent Myftaraj e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Pandi Laço. ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 11:56
Eranda Libohova dhe Gena Lito sot kanë publikuar këngën më të re. Kënga me titull “Thuam’ po” është shoqëruar edhe me videoklip. Gent Myftaraj e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Pandi Laço. ...

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri
Shpat Kasapi vjen me një befasi. Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net. Kënga me tekstin ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:34
Shpat Kasapi vjen me një befasi. Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net. Kënga me tekstin ...

Gashi takohet me Kanye West, ka disa fjalë për të
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:13
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve ...

Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 10:44
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve ...

Shpat Kasapi prezanton ‘Nusen’
Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net. Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 09:50
Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net. Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, ...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para
Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 09:40
Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë ...

Shpat Kasapi prezanton ‘Nusen’
Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan . Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin ...
Lajminet | 08-Nov-2019 09:17
Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan . Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin ...

Me gjoks të ekspozuar dhe mjaft sensuale, Enca publikon disa detaje nga klipi i i ri
Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është duke u marrë ...
Lapsi | 07-Nov-2019 18:39
Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është duke u marrë ...

Eranda Libohova dhe Gena publikojnë këngën “Thuam po”
Një bashkëpunim i ri sapo është publikuar në estradë, është fjala për këngën e re nga Gena dhe Eranda Libohova, shkruan . Dyshja sollën këngën me titull “Thuam po”, ndërsa ia shoqëruan edhe videoklipin. Për tekstin u ...
Lajminet | 07-Nov-2019 20:33
Një bashkëpunim i ri sapo është publikuar në estradë, është fjala për këngën e re nga Gena dhe Eranda Libohova, shkruan . Dyshja sollën këngën me titull “Thuam po”, ndërsa ia shoqëruan edhe videoklipin. Për tekstin u ...

Çfarë po ‘gatuan’ Adelina Berisha? Nga kuzhina paralajmëron diçka të re!
Adelina Berisha ja arrin që në secilën mënyrë të duket seksi madje edhe nëse këtë e bën nga kuzhina. Këngëtarja e njohur këtë herë ka zbuluar se shumë shpejt po vjen më një projekt të ri muzikore, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 19:53
Adelina Berisha ja arrin që në secilën mënyrë të duket seksi madje edhe nëse këtë e bën nga kuzhina. Këngëtarja e njohur këtë herë ka zbuluar se shumë shpejt po vjen më një projekt të ri muzikore, shkruan Indeksonline. ...

Me foto nga kuzhina, Adelina Berisha njofton fansat për këngën e re
Adelina Berisha, përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar këngën e re, shkruan . Këngëtarja u fotografua në një kënd të kuzhinës, ndërsa bëri të ditur që së shpejti publikohet projekti i tij i ri. E veshur me ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:28
Adelina Berisha, përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar këngën e re, shkruan . Këngëtarja u fotografua në një kënd të kuzhinës, ndërsa bëri të ditur që së shpejti publikohet projekti i tij i ri. E veshur me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved