ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:41

A do të largohet Rashica në janar nga Werderi? Flet agjenti i tij

A do të largohet Rashica në janar nga Werderi? Flet agjenti i tij
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 12:40
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...

Suarez e këshillon Alenan të largohet: Barcelona s’është gjithçka
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 12:04
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...

Suarez e këshillon Alenan të largohet: Barcelona s’është gjithçka
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:46
Carles Alena s’duhet ta pranojë një rol të vogël në skuadrën e Barcelonës dhe duhet t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera për ta vazhduar karrierën e tij diku tjetër, sipas ish-futbollistit të katalonasve, Dennis ...

Ansu Fati: Dua të kaloj gjithë karrierën te Barcelona
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV. Ai ...
E Dua Sportin | 07-Nov-2019 11:04
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV. Ai ...

Ansu Fati: Dua të kalojë gjithë karrierën te Barcelona
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV. Ai ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 09:37
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV. Ai ...

Ansu Fati: Dua të kaloj gjithë karrierën te Barcelona
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV . Ai ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 09:21
Ansu Fati ka thanë se dëshiron të qëndrojë për gjithë jetën te klubi katalunas, Barcelona. Fati, tani 17-vjeçar, foli për herë të parë që kur bëri debutimin e tij për ekipin e parë në një intervistë për Barça TV . Ai ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved