ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

5 të arrestuar në Prizren, merreshin me bixhoz

5 të arrestuar në Prizren, merreshin me bixhoz
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...
Medial | 08-Nov-2019 16:27
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...

5 të arrestuar në Prizren, merreshin me bixhoz
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...
Arbresh | 08-Nov-2019 16:23
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...

Policia arreston pesë persona në Prizren
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim ...
Zeri | 08-Nov-2019 15:50
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim ...

Kapën 5 persona për bixhoz të paligjshëm
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se me urdhër të Gjykatës Themelore kanë kryer kontrolle në disa lokacione për zbulimin e lojrave të bixhozit të paligjshëm Me këtë rast policia ka ...
InFokusi | 08-Nov-2019 15:50
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se me urdhër të Gjykatës Themelore kanë kryer kontrolle në disa lokacione për zbulimin e lojrave të bixhozit të paligjshëm Me këtë rast policia ka ...

Organizim i paligjshëm i skemave piramidale dhe bixhozit
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 15:21
Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë kryer kontrolle në ...

Profesori i njohur publikon kartolinën rrallë të realizuar në vitin 1920 në Prizren
Profesori i medieve në Universitetin Agder në Norvegjisë, Kenneth Andersen, ka publikuar një fotografi të rrallë që është realizuar në Kosovë gjatë vitit 1920, shkruan “Zëri.info”. Kjo fotografi është realizuar në......
Zeri | 08-Nov-2019 14:46
Profesori i medieve në Universitetin Agder në Norvegjisë, Kenneth Andersen, ka publikuar një fotografi të rrallë që është realizuar në Kosovë gjatë vitit 1920, shkruan “Zëri.info”. Kjo fotografi është realizuar në......

Profesori nga Norvegjia publikon fotografin e vjetër të realizuar në Prizren
Profesori i njohur publikon kartolinën rrallë të realizuar në vitin 1920 në Prizren Profesori i medieve në Universitetin Agder në Norvegjisë, Kenneth Andersen, ka publikuar një fotografi të rrallë që është realizuar në ...
Zeri | 08-Nov-2019 14:40
Profesori i njohur publikon kartolinën rrallë të realizuar në vitin 1920 në Prizren Profesori i medieve në Universitetin Agder në Norvegjisë, Kenneth Andersen, ka publikuar një fotografi të rrallë që është realizuar në ...

Arrestohen 5 persona në Prizren për bixhoz ilegal
Në Prizren janë arrestuar pesë persona të cilët dyshohet të kenë organizuar bixhoz të paligjshëm, shkruan Gazeta inFokus. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes një njoftimi për medie. “Gjatë kontrollimit të ...
InFokusi | 08-Nov-2019 12:10
Në Prizren janë arrestuar pesë persona të cilët dyshohet të kenë organizuar bixhoz të paligjshëm, shkruan Gazeta inFokus. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes një njoftimi për medie. “Gjatë kontrollimit të ...

Prizren/Bixhoz ilegal, arrestohen 5 persona
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit. Gjatë ...
Top Channel | 08-Nov-2019 12:03
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit. Gjatë ...

Arrestohen dy persona në Prizren për organizim të paligjshëm bixhozit
Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona dhe dy nga ta i ka dërguar në mbajtje pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm të skemave ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 12:10
Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona dhe dy nga ta i ka dërguar në mbajtje pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm të skemave ...

Arrestohen dy persona në Prizren për organizim të paligjshëm bixhozit
Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm të skemave piramidale të bixhozit, raporton Gazeta ...
Zeri | 08-Nov-2019 12:10
Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm të skemave piramidale të bixhozit, raporton Gazeta ...

Bixhoz ilegal, arrestohen 5 persona
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit. Gjatë ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:04
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit. Gjatë ...

Operacion i policisë kundër bastoreve në Prizren
Policia e Kosovës në Prizren ka ndërmarrë dje një aksion kundër lojërave të fatit. Si rrjedhojë, pesë persona janë arrestuar, teksa janë kontrolluar katër lokale në këtë qytet. Gjatë kontrollimit të lokaleve janë gjetur ...
Arbresh | 08-Nov-2019 11:49
Policia e Kosovës në Prizren ka ndërmarrë dje një aksion kundër lojërave të fatit. Si rrjedhojë, pesë persona janë arrestuar, teksa janë kontrolluar katër lokale në këtë qytet. Gjatë kontrollimit të lokaleve janë gjetur ...

Operacion i policisë kundër bastoreve në Prizren, konfiskohet një “mal” provash
Si rrjedhojë, pesë persona janë arrestuar, teksa janë kontrolluar katër lokale në këtë qytet. Gjatë kontrollimit të lokaleve janë gjetur dhe konfiskuar dëshmi: 3 (tri) kutia me 1561 zhitona të lojës Poker, 2(dy) ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:39
Si rrjedhojë, pesë persona janë arrestuar, teksa janë kontrolluar katër lokale në këtë qytet. Gjatë kontrollimit të lokaleve janë gjetur dhe konfiskuar dëshmi: 3 (tri) kutia me 1561 zhitona të lojës Poker, 2(dy) ...

Bixhoz ilegal, arrestohen 5 persona
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit.
Kosova Press | 08-Nov-2019 11:34
Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të bixhozit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved