ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:54

5 pamje nga mund të frymëzoheni për t’i veshur pulovrat e dimrit në një mënyrë chic

5 pamje nga mund të frymëzoheni për t’i veshur pulovrat e dimrit në një mënyrë chic
Pulovrat e medha dhe te buta japin nje efekt te ngrohte ne ditet e dimrit. Por eshte mire te dini se si t'i kombinoni ato ne menyre qe te mos lini pas dore stilin! Nese pulovrat ju bejne te frikesoheni se mund te dukeni ...
ikub.al | 08-Nov-2019 08:33
Pulovrat e medha dhe te buta japin nje efekt te ngrohte ne ditet e dimrit. Por eshte mire te dini se si t'i kombinoni ato ne menyre qe te mos lini pas dore stilin! Nese pulovrat ju bejne te frikesoheni se mund te dukeni ...

15 mënyra për të veshur pantallonat e lëkurës si ikonat e modës
Kur mendojmë për të veshur një palë pantallona lëkure, e kemi të vështirë të përfytyrojmë se si mund të dukemi me to. Megjithatë, kemi vendosur që këtë sezon të provojmë, pse jo, të dukemi si vajzat e njohura të modës, ...
EkonomiaOnline | 07-Nov-2019 16:04
Kur mendojmë për të veshur një palë pantallona lëkure, e kemi të vështirë të përfytyrojmë se si mund të dukemi me to. Megjithatë, kemi vendosur që këtë sezon të provojmë, pse jo, të dukemi si vajzat e njohura të modës, ...

15 mënyra për të veshur pantallonat e lëkurës si ikonat e modës
Kur mendojmë për të veshur një palë pantallona lëkure, e kemi të vështirë të përfytyrojmë se si mund të dukemi me to. Megjithatë, kemi vendosur që këtë sezon të provojmë, pse jo, të dukemi si vajzat e njohura......
Zeri | 07-Nov-2019 10:31
Kur mendojmë për të veshur një palë pantallona lëkure, e kemi të vështirë të përfytyrojmë se si mund të dukemi me to. Megjithatë, kemi vendosur që këtë sezon të provojmë, pse jo, të dukemi si vajzat e njohura......

Si të shkëlqeni në muajt e ftohtë me veshjet prej lëkure
Veshjet e lekures jane nder ato veshje te cilat nuk mund te mungojne ne garderoben tone. Pavaresisht ngjyrave nga xhaketat, pantallonat, fundet, veshjet prej lekure na ndihmojne per nje pamje “rock” dhe glamur. Ja disa ...
ikub.al | 07-Nov-2019 09:46
Veshjet e lekures jane nder ato veshje te cilat nuk mund te mungojne ne garderoben tone. Pavaresisht ngjyrave nga xhaketat, pantallonat, fundet, veshjet prej lekure na ndihmojne per nje pamje “rock” dhe glamur. Ja disa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved