ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:30

4 Gjërat që ndodhin në trupin tuaj nëse filloni të hani bajame çdo ditë

4 Gjërat që ndodhin në trupin tuaj nëse filloni të hani bajame çdo ditë
Ne nje studim, Shoqata Amerikane e Zemres zbuloi se konsumimi i ulet i frutave te thata rrit shanset per zhvillimin e semundjeve kardiovaskulare. Bajamet jane te preferuarat jo vetem per shijen e tyre, por edhe per ...
ikub.al | 08-Nov-2019 12:35
Ne nje studim, Shoqata Amerikane e Zemres zbuloi se konsumimi i ulet i frutave te thata rrit shanset per zhvillimin e semundjeve kardiovaskulare. Bajamet jane te preferuarat jo vetem per shijen e tyre, por edhe per ...

Pesë përfitimet që sjellin gështenjat për shëndetin tuaj
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 12:30
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

Pesë përfitimet që sjellin gështenjat për shëndetin tuaj
Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni gështenja të pjekura në tryezë për familjen dhe miqtë tuaj. Janë të shkëlqyera për personat me sëmundjen e Çeliakisë, transmeton Gazeta ...
Lajminet | 08-Nov-2019 12:23
Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni gështenja të pjekura në tryezë për familjen dhe miqtë tuaj. Janë të shkëlqyera për personat me sëmundjen e Çeliakisë, transmeton Gazeta ...

Gjërat që i ndodhin trupit nëse i hani 4 bajame çdo ditë
Jo vetëm se janë të shijshme, por bajamet janë edhe shumë të shëndetshme. Ato përmbajnë shumë vitamina dhe elemente tjera të cilat na nevojiten për të qenë të shëndetshëm dhe të bukur, transmeton Telegrafi. Bright Side ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 11:46
Jo vetëm se janë të shijshme, por bajamet janë edhe shumë të shëndetshme. Ato përmbajnë shumë vitamina dhe elemente tjera të cilat na nevojiten për të qenë të shëndetshëm dhe të bukur, transmeton Telegrafi. Bright Side ...

Pesë përfitimet që sjellin gështenjat për shëndetin tuaj
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 09:53
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

Pese perfitimet qe sjellin geshtenjat ne shendetin tuaj
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:50
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

Pese perfitimet qe sjellin geshtenjat ne shendetin tuaj
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:37
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

5 përfitimet që sjellin për shëndetin tuaj gështenjat
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 19:02
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

5 përfitimet që sjellin për shëndetin tuaj gështenjat
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...
Telegraf | 07-Nov-2019 18:20
Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefitesh për shëndetin. Më poshtë do të lexoni për 5 arsyet kryesore pse është një ide e mirë të sillni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved