ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:41

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 18:26
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...

Zidane: Nuk thash asgjë të pavërtetë, Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 20:20
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...

21:59 Zidane: Nuk thash asgjë të pavërtetë, Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe...
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 22:01
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...

Zidane: Nuk thash asgjë të pavërtetë, Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 21:00
Drejtuesi i Paris Saint Germain, Leonardo dhe trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe. Lojtari tash e një kohë po kërkohet me ...

Zidane tregon se cila është ëndrra e Mbappen
Po vazhdojnë debatet mes trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane dhe drejtueseve të PSG-së për Mbappen.
Kosova Press | 08-Nov-2019 18:54
Po vazhdojnë debatet mes trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane dhe drejtueseve të PSG-së për Mbappen.

Zidane përjashton futbollistin serb, e dërgon në tribuna
Trajneri i Real Madridit, Zinedine ZIdane ka publikuar listën e 19 lojtarëve të ftuar për ndeshjen e fundjavës që skuadra madrilene e zhvillon i mysafirë kundër Eibarit. Tekniku francez ka marrë vendim ta përjashtojë ...
Zeri | 08-Nov-2019 18:31
Trajneri i Real Madridit, Zinedine ZIdane ka publikuar listën e 19 lojtarëve të ftuar për ndeshjen e fundjavës që skuadra madrilene e zhvillon i mysafirë kundër Eibarit. Tekniku francez ka marrë vendim ta përjashtojë ...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...
Shenja | 08-Nov-2019 17:50
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...

“Thashë të vërtetën, pse mërziten për Mbappe?!”, Zidane thumbon francezët
Zinedine Zidane ka vendosur t’i kthejë përgjigje Leonardos, drejtorit teknik të PSG-së. Kylian Mbappe mbetet objektivi kryesor i Real Madrid. Trajneri francez shprehu dëshirën e patriotit të tij për të luajtur një ditë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 15:50
Zinedine Zidane ka vendosur t’i kthejë përgjigje Leonardos, drejtorit teknik të PSG-së. Kylian Mbappe mbetet objektivi kryesor i Real Madrid. Trajneri francez shprehu dëshirën e patriotit të tij për të luajtur një ditë ...

Vinicius dhe Brahim kthehen në skuadër, Zidane e lë në shtëpi Jovicin
Real Madrid do të luajë xhiron e 13 në La Liga në udhëtim te Eibar të shtunën nga ora 18:30. Zinedine Zidane ka zbuluar 19 lojtarët e ftuar për ndeshjen me Eibarin në kuadër të xhiros së 13 në La Liga, që do të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:21
Real Madrid do të luajë xhiron e 13 në La Liga në udhëtim te Eibar të shtunën nga ora 18:30. Zinedine Zidane ka zbuluar 19 lojtarët e ftuar për ndeshjen me Eibarin në kuadër të xhiros së 13 në La Liga, që do të ...

Juventus ndanë parat e nevojshme për transferimin e Pogbas
Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri sa të hapet afati ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 17:21
Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri sa të hapet afati ...

Juventusi pritet ta rris interesimin për Pogban
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 15:12
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm
Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen e vikendit. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 17:16
Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen e vikendit. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas ...

Zidane rikthen Vinicusin, por dënon yllin e merkatos!
Real Madridi ka publikuar listën për ndeshjen e kampionatit kundër Eibarit. Ekipi madrilen ka ndryshime nga skuadra që fitoi ndeshjen kundër Galatasaray-t me rezultatin 6-0. Trajneri Zinedine Zidane ka rikthyer në grup ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 17:09
Real Madridi ka publikuar listën për ndeshjen e kampionatit kundër Eibarit. Ekipi madrilen ka ndryshime nga skuadra që fitoi ndeshjen kundër Galatasaray-t me rezultatin 6-0. Trajneri Zinedine Zidane ka rikthyer në grup ...

Juventusi pritet ta rris interesimin për Pogban
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 17:01
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas pauzës së kombëtareve, pasi dyshja nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. Problemet muskulore do t’i mbajnë ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:01
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas pauzës së kombëtareve, pasi dyshja nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. Problemet muskulore do t’i mbajnë ...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen. Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 16:59
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen. Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:49
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 16:18
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...

Juventusi e do rikthimin e Pogbas
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet. Juventusi është i interesuar për Paul Pogban. Lexoni edhe: PSG-ja shqetësohet nga ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:37
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet. Juventusi është i interesuar për Paul Pogban. Lexoni edhe: PSG-ja shqetësohet nga ...

Juventusi e do rikthimin e Pogbas
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet Juventusi është i interesuar për Paul Pogban, shkruan Gazeta Express. “Bianconeri” do ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:21
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet Juventusi është i interesuar për Paul Pogban, shkruan Gazeta Express. “Bianconeri” do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved