ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:41

Vlorent Xhafaj dhe dy muzikantë gjermanë në Tiranë

Vlorent Xhafaj dhe dy muzikantë gjermanë në Tiranë
Mbremjen e 8 nentorit tre muzikantet nga Gjermania Claudia Stein, Daniel Barenboim dhe violinçelisti shqiptar Vlorent Xhafaj dhe ne piano Marin Gjollma do sjellin nje pasdite fantastike nen tingujt e muzikes klasike. ...
ikub.al | 07-Nov-2019 21:56
Mbremjen e 8 nentorit tre muzikantet nga Gjermania Claudia Stein, Daniel Barenboim dhe violinçelisti shqiptar Vlorent Xhafaj dhe ne piano Marin Gjollma do sjellin nje pasdite fantastike nen tingujt e muzikes klasike. ...

Violinçelisti Vlorent Xhafaj dhe dy muzikantë nga Gjermania me “Flautin Magjik” në Tiranë
Rikthehet për publikun muzika e dhomës “Flauti Magjik” në Liceun Artistik, salla “Tonin Harapi”. Mbrëmjen e 8 nëntorit tre muzikantët nga Gjermania Claudia Stein, Daniel Barenboim dhe violinçelisti shqiptar Vlorent ...
Lexo | 07-Nov-2019 17:11
Rikthehet për publikun muzika e dhomës “Flauti Magjik” në Liceun Artistik, salla “Tonin Harapi”. Mbrëmjen e 8 nëntorit tre muzikantët nga Gjermania Claudia Stein, Daniel Barenboim dhe violinçelisti shqiptar Vlorent ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved