ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:40

Si të bëheni të pasur, duke bërë punën që pëlqeni më shumë

Si të bëheni të pasur, duke bërë punën që pëlqeni më shumë
Me poshte do te lexoni kater keshilla sesi te beheni te pasur duke bere ate qe pelqeni me shume. 1- Investoni dhe kurseni parate tuaja. Ndonjehere e vetmja gje qe doni te beni eshte te shijoni jeten me aq para sa keni. ...
ikub.al | 07-Nov-2019 21:48
Me poshte do te lexoni kater keshilla sesi te beheni te pasur duke bere ate qe pelqeni me shume. 1- Investoni dhe kurseni parate tuaja. Ndonjehere e vetmja gje qe doni te beni eshte te shijoni jeten me aq para sa keni. ...

Si të bëheni të pasur, duke bërë punën që pëlqeni më shumë
Gjatë karrierës sime, unë jam përballur me një numër të madh njerëzish që kanë pasur sukses gjatë karrierës së tyre dhe për rrjedhojë janë bërë edhe të pasur. Edhe unë mund të them se më në fund karriera ime po tregon ...
Monitor | 07-Nov-2019 12:51
Gjatë karrierës sime, unë jam përballur me një numër të madh njerëzish që kanë pasur sukses gjatë karrierës së tyre dhe për rrjedhojë janë bërë edhe të pasur. Edhe unë mund të them se më në fund karriera ime po tregon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved