ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

E dinë vetëm dy njerëz në botë – kasaforta ku ruhet recepti më sekret në botë Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur...

E dinë vetëm dy njerëz në botë – kasaforta ku ruhet recepti më sekret në botë Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur...
Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur ndonjëherë. Lexoni edhe: Shikojeni pamjet: Tre vajza ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 08:19
Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur ndonjëherë. Lexoni edhe: Shikojeni pamjet: Tre vajza ...

E dinë vetëm dy njerëz në botë – kasaforta ku ruhet recepti më sekret në botë
Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur ndonjëherë. Lëngu me ngjyrë karamel fillimisht u shit “në ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 07:52
Dr. John S. Pemberton 133 vjet më parë, konkretisht 8 maj 1866, krijoi një lëng që ai as që e dinte se do të ndryshonte botën – dhe do të bëhej pija më e njohur ndonjëherë. Lëngu me ngjyrë karamel fillimisht u shit “në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved