ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 06:09

Arsenali zhgënjen ndaj Sheffieldit, paqe në Brescia-Fiorentina

Arsenali zhgënjen ndaj Sheffieldit, paqe në Brescia-Fiorentina
Arsenali zhgënjeu sërish mbrëmjen e sotme, në sfidën e fundit të javës së 9, ku humbi me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Premier League, Sheffield United.
Top Channel | 22-Oct-2019 00:45
Arsenali zhgënjeu sërish mbrëmjen e sotme, në sfidën e fundit të javës së 9, ku humbi me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Premier League, Sheffield United.

Sheffield 1-0 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 23:15
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...

Sheffield 1-0 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 01:01
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...

Sheffield 1-0 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...
InFokusi | 21-Oct-2019 23:47
Arsenali ka bërë një hap fals në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi është mposhtur 1-0 nga Sheffield United. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lys Mousset në minutën e 30-të, pas asistimit të Jack O’Connell. ...

Patrice Evra me një vlerësim brutal për Arsenalin, i quan futbollistët 'foshnje'
Arsenali dështoi t'i fitojë tre pikë në Sheffield United, duke pësuar humbjen e dytë këtë edicion në Premierligën angleze. Patrick Evra, legjenda e Manchester Unitedit, ishte jo i mahnitur me Arsenalin në humbjen 1:0 në ...
Zeri | 21-Oct-2019 23:43
Arsenali dështoi t'i fitojë tre pikë në Sheffield United, duke pësuar humbjen e dytë këtë edicion në Premierligën angleze. Patrick Evra, legjenda e Manchester Unitedit, ishte jo i mahnitur me Arsenalin në humbjen 1:0 në ...

'SunSport' me një lajm katastrofal për Granit Xhakën
Nicolas Pepe, Granit Xhaka dhe Joe Willock kishin një mbrëmje për ta harruar në humbjen 1:0 të Arsenalit nga Sheffield Unitedi në mbrëmjen e së hënës. Skuadra e Unai Emeryt e humbi shansin të kalojë në vendin e tretë ...
Zeri | 21-Oct-2019 23:23
Nicolas Pepe, Granit Xhaka dhe Joe Willock kishin një mbrëmje për ta harruar në humbjen 1:0 të Arsenalit nga Sheffield Unitedi në mbrëmjen e së hënës. Skuadra e Unai Emeryt e humbi shansin të kalojë në vendin e tretë ...

Sheffield Utd 1:0 Arsenal – notat e lojtarëve , ja si vlerësohet Xhaka
Arsenal është befasuar në xhiron e nëntë të Premierligës, duke u mposhtur në udhëtim tek Sheffield, shkruan . Paraqitje të dobët tek Arsenal pati Ëillock, i cili është vlerësuar me notën 5.9. Realizatori i golit të ...
Lajminet | 21-Oct-2019 23:16
Arsenal është befasuar në xhiron e nëntë të Premierligës, duke u mposhtur në udhëtim tek Sheffield, shkruan . Paraqitje të dobët tek Arsenal pati Ëillock, i cili është vlerësuar me notën 5.9. Realizatori i golit të ...

Arsenali zhgënjen ndaj Sheffieldit, paqe në Brescia-Fiorentina
Arsenali zhgënjeu sërish mbrëmjen e sotme, në sfidën e fundit të javës së 9, ku humbi me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Premier League, Sheffield United. Këta të fundit gjetën ...
SuperSport | 21-Oct-2019 23:09
Arsenali zhgënjeu sërish mbrëmjen e sotme, në sfidën e fundit të javës së 9, ku humbi me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Premier League, Sheffield United. Këta të fundit gjetën ...

23:00 Sheffield ia shkakton një tjetër humbje Arsenalit Sheffield United e ka mposhtur 1-0 Arsenalin...
Sheffield United e ka mposhtur 1-0 Arsenalin në stadiumin “Bramall Lane”. Sheffield United ia ka shkaktuar humbjen e dytë Arsenalit në Premierligë këtë edicion, duke e mposhtur me rezultat minimal, 1-0. Pas disa rasteve ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 23:06
Sheffield United e ka mposhtur 1-0 Arsenalin në stadiumin “Bramall Lane”. Sheffield United ia ka shkaktuar humbjen e dytë Arsenalit në Premierligë këtë edicion, duke e mposhtur me rezultat minimal, 1-0. Pas disa rasteve ...

Sheffield United mposht Arsenalin, vendosi një gol i pjesës së parë
Arsenali ka pësuar humbje si mysafir i Sheffield United në ndeshjen e fundit të javës së tetë në Ligën Premier. Topçinjtë bën një ndeshje të dobët, sidomos në pjesën e parë. Goli u shënua në minutën e 30-të të ndeshjes, ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 22:55
Arsenali ka pësuar humbje si mysafir i Sheffield United në ndeshjen e fundit të javës së tetë në Ligën Premier. Topçinjtë bën një ndeshje të dobët, sidomos në pjesën e parë. Goli u shënua në minutën e 30-të të ndeshjes, ...

Patrice Evra e quan Arsenalin ‘skuadër bebash’
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra ka rezervuar kritika të ashpëra për futbollistët e Arsenalit pas disfatës 1-0 nga Sheffield United. Francezi i ka quajtur futbollistët e Arsenalit si foshnje. “E kam ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 23:05
Ish futbollisti i Manchester United, Patrice Evra ka rezervuar kritika të ashpëra për futbollistët e Arsenalit pas disfatës 1-0 nga Sheffield United. Francezi i ka quajtur futbollistët e Arsenalit si foshnje. “E kam ...

Skuadra e sapo-promovuar në Premierligë turpëron Arsenalin e Granit Xhakës
Arsenali ka regjistruar humbje zhgënjyese nga Sheffield Unitedi në kuadër të javës së nëntë në Premierligën angleze. Në ndeshjen e zhvilluar në "Bramall Lane", skuadra e Unai Emery është mposhtur me rezultat 1:0, ...
Zeri | 21-Oct-2019 23:02
Arsenali ka regjistruar humbje zhgënjyese nga Sheffield Unitedi në kuadër të javës së nëntë në Premierligën angleze. Në ndeshjen e zhvilluar në "Bramall Lane", skuadra e Unai Emery është mposhtur me rezultat 1:0, ...

Sheffield United mposht Arsenalin, vendosi një gol i pjesës së parë
Arsenali ka pësuar humbje si mysafir i Sheffield United në ndeshjen e fundit të javës së tetë në Ligën Premier. Topçinjtë bën një ndeshje të dobët, sidomos në pjesën e parë. Goli u shënua në minutën e 30-të të ndeshjes, ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 23:02
Arsenali ka pësuar humbje si mysafir i Sheffield United në ndeshjen e fundit të javës së tetë në Ligën Premier. Topçinjtë bën një ndeshje të dobët, sidomos në pjesën e parë. Goli u shënua në minutën e 30-të të ndeshjes, ...

Sheffield United e ‘gjunjëzon’ Arsenalin
Sheffield United e ka mposhtur Arsenalin 1-0 në ndeshjen e fundit të javës së 9-të. Francezi Lys Mousset ishte autori i golit të vetëm për Sheffieldin, që morri 3 pikë tepër të rëndësishme. Arsenali pati një nga ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 22:58
Sheffield United e ka mposhtur Arsenalin 1-0 në ndeshjen e fundit të javës së 9-të. Francezi Lys Mousset ishte autori i golit të vetëm për Sheffieldin, që morri 3 pikë tepër të rëndësishme. Arsenali pati një nga ...

Sheffield ia shkakton një tjetër humbje Arsenalit
Sheffield United e ka mposhtur 1-0 Arsenalin në stadiumin “Bramall Lane”. Sheffield United ia ka shkaktuar humbjen e dytë Arsenalit në Premierligë këtë edicion, duke e mposhtur me rezultat minimal, 1-0. Pas disa rasteve ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 22:55
Sheffield United e ka mposhtur 1-0 Arsenalin në stadiumin “Bramall Lane”. Sheffield United ia ka shkaktuar humbjen e dytë Arsenalit në Premierligë këtë edicion, duke e mposhtur me rezultat minimal, 1-0. Pas disa rasteve ...

Mposhtet Arsenal, humb mundësinë e ngjitjes në tabelë (VIDEO)
Sheffield United ka mposhtur Arsenalin në ndeshjen e xhiros së nëntë në Premier League. Ka qenë Lys Mousset që ka realizuar në minutën e 30 të pjesës së parë për rezultatin 1:0, njofton Klan Kosova. Goli i tij ka ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 22:55
Sheffield United ka mposhtur Arsenalin në ndeshjen e xhiros së nëntë në Premier League. Ka qenë Lys Mousset që ka realizuar në minutën e 30 të pjesës së parë për rezultatin 1:0, njofton Klan Kosova. Goli i tij ka ...

22:00 Granit Xhaka ishte afër të shënojë golin e vitit Sheffield United është duke e mposhtur...
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin pas 45 minutave lojë në stadiumin “Bramall Lane”. Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” u ndëshkuan në minutën e 30-të. Lys Mousset shënoi për t’i shokuar ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 22:06
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin pas 45 minutave lojë në stadiumin “Bramall Lane”. Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” u ndëshkuan në minutën e 30-të. Lys Mousset shënoi për t’i shokuar ...

Granit Xhaka ishte afër të shënojë golin e vitit, çfarë predhe!
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin pas 45 minutave lojë në stadiumin “Bramall Lane”. Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” u ndëshkuan në minutën e 30-të. Lys Mousset shënoi për t’i shokuar ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 21:53
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin pas 45 minutave lojë në stadiumin “Bramall Lane”. Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” u ndëshkuan në minutën e 30-të. Lys Mousset shënoi për t’i shokuar ...

Sheffield United e befason Arsenalin
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” janë ndëshkuar. Në minutën e 30-të ka shënuar Lys Mousset për t’i shokuar mysafirët, raporton Gazeta Express.
Gazeta Express | 21-Oct-2019 21:36
Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” janë ndëshkuar. Në minutën e 30-të ka shënuar Lys Mousset për t’i shokuar mysafirët, raporton Gazeta Express.

Formacionet zyrtare: Sheffield – Arsenal
Sheffield United dhe Arsenali i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘’Braall Lane’, derisa ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 20:15
Sheffield United dhe Arsenali i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘’Braall Lane’, derisa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved