ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 09:45

Taulant Balla: Në zgjedhjet e 2021 do të shkohet me Kod të Ri Zgjedhor. Do ta votojmë deri në fund të vitit

Taulant Balla: Në zgjedhjet e 2021 do të shkohet me Kod të Ri Zgjedhor. Do ta votojmë deri në fund të vitit
Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se në zgjedhjet e vitit 2021 do të shkohet me Kod të ri Zgjedhor, Balla theksoi se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:46
Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se në zgjedhjet e vitit 2021 do të shkohet me Kod të ri Zgjedhor, Balla theksoi se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në ...

Balla: PD s’mund të mbajë peng reformën zgjedhore. Gjekmarkaj: Maxhoranca ka gënjyer shqiptarët, të kërkojë falje
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se maxhoranca ka vite që e pret PD-në për reformën zgjedhore por se edhe kjo pritje ka një fund. Balla deklaroi në “Real Story” se PD nuk mund ta ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 21:57
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se maxhoranca ka vite që e pret PD-në për reformën zgjedhore por se edhe kjo pritje ka një fund. Balla deklaroi në “Real Story” se PD nuk mund ta ...

Mblidhet kryesia e PS-së/ Diskutohen zgjedhjet e brendshme në parti
Nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama është mbledhur kryesia e Partisë Socialiste.
Top Channel | 21-Oct-2019 13:27
Nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama është mbledhur kryesia e Partisë Socialiste.

Kryesia e PS-së/ Veliaj me biçikletë, Rama me veshjen e “zakonshme” (FOTO)
Këtë mëngjes u mbajt mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku i pari në selinë rozë mbërriti kryetari Edi Rama.
Top Channel | 21-Oct-2019 12:33
Këtë mëngjes u mbajt mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku i pari në selinë rozë mbërriti kryetari Edi Rama.

Rama konfirmon takimin me Macron: S’ka zgjedhje të parakohshme
Kryeministri Rama ka lajmeruar nje takim me presidentin e frances Emanuel Macron, i cili vendosi veton kunder hapjes se negociatave me Shqiperine e Maqedonine e Veriut. Pas mbledhjes se kryesise se partise socialiste, ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 15:29
Kryeministri Rama ka lajmeruar nje takim me presidentin e frances Emanuel Macron, i cili vendosi veton kunder hapjes se negociatave me Shqiperine e Maqedonine e Veriut. Pas mbledhjes se kryesise se partise socialiste, ...

Reforma Zgjedhore, Balla: PD nuk mund ta mbajë peng, kemi që në 2016 që e presim
TIRANË, 21 tetor/MEDIAL- Arbi Fortuzi/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke diskutuar për Reformën Zgjedhore, gjatë një emisioni televiziv, u shpreh se mazhoranca është e gMEDIALme që të ...
Medial | 22-Oct-2019 00:31
TIRANË, 21 tetor/MEDIAL- Arbi Fortuzi/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke diskutuar për Reformën Zgjedhore, gjatë një emisioni televiziv, u shpreh se mazhoranca është e gMEDIALme që të ...

"Thirreni Lulzim Bashën këtu dhe e pyesni", Taulant Balla tregon se çfarë do të ndodhë me zgjedhjet e 2021
Postuar: 21/10/2019 - 22:55 Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në fund të këtij viti. Ai u shpreh se në zgjedhjet e vitit 2021 do të shkohet me Kod të ri Zgjedhor. ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 22:58
Postuar: 21/10/2019 - 22:55 Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në fund të këtij viti. Ai u shpreh se në zgjedhjet e vitit 2021 do të shkohet me Kod të ri Zgjedhor. ...

Rama: Votojmë Reformën Zgjedhore, me ata që do binden. S’ka dorëheqje
mapo.al Kryeministri Edi Rama foli për mediat sot paradite pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PS-së. Ai tha se e ka në plan të vazhdojë me agjendën e tij, duke mos pranuar të japë dorëheqjen, ashtu siç bëri ...
Mapo | 21-Oct-2019 12:23
mapo.al Kryeministri Edi Rama foli për mediat sot paradite pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PS-së. Ai tha se e ka në plan të vazhdojë me agjendën e tij, duke mos pranuar të japë dorëheqjen, ashtu siç bëri ...

Rama nuk do të jap dorëheqje: Dielli lindi sërish, ne vazhdojmë me reformat
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e hodhi poshtë kërkesën e opozitës për dorëheqje pas vendimit të Këshillit të BE-së të mos hapen negociata me Shqipërinë. Pas takimit që e mbajti me kryesinë e Partisë Socialiste të ...
Portalb | 21-Oct-2019 21:51
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e hodhi poshtë kërkesën e opozitës për dorëheqje pas vendimit të Këshillit të BE-së të mos hapen negociata me Shqipërinë. Pas takimit që e mbajti me kryesinë e Partisë Socialiste të ...

Rama nuk do të jap dorëheqje: Dielli lindi sërish, ne vazhdojmë me reformat
Tiranë, 21 tetor – Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e hodhi poshtë kërkesën e opozitës për dorëheqje pas vendimit të Këshillit të BE-së të mos hapen negociata me Shqipërinë. Pas takimit që e mbajti me kryesinë e ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 19:43
Tiranë, 21 tetor – Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e hodhi poshtë kërkesën e opozitës për dorëheqje pas vendimit të Këshillit të BE-së të mos hapen negociata me Shqipërinë. Pas takimit që e mbajti me kryesinë e ...

Rama për reformën zgjedhore: Nuk do presim opozitën, e kanë vendin bosh
Kërkesës së Lulzim Bashë që Shqipëria të ketë një qeveri të re për të drejtuar procesin e negociatave, kryeministri shqiptar Edi Rama i ka dhënë një “JO”, të prerë madje e ka akuzuar kryedemokratin, se punoi në drejtim ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 15:52
Kërkesës së Lulzim Bashë që Shqipëria të ketë një qeveri të re për të drejtuar procesin e negociatave, kryeministri shqiptar Edi Rama i ka dhënë një “JO”, të prerë madje e ka akuzuar kryedemokratin, se punoi në drejtim ...

Edi Rama: Rruga e Shqipërisë drejt BE-së vazhdon pa asnjë ekuivok
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...
Shenja | 21-Oct-2019 14:33
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...

Rama: asgjë e re në kërkesën e Bashës, qeverisja vazhdon
Paralel me Bashën, kreu imazhorancës Rama tha se nuk e çudiste kërkesa e Bashës për dorëheqje. Sapo doli nga një mbledhje e kryesisë së PS-së, Rama tha: “Këtu nuk ka asgjë të re. Ata kanë punuar shumë fortë dhe nuk ...
Tesheshi | 21-Oct-2019 14:21
Paralel me Bashën, kreu imazhorancës Rama tha se nuk e çudiste kërkesa e Bashës për dorëheqje. Sapo doli nga një mbledhje e kryesisë së PS-së, Rama tha: “Këtu nuk ka asgjë të re. Ata kanë punuar shumë fortë dhe nuk ...

Edi Rama: Rruga e Shqipërisë drejt BE-së vazhdon pa asnjë ekuivok
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë......
Zeri | 21-Oct-2019 14:13
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë......

FOTOT nga Kryesia e PS-së: Veliaj me biçikletë, Ramës i zënë “pusi” tek porta
Partia Socialiste, si çdo të hënë, ka mbledhur Kryesinë. Mbledhja e kësaj jave pritej më me interes, pas bllokimit të Francës, për hapjen e negociatave. Por kryeministri Rama tha se, “siç e shihni, dielli ka dalë ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 12:13
Partia Socialiste, si çdo të hënë, ka mbledhur Kryesinë. Mbledhja e kësaj jave pritej më me interes, pas bllokimit të Francës, për hapjen e negociatave. Por kryeministri Rama tha se, “siç e shihni, dielli ka dalë ...

Reforma zgjedhore, Rama: Do ta bëjmë me të gjithë ata që duan të marrin pjesë, por do e votojmë në parlament
TIRANE Kryeministri Edi Rama është i vendosur të votojë reformën zgjedhore, si një ndër kushtet e vendosura për negociatat, deri në fund të këtij viti, me ose pa opozitën jashtë parlamentit. Në përfundim të mbledhjes së ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 12:07
TIRANE Kryeministri Edi Rama është i vendosur të votojë reformën zgjedhore, si një ndër kushtet e vendosura për negociatat, deri në fund të këtij viti, me ose pa opozitën jashtë parlamentit. Në përfundim të mbledhjes së ...

?Rama: Rruga e Shqipërisë drejt BE-së vazhdon pa asnjë ekuivok
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 13:32
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...

Macron i mbylli “derën” e negociatave, Rama njofton lëvizjen e radhës
Pasi “jo”-së së prerë të Francës në lidhje me çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë, kryeministri Edi Rama do të ndërmarrë lëvizjen e radhës: zhvillimin e një takimi me presidentin francez, Emanuel Macron. ...
Lapsi | 21-Oct-2019 12:26
Pasi “jo”-së së prerë të Francës në lidhje me çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë, kryeministri Edi Rama do të ndërmarrë lëvizjen e radhës: zhvillimin e një takimi me presidentin francez, Emanuel Macron. ...

Rama: Rruga e Shqipërisë drejt BE-së vazhdon pa asnjë ekuivok
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...
Kosova Press | 21-Oct-2019 12:53
“Mosmarrja e një vendimi të merituar për Shqipërinë për çeljen e negociatave është rezultat i një përplasje të brendshme në tryezën e familjes evropiane, por rruga jonë vazhdon pa asnjë lëkundje dhe pa asnjë ekuivok për ...

“Ne nuk do të presim”, Rama i prerë: Ja kur dhe me kë do ta votojmë Reformën Zgjedhore
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka deklaruar sot prerë se shumica qeverisëse nuk do të presë për të finalizimin e Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për mediat, kryeministri ka theksuar se Reforma Zgjedhore do të ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 12:46
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka deklaruar sot prerë se shumica qeverisëse nuk do të presë për të finalizimin e Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për mediat, kryeministri ka theksuar se Reforma Zgjedhore do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved