ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2019 01:05

Temperaturat këtë javë në Shqipëri 5 gradë mbi mesataren

Temperaturat këtë javë në Shqipëri 5 gradë mbi mesataren
Temperaturat e larte kryesisht gjate mesdites do te dominojne ne pjesen qendrore te vendit ku termometri do te shenoje deri 30 grade. Sipas sinoptikaneve edhe dy javet e para te muajit nentor do te karakterizohen nga ...
ikub.al | 21-Oct-2019 16:26
Temperaturat e larte kryesisht gjate mesdites do te dominojne ne pjesen qendrore te vendit ku termometri do te shenoje deri 30 grade. Sipas sinoptikaneve edhe dy javet e para te muajit nentor do te karakterizohen nga ...

Parashikimi i motit, 21 tetor 2019
Moti parashikohet i kthjellet me vranesira te pakta kalimtare. Temperaturat do te vijojne te jene te larta per sezonin dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 26 ºC ne zonat ...
ikub.al | 21-Oct-2019 09:34
Moti parashikohet i kthjellet me vranesira te pakta kalimtare. Temperaturat do te vijojne te jene te larta per sezonin dhe do te luhaten: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 16ºC ne zonat e uleta nga 15ºC ne 26 ºC ne zonat ...

Temperaturat këtë javë në Shqipëri deri në 30 gradë
Ditët me diell do të na shoqërojnë deri në mesin e muajit tetor. Temperaturat priten të jenë në rritje, ndërsa sinoptikanët shprehen se ato janë 5 gradë më të larta se normalja e fund tetorit. Temperaturat e larte ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 15:20
Ditët me diell do të na shoqërojnë deri në mesin e muajit tetor. Temperaturat priten të jenë në rritje, ndërsa sinoptikanët shprehen se ato janë 5 gradë më të larta se normalja e fund tetorit. Temperaturat e larte ...

Paradoksi/ Italia e veriut nën ujë, në Shqipëri bëhet plazh
Në një kohë që në Shqipëri janë duke u shënuar temperature rekord dhe të pazakonta për muajin tetor, cka ka favorizuar madje edhe ditët e plazhit, ndryshe ndodh jo larg nesh në Itali. Veriu I këtij vendi është përfshirë ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 11:35
Në një kohë që në Shqipëri janë duke u shënuar temperature rekord dhe të pazakonta për muajin tetor, cka ka favorizuar madje edhe ditët e plazhit, ndryshe ndodh jo larg nesh në Itali. Veriu I këtij vendi është përfshirë ...

Parashikimi i motit, ja si pritet të jenë temperaturat gjatë kësaj jave
SHMU njoftoi se gjatë kësaj jave që do të nisë, përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell, si dhe me mjegullën e mjegullinën e mëngjesit përgjatë luginave. Era me drejtim juglindje-veriperëndim, do të fryjë ...
Telegraf | 21-Oct-2019 11:10
SHMU njoftoi se gjatë kësaj jave që do të nisë, përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell, si dhe me mjegullën e mjegullinën e mëngjesit përgjatë luginave. Era me drejtim juglindje-veriperëndim, do të fryjë ...

Surprizat e motit, si do jenë temperaturat gjatë javës (FOTO)
Java do të jetë me diell dhe me temperatura konstante. Ky është parashikimi që bën Shërbimi Meteorologjik për javën ku sapo kemi hyrë. Parashikimi Gjatë kësaj jave përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me ...
Lapsi | 21-Oct-2019 09:34
Java do të jetë me diell dhe me temperatura konstante. Ky është parashikimi që bën Shërbimi Meteorologjik për javën ku sapo kemi hyrë. Parashikimi Gjatë kësaj jave përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me ...

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme
22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3. 23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 23:57
22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3. 23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi ...

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme
22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3. 23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi ...
Arbresh | 21-Oct-2019 23:57
22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3. 23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi ...

Moti e hënë, 21 Tetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 07:45
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kështu në territorin shqiptar kthjellime dhe temperatura relativisht të larta në të gjithë territorin. Përjashtuar orët e mbrëmjes të ...

Moti vjen me surpriza! Zbuloni si do të jenë temperaturat deri në fund të tetorit
Postuar: 21/10/2019 - 20:47 Fundjavën që lamë pas në shumë qytete të Shqipërisë pamë njerëz duke bërë plazh.Moti i ngrohtë i shtyu ata të shkonin drejt plazhit dhe të shumtë ishin turistët e huaj.Përsa i përket kësaj ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 20:48
Postuar: 21/10/2019 - 20:47 Fundjavën që lamë pas në shumë qytete të Shqipërisë pamë njerëz duke bërë plazh.Moti i ngrohtë i shtyu ata të shkonin drejt plazhit dhe të shumtë ishin turistët e huaj.Përsa i përket kësaj ...

Moti paska surpriza! Ja si do të jenë temperaturat për këtë javë
Fundjavën që lamë pas në shumë qytete të Shqipërisë pamë njerëz duke bërë plazh. Moti i ngrohtë i shtyu ata të shkonin drejt plazhit dhe të shumtë ishin turistët e huaj. Përsa i përket kësaj jave, moti thuajse do të ...
Lexo | 21-Oct-2019 20:06
Fundjavën që lamë pas në shumë qytete të Shqipërisë pamë njerëz duke bërë plazh. Moti i ngrohtë i shtyu ata të shkonin drejt plazhit dhe të shumtë ishin turistët e huaj. Përsa i përket kësaj jave, moti thuajse do të ...

Temperaturat këtë javë në Shqipëri deri në 30 gradë
Ditët me diell do të na shoqërojnë deri në mesin e muajit tetor. Temperaturat priten të jenë në rritje, ndërsa sinoptikanët shprehen se ato janë 5 gradë më të larta se normalja e fund tetorit. Temperaturat e larte ...
Medial | 21-Oct-2019 15:20
Ditët me diell do të na shoqërojnë deri në mesin e muajit tetor. Temperaturat priten të jenë në rritje, ndërsa sinoptikanët shprehen se ato janë 5 gradë më të larta se normalja e fund tetorit. Temperaturat e larte ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:04
Gadishulli ballkanik po vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit të Azoreve i cili do të mbajë mot pa reshje në territorin e Shqipërisë. Fillimi i javës do të jetë me diell dhe kalime të pakta vranësirash në zonat ...

Diell dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...
Lajmi i Fundit | 21-Oct-2019 10:41
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë: në zonat ...

Moti sot do të jetë me diell dhe me erë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...
Albportali | 21-Oct-2019 10:38
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...

Moti sot do të jetë me diell dhe me erë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...
Republika | 21-Oct-2019 10:25
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Ditën e sotme parashikohet që vendi ynë të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin tonë. Por gjatë pasdites pritet që vranësirat të ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 10:01
Ditën e sotme parashikohet që vendi ynë të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin tonë. Por gjatë pasdites pritet që vranësirat të ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...
IliriaNews | 21-Oct-2019 09:54
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende do të ketë mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 23 ...

Moti sot do të jetë me diell dhe me erë
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 09:38
Moti sot do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga katër deri 14 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale nga 23 deri 29 gradë celsius. Në Shkup moti do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved