ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 11:28

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…

Stambolli, treni i fundit për Zidan! Murinjo dhe Alegri qëndrojnë pas porte…
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:21
Humbja e pësuar në Majorka në javën e fundit të kampionatit, shoqëruar me parakalimin nga Barcelona në renditje, ka lënë vraga në shtëpinë e Real Madridit. Trajneri Zinedin Zidan luan gjithçka për gjithçka në sfidën ...

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:28
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Mourinho rikthehet në radarin e Realit për postin e trajnerit
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:53
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:43
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

“Normale se Reali po vuan dhe është më i dobët pa Ronaldon, kanë humbur më të mirin n’histori”
Mesfushori 29-vjeçar, Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridi është vetëm për një arsye – largimin e Cristiano Ronaldos. CR7 u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te Juventusi. Që nga ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 23:54
Mesfushori 29-vjeçar, Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridi është vetëm për një arsye – largimin e Cristiano Ronaldos. CR7 u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te Juventusi. Që nga ...

“Dua të jem në Madrid përgjithmonë, por natyrisht – duhet t’i pyesni të tjerët”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

Zidane, kur pyetet për rikthimin e mundshëm të Mourinhos: “Jam i mërzitur, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

?Ibrahimovic: Messi do të pensionohet në Barcelonë
Humbja e kësaj të shtune ndaj Mallorcas, ka vënë në pikëpyetje të ardhmen e Zindedine Zidane. Kjo humbje i kushtoi rëndë Real Madridit, të cilët u kaluan me një pikë më shumë në renditje nga Barcelona e cila aktualisht ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 21:05
Humbja e kësaj të shtune ndaj Mallorcas, ka vënë në pikëpyetje të ardhmen e Zindedine Zidane. Kjo humbje i kushtoi rëndë Real Madridit, të cilët u kaluan me një pikë më shumë në renditje nga Barcelona e cila aktualisht ...

Zidane i frikësuar për stolin: Mos më pyesni mua!
Trajneri Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes kundër Galatasarayt. Ai ka pranuar se rrezikon në rast se nuk fiton ndaj turqve dhe këtë e ka bërë me shumë stil duke hequr dijeninë nga vetja. Galatasaray – “Ne duhet të ...
Politiko | 21-Oct-2019 20:36
Trajneri Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes kundër Galatasarayt. Ai ka pranuar se rrezikon në rast se nuk fiton ndaj turqve dhe këtë e ka bërë me shumë stil duke hequr dijeninë nga vetja. Galatasaray – “Ne duhet të ...

Zidane: Le ta harrojmë të kaluarën, tani jemi në të tashmen
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:47
Zinedine Zidane pohon se e kaluara e tij e suksesshme si trajner i Real Madridit nuk do të mjaftojë që të justifikohet për të ardhmen e tij te Real Madridi. Këto komente kanë ardhur pas humbjes shokuese të Real Madridit ...

Barcelona kthehet në krye, presioni i ndjekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
Standard | 21-Oct-2019 19:07
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Zidane: Thashethëmet po më shqetësojnë, dua të qëndroj këtu përgjithmonë
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:00
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka mbajtur sot konferencë për shtyp para ndeshjes me Galatasarayin në Ligën e Kampionëve. “Ne të gjithë e dimë situatën në të cilën ndodhemi. Nuk filluam mirë sivjet në Ligën e ...

18:48 Zidane: “Dua të jem në Madrid përgjithmonë" Zinedine Zidane është shfaqur në...
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:53
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

“Dua të jem në Madrid përgjithmonë, por natyrisht – duhet t’i pyesni të tjerët”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:47
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë të martën mbrëma me Galatasarayn. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për shkarkimin e ...

Zizu: “Jam i shqetësuar, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:28
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Zizu, kur pyetet për rikthimin e mundshëm të Mourinhos: “Jam i mërzitur, s’mund t’ju gënjej…!”
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:27
Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në Champions League që Real Madridi do ta zhvillojë me Galatasaray të martën nga ora 21:00. Trajneri i Los Blancos është pyetur vazhdimisht për ...

Reagimi i Ramosit për shkarkimin e mundshëm të Zidanit Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka.
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:05
Ekipi është deri në vdekje me Zidanin”, kështu tha Sergio Ramos për Zinedine Zidanen në konferencë për media para ndeshjes në Champions League me Galatasaray. Pas humbjes nga Mallorca, Zizu ka nisur të kontestohet dhe ...

Zidane luan stolin në Stamboll, Mourinho dhe Allegri, të pëlqyerit e Perez
Humbja me Mallorcan në La Liga, çka solli dhe parakalimin nga Barcelona, la shije të hidhur te drejtuesit e Real Madridit, me trajnerin Zinedine Zidane që luan vendin e tij të punës në ndeshjen kundër Galatasaray-t në ...
SuperSport | 21-Oct-2019 17:13
Humbja me Mallorcan në La Liga, çka solli dhe parakalimin nga Barcelona, la shije të hidhur te drejtuesit e Real Madridit, me trajnerin Zinedine Zidane që luan vendin e tij të punës në ndeshjen kundër Galatasaray-t në ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV, legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 14:59
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV, legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Mourinho rikthehet në radarin e Realit për postin e trajnerit
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 14:59
Zinedine Zidane thuhet se e ka humbur besimin e bordit të Real Madridit dhe pritet që t’i tregohet dera në një të ardhme të afërt. Në ndërkohë, Goal raporton se krerët e klubit spanjoll janë duke u angazhuar që ta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved