ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 05:16

Më në fund, Armina Mevlani zbulon kur do të martohet (Video)

Më në fund, Armina Mevlani zbulon kur do të martohet (Video)
TIRANE Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim çifti më i diskutuar. Ata kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes, e sidomos për sa i përket marrëdhënies së tyre. Me deklaratat e saj në intervista të ndryshme, ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:28
TIRANE Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim çifti më i diskutuar. Ata kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes, e sidomos për sa i përket marrëdhënies së tyre. Me deklaratat e saj në intervista të ndryshme, ...

Pas ndarjes, Nora dhe Roberti fotografohen së bashku në aeroport (Video)
TIRANE Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund. Këngëtari zbuloi se shkak ishte bërë mungesa e dashurisë por pavarësisht kësaj ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 20:16
TIRANE Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund. Këngëtari zbuloi se shkak ishte bërë mungesa e dashurisë por pavarësisht kësaj ...

Pak kohë pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen mat në aeroport (VIDEO)
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 19:03
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...

FOTOT/ Jonida Maliqi harron divorcin, tregon lidhjen pasionante me aktorin 14 vjet më të vogël: Jemi shumë të lumtur, boll u morët me ne
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 17:23
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...

Jonida Maliqi harron divorcin, flet për të dashurin 13 vite më të vogël
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...
Arbresh | 22-Oct-2019 01:53
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...

Roberti dhe Nora shihen së bashku në Shkup
Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë parë së bashku në aeroport. Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 20:55
Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë parë së bashku në aeroport. Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar ...

Nora Istrefi i habit të gjithë kur pyetet për Robert Berishën
Nuk do ta kishim besuar nëse do e kishim lexuar diku, apo ta dëgjonim në thashethemnajën e zakonshme që qarkullon rreth VIP-ave, por ja që muaj më parë ishte vetë Robert Berisha që lajmëroi divorcin me këngëtaren e ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:21
Nuk do ta kishim besuar nëse do e kishim lexuar diku, apo ta dëgjonim në thashethemnajën e zakonshme që qarkullon rreth VIP-ave, por ja që muaj më parë ishte vetë Robert Berisha që lajmëroi divorcin me këngëtaren e ...

Si është shprehur Jonida Maliqi për romancën e saj
Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një ndër çiftet më të komentuar në media për shkak të romacës së tyre. Ata kanë një diferencë të madhe në moshë, ku Jonida është 36 vjeç, kurse Romeo 23, por çifti nuk e ka problem ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 20:40
Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një ndër çiftet më të komentuar në media për shkak të romacës së tyre. Ata kanë një diferencë të madhe në moshë, ku Jonida është 36 vjeç, kurse Romeo 23, por çifti nuk e ka problem ...

Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...
InFokusi | 21-Oct-2019 20:15
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...

Nora flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 07:24
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...

Edhe pas ndarjes shoqërohen bashkë, Nora dhe Robeti fotografohen në aeroport
Në gusht, Robert Berisha dha lajmin se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë dhe sigurisht ky ishte lajmi që bëri më shumë bujë në media në atë periudhë dhe ende vazhdojnë të komentohen. Ish-dy bashkëshortët edhe pse ...
Politiko | 21-Oct-2019 19:57
Në gusht, Robert Berisha dha lajmin se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë dhe sigurisht ky ishte lajmi që bëri më shumë bujë në media në atë periudhë dhe ende vazhdojnë të komentohen. Ish-dy bashkëshortët edhe pse ...

Roberti dhe Nora shihen së bashku në Shkup
Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar për shoubizin. Pak orë më parë dyshja janë parë së bashku në ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:38
Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar për shoubizin. Pak orë më parë dyshja janë parë së bashku në ...

Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 19:03
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...

S`kanë shumë që u ndanë, Nora dhe Roberti kapen “mat“ në aeroport!
Me një mesazh në rrjetet sociale në fund të gushtit, Robert Berisha tregoi se martesa e tij kishte marrë fund. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e skeni nevojë të ...
Bordo | 21-Oct-2019 18:56
Me një mesazh në rrjetet sociale në fund të gushtit, Robert Berisha tregoi se martesa e tij kishte marrë fund. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e skeni nevojë të ...

Nora dhe Roberti kapen mat në Shkup (Video)
Kanë kaluar tashmë disa javë që Nora dhe Roberti janë ndarë, të paktën publikisht. Ka qenë Robert Berisha, ai i cili e ka dhënë lajmin përmes rrjetit social Instagram, duke mërzitur kështu shumë fansa të......
Zeri | 21-Oct-2019 18:07
Kanë kaluar tashmë disa javë që Nora dhe Roberti janë ndarë, të paktën publikisht. Ka qenë Robert Berisha, ai i cili e ka dhënë lajmin përmes rrjetit social Instagram, duke mërzitur kështu shumë fansa të......

Jonida Maliqi harron divorcin, flet për të dashurin 13 vite më të vogël: Jemi shumë të lumtur
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...
Lexo | 21-Oct-2019 17:58
Një nga lajmet e verës për showbizin ishte lidhja e re e Jonida Maliqit me Romeo Veshajn. Edhe pse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata u kapën disa herë bashkë në vende të ndryshme, shumë të afërt me ...

Deklaruan ndarjen, por Roberi dhe Nora Istrefi “kapen” bashkë në aeroport (VIDEO)
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...
Lexo | 21-Oct-2019 17:58
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...

A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 17:57
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...

Armina Mevlani e zbulon më në fund, ja kur do martohet
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim çifti më i diskutuar. Ata vihen shpesh në qendër të vëmendjes dhe çdo lëvizje e tyre merr komente. Me deklaratat e saj Armina ka lënë të kuptohet se shumë shpejt ata do ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 17:55
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim çifti më i diskutuar. Ata vihen shpesh në qendër të vëmendjes dhe çdo lëvizje e tyre merr komente. Me deklaratat e saj Armina ka lënë të kuptohet se shumë shpejt ata do ...

Armina Mevlani tregon se kur do të martohet me Shkëlzen Berishën
Aemina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen. Edhe pse Armina nuk ka dashur të japë shumë informacione rreth dasmës, në një material të përgatitur nga “Prive”, pas këmbënguljes së gazetarit, Armina ka treguar se ...
Politiko | 21-Oct-2019 15:06
Aemina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen. Edhe pse Armina nuk ka dashur të japë shumë informacione rreth dasmës, në një material të përgatitur nga “Prive”, pas këmbënguljes së gazetarit, Armina ka treguar se ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved