ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 08:24

Teologu Elvis Naçi: Kosova ka punuar më shumë për riatdhesimin e shtetasve të mbetur në Siri

Teologu Elvis Naçi: Kosova ka punuar më shumë për riatdhesimin e shtetasve të mbetur në Siri
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri.
Top Channel | 22-Oct-2019 00:07
Debate të forta u zhvilluan në Open në Top Channel ku u diskutua për kthimin e mundshëm të Alvin Berishës dhe fëmijëve të tjerë që kanë mbetur në kampet në Siri.

Gjinishi ngre shqetësimin në Open: Gratë dhe fëmijët e mbetur në Siri rrezikohen të trafikohen
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel për shtetasit e mbetur në kampet e Sirisë.
Top Channel | 21-Oct-2019 23:33
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel për shtetasit e mbetur në kampet e Sirisë.

Gjinishi në Open: Gratë dhe fëmijët rrezikohen të trafikohen
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 23:05
Ish-nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Ermir Gjinishi ngriti një shqetësim në Open në Top Channel.

Open/ Mesazhi i dytë i Klotildës: Zoti e di se kur do na marrin!
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 22:38
Një audio e dytë e dërguar nga Klotilda Zani, nëna me 3 fëmijë, e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.

Gazetari Italian tregon si shkuan në kampet e ISIS për Alvin
Emisioni “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë, i ka kushtuar një reportazh, Alvi Berishës, 11 vjeçari i cili ndodhet në kampet e ISIS në Siri. Gazetari Italian Osvaldo Verri, realizues i reportazhit se bashku me ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Emisioni “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë, i ka kushtuar një reportazh, Alvi Berishës, 11 vjeçari i cili ndodhet në kampet e ISIS në Siri. Gazetari Italian Osvaldo Verri, realizues i reportazhit se bashku me ...

Mesazhi i Klotildës nga kampi Al-Hol: Duhet pare e madhe për të dalë nga këtu
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllanë që ...
Lapsi | 21-Oct-2019 23:23
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllanë që ...

E konfirmon avokati, Alvini është ende në kamp në Siri
Edhe pse ishte menduar se është zhdukur nga kampi Al-Hol në Siri, vogëlushi 11-vjeçar, Alvin Berisha ndodhet ende në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Gazetari i emisionit satiriko-investigativ “Le Iene”, Taulant Kopliku ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Edhe pse ishte menduar se është zhdukur nga kampi Al-Hol në Siri, vogëlushi 11-vjeçar, Alvin Berisha ndodhet ende në kampin famëkeq të ISIS në Siri. Gazetari i emisionit satiriko-investigativ “Le Iene”, Taulant Kopliku ...

Foto/ Gazetari përlotet në emision: Alvini duhet marrë nga Siria!
Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë e vogëlushit Alvin Berisha i cili ka mbetur në kampin sirian Al-Hol. “Ai fëmijë duhet marrë. I tha i ati ke për të ngrënë ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë e vogëlushit Alvin Berisha i cili ka mbetur në kampin sirian Al-Hol. “Ai fëmijë duhet marrë. I tha i ati ke për të ngrënë ...

Open/ Mesazhi i Klotildës nga Al-Hol për vëllain: Duhet pare e madhe me dalë nga këtu
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.
Top Channel | 21-Oct-2019 22:27
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel.

Florini kërkon rikthimin e motrës nga kampi i Sirisë, mesazhi i saj kaq prekës
Florini është një i ri i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në emisionin Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë. “Unë jam drejtuar në Ministrinë ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 00:13
Florini është një i ri i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në emisionin Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë. “Unë jam drejtuar në Ministrinë ...

Tahiri tregon dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve nga Siria
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...
Medial | 21-Oct-2019 23:50
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...

Rrëfimi i gazetarit italian/ “Kurdët u prekën nga historia e Alvin Berishës”
Emisioni investigativ “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...
Lapsi | 21-Oct-2019 22:58
Emisioni investigativ “Le Iene” në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...

Ekskluzive/Gazetari italian: Si arritëm në kampin e ISIS. Me ambasadorin…
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...
InFokusi | 21-Oct-2019 23:40
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...

Live në Open/ Vëllai kërkon rikthimin e motrës nga kampi i Sirisë
Florini është një vëlla i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë.
Top Channel | 21-Oct-2019 22:17
Florini është një vëlla i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane. Në Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë.

Tahiri tregon dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve nga Siria
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...
Arbresh | 21-Oct-2019 23:37
Ministri i Drejtësisë në detyrë, Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në Siri. “Nga ...

Ministri i Drejtësisë në Kosovë: Ja kush janë dy strategjitë që ka ndjekur Kosova për tërheqjen e qytetarëve
Ministri i Drejtësisë në Kosovë Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në ...
Top Channel | 21-Oct-2019 22:05
Ministri i Drejtësisë në Kosovë Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel dhe ka folur për punën që ka bërë Kosova për të riatdhesuar qytetarët që kishin shkuar në ...

Shqiptarja flet nga kampi i Al-Hol: Duhet para e madhe të dalësh që këtu
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllain që të mundohet të ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 23:15
Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol është publikuar në emisionin “Open” në Top Channel. Ajo shprehet se duhet shumë para për tu larguar nga aty, teksa këshillon vëllain që të mundohet të ...

“Ata janë robër lufte”/ Përplasje në Open për deklaratën e zv ministres
Zv ministrja e brendshme Romina Kuka ngriti si problem kryesor në studion e Open faktin se të bllokuarit në kampet e Sirisë janë robër luftë, prandaj dhe bëhet më i vështirë operacioni për t'i rikthyer, por kjo ...
Top Channel | 21-Oct-2019 22:05
Zv ministrja e brendshme Romina Kuka ngriti si problem kryesor në studion e Open faktin se të bllokuarit në kampet e Sirisë janë robër luftë, prandaj dhe bëhet më i vështirë operacioni për t'i rikthyer, por kjo ...

Gazetari italian: Si arritëm në kampin e ISIS, biseda me ambasadorin shqiptar
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 23:02
Emisioni investigativ ‘Le Iene’ në “Italia 1” pak ditë më parë i kushtoi një reportazh shqiptarit Afrim Berisha që arriti të gjeje pas 5 vjetësh djalin e tij të zhdukur në Siri. Në moshën 6-vjeçare, Alvin mbërriti në ...

Përloti shqiptarët nga Siria, avokati i familjes Berisha: Alvin, akoma në kampin Al Hol. Gazetari: Duhen 10 minuta procedura për ta tërhequr
Avokati i familjes Berisha ka folur për emisionin “Open” në Top Channel për rastin e 9-vjeçarit Alvin Berisha, djalit që ka mbetur në Siri i vetëm pas vdekjes së nënës. Ai është shprehur se Alvini i ka shkëputur ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:01
Avokati i familjes Berisha ka folur për emisionin “Open” në Top Channel për rastin e 9-vjeçarit Alvin Berisha, djalit që ka mbetur në Siri i vetëm pas vdekjes së nënës. Ai është shprehur se Alvini i ka shkëputur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved