ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 11:07

Arben Taravari i përgjigjet Zaevit për Mickoskin

Arben Taravari i përgjigjet Zaevit për Mickoskin
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...
Ina-Online | 22-Oct-2019 01:08
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...

Taravari: Zaevit nuk i pengon arratisja e Gruevskit, por është kapur për Gostivarin
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 23:47
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...

Taravari: Zaevit nuk i pengon arratisja e Gruevskit, por është kapur për Gostivarin
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 23:37
Deklarata e Zaevit se Mickoskin në Gostivar mund ta ketë përqafuar vetëm Taravari ose shefi i tij i kabinetit e askush tjetër, ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit i cili në profilin e tij në Facebook në mënyrë ...

Mickoski: Nuk luftojmë për fitore të thjeshtë, por për fitore me legjitimitet më të madh
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Në takimin e sontëm të partnerëve të koalicionit kam propozuar, ndërsa njëzëri është pranuar Koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” të riemërtohet në “Për rindërtim të Maqedonisë” dhe nuk ...
Medial | 21-Oct-2019 22:51
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Në takimin e sontëm të partnerëve të koalicionit kam propozuar, ndërsa njëzëri është pranuar Koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” të riemërtohet në “Për rindërtim të Maqedonisë” dhe nuk ...

Mickoski: Nuk luftojmë për fitore të thjeshtë, por për fitore me legjitimitet më të madh
Shkup, 21 tetor – Në takimin e sontëm të partnerëve të koalicionit kam propozuar, ndërsa njëzëri është pranuar Koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” të riemërtohet në “Për rindërtim të Maqedonisë” dhe nuk ka pasur ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 22:48
Shkup, 21 tetor – Në takimin e sontëm të partnerëve të koalicionit kam propozuar, ndërsa njëzëri është pranuar Koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” të riemërtohet në “Për rindërtim të Maqedonisë” dhe nuk ka pasur ...

Zaev: Mickoskin në Gostivar me siguri e ka përqafuar Taravari (VIDEO)
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMNE-së opozitare ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 22:46
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMNE-së opozitare ...

Zaev: Mickoskin në Gostivar me siguri e ka përqafuar Taravari
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 22:45
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...

Mickoski riemërton koalicionin
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...

Zaev: Mickoskin në Gostivar me siguri e ka përqafuar Taravari
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...

Zaev: Është e padrejtë që Franca nuk e deklaroi qëndrimin e saj para nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës
Kryeministri Zoran Zaev në intervistën e sontme në 360 gradë në Alsat tha se arsyeja për të mos filluar negociatat me BE nuk është në Maqedoni. Ai thotë se ishte e padrejtë dhe jo fer që Franca nuk e kishte deklaruar ...
Flaka | 21-Oct-2019 22:37
Kryeministri Zoran Zaev në intervistën e sontme në 360 gradë në Alsat tha se arsyeja për të mos filluar negociatat me BE nuk është në Maqedoni. Ai thotë se ishte e padrejtë dhe jo fer që Franca nuk e kishte deklaruar ...

Mickoski riemërton koalicionin
OBRM-PDUKM sot në selinë e partisë mbajti takim me partitë e koalicionit Në takim, udhëheqësia i informoi për marrëveshjen e djeshme me qeverinë për zgjedhjet e parakohshme më 12 Prill. Kryetari i partisë Mickoski pas ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 21:50
OBRM-PDUKM sot në selinë e partisë mbajti takim me partitë e koalicionit Në takim, udhëheqësia i informoi për marrëveshjen e djeshme me qeverinë për zgjedhjet e parakohshme më 12 Prill. Kryetari i partisë Mickoski pas ...

Zaev: Mickoskin në Gostivar me siguri e ka përqafuar Taravari
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 22:20
Kryeministri, njëherë edhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në intervistën e sotme për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për deklaratën e djeshme të rivalit të tij kryesor, kreut të VMRO-DPMEN-së opozitare ...

Mickoski riemërton koalicionin
OBRM-PDUKM sot në selinë e partisë mbajti takim me partitë e koalicionit Në takim, udhëheqësia i informoi për marrëveshjen e djeshme me qeverinë për zgjedhjet e parakohshme më 12 Prill. Kryetari i partisë Mickoski pas ...
Arbresh | 21-Oct-2019 21:57
OBRM-PDUKM sot në selinë e partisë mbajti takim me partitë e koalicionit Në takim, udhëheqësia i informoi për marrëveshjen e djeshme me qeverinë për zgjedhjet e parakohshme më 12 Prill. Kryetari i partisë Mickoski pas ...

Mickoski ndryshon emrin e koalicionit
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 21:36
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...

Mickoski riemërton koalicionin
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 21:05
Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, pas takimit me partnerët e koalicionit deklaroi se i ka njoftuar ata për mbledhjen e djeshme të liderëve dhe tashmë me propozim të tij është ndryshuar emri i koalicionit. “I ...

Takim i Mickoskit me partnerët e koalicionit
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në selinë e partisë mban takim me partnerët e koalicionit. Takimi pason pas takimit të liderëve që mbrëmë u mbajt me iniciativë të ...
Medial | 21-Oct-2019 20:32
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në selinë e partisë mban takim me partnerët e koalicionit. Takimi pason pas takimit të liderëve që mbrëmë u mbajt me iniciativë të ...

Takim i Mickoskit me partnerët e koalicionit
Shkup, 21 tetor – Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në selinë e partisë mban takim me partnerët e koalicionit, transmeton gazeta KOHA. Takimi pason pas takimit të liderëve që mbrëmë u mbajt me iniciativë ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 20:32
Shkup, 21 tetor – Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në selinë e partisë mban takim me partnerët e koalicionit, transmeton gazeta KOHA. Takimi pason pas takimit të liderëve që mbrëmë u mbajt me iniciativë ...

Europa Elects: VMRO-DPMNE-ja partia e parë tek maqedonasit, BDI prinë tek shqiptarët
Nëse zgjedhjet në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të mbaheshin nesër, VMRO-DPMNE-ja do të korte fitore të bindshme me 6 përqind përparësi para LSDM-së, që është për 4 përqind më tepër nga zgjedhjet e fundit ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 13:10
Nëse zgjedhjet në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të mbaheshin nesër, VMRO-DPMNE-ja do të korte fitore të bindshme me 6 përqind përparësi para LSDM-së, që është për 4 përqind më tepër nga zgjedhjet e fundit ...

Mickoski: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme pas asaj që ndodhi
Shkup, 20 tetor 2019 (MEDIAL) – Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme pas asaj që ndodhi në vend, tha kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski pas takimit të liderëve të zhvilluar në vilën “Vodno” me iniciativën e ...
Medial | 20-Oct-2019 21:24
Shkup, 20 tetor 2019 (MEDIAL) – Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme pas asaj që ndodhi në vend, tha kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski pas takimit të liderëve të zhvilluar në vilën “Vodno” me iniciativën e ...

Takim i Zaevit me partnerët e koalicionit
Shkup, 20 tetor – Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev sonte do të realizojë takim me liderët e partive partnere të koalicionit të LSDM-së. Siç kumtoi Qendra për komunikimin me opinionin e LSDM-së, takimi do të mbahet në ...
Koha.mk | 20-Oct-2019 18:52
Shkup, 20 tetor – Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev sonte do të realizojë takim me liderët e partive partnere të koalicionit të LSDM-së. Siç kumtoi Qendra për komunikimin me opinionin e LSDM-së, takimi do të mbahet në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved