ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 11:57

Albin Kurti flet për aksidentin në Tiranë: U dëmtova pak te bërryli

Albin Kurti flet për aksidentin në Tiranë: U dëmtova pak te bërryli
mapo.al Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është ...
Mapo | 21-Oct-2019 22:14
mapo.al Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është ...

Çfarë ndodhi? Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.
Top Channel | 21-Oct-2019 09:21
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.

DETAJE/ Si ndodhi aksidenti ku u përfshi mbrëmë Albin Kurti
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 12:09
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...

Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është shprehur se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 21:46
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është shprehur se ...

Albin Kurti flet për aksidentin në Tiranë: Lëndova bërrylin, por atë nuk e përdor
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është shprehur se ...
Lapsi | 21-Oct-2019 21:26
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë për Syri Tv, Kurti ka treguar rrethanat, ndërsa është shprehur se ...

(Video+Foto) Familja Çela përfshihet në aksident, dëmtimet në makinën që udhëtonin
Katër anëtarë të një familje mbetën të plagosur pas një aksidenti që ndodhi në Bradashesh të Elbasanit pasditen e së hënës. Bëhet fjalë për dy prindërit, Matilda dhe Marjus Çela si dhe dy fëmijët e mitur Ergi dhe Marvi. ...
ABCNews | 21-Oct-2019 21:22
Katër anëtarë të një familje mbetën të plagosur pas një aksidenti që ndodhi në Bradashesh të Elbasanit pasditen e së hënës. Bëhet fjalë për dy prindërit, Matilda dhe Marjus Çela si dhe dy fëmijët e mitur Ergi dhe Marvi. ...

Albin Kurti flet për aksidentin: Lëndova bërrylin, por nuk ka problem se nuk jam njeri i bërrylave
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti të dielën ka vizituar Tiranën, për të festuar fitoren e VV në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti, ka folur për herë të parë në “Syri tv” në lidhje me aksidentin në të cilin ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti të dielën ka vizituar Tiranën, për të festuar fitoren e VV në zgjedhjet e 6 tetorit. Kurti, ka folur për herë të parë në “Syri tv” në lidhje me aksidentin në të cilin ...

Si ndodhi aksidenti në hyrje të Tiranës, Albin Kurti tregon detaje
Postuar: 21/10/2019 - 23:18 Eskorta ku ndodhej Albin Kurti pësoi një aksident që nuk pati pasoja në njerëz. Kurti, i ftuar në media gjatë mbrëmjes së sotme ka treguar edhe rrethanat, ndërsa është shprehur se ka lënduar ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 23:19
Postuar: 21/10/2019 - 23:18 Eskorta ku ndodhej Albin Kurti pësoi një aksident që nuk pati pasoja në njerëz. Kurti, i ftuar në media gjatë mbrëmjes së sotme ka treguar edhe rrethanat, ndërsa është shprehur se ka lënduar ...

Kurti e thotë mendimin e tij për deklaratën e Edi Ramës që i quajti kundërshtarët e Thaçit gomarë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...
Gazeta Monitor | 21-Oct-2019 23:15
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...

Kurti thotë se Asociacioni ka ‘vdekur’
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë në Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i ...
Medial | 21-Oct-2019 22:51
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë në Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i ...

Kurti përgjigjet kështu për deklaratën e Ramës, që i quajti kundërshtarët e Thaçit gomarë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...
Zeri | 21-Oct-2019 22:51
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...

Kurti thotë se Asociacioni ka ‘vdekur’
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë në Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i ...
Arbresh | 21-Oct-2019 22:41
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë në Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i ...

Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë dhe çfarë lëndime mori
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti është i ftuari i mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Çim Peka Live’ në SYRI TV. Që në nisje të intervistës, gazetari Peka e ka pyetur Kurtin në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti është i ftuari i mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Çim Peka Live’ në SYRI TV. Që në nisje të intervistës, gazetari Peka e ka pyetur Kurtin në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e ...

Kurti: Nuk mund askush t’ia fal borxhet e luftës Serbisë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një intervistë për “Syri Vizion”, ka folur për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë.
Kosova Press | 21-Oct-2019 22:35
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një intervistë për “Syri Vizion”, ka folur për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë.

Kurti flet për Ibrahim Rugovën, citon deklaratën e tij të viteve 90’ta
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7.Kurti ndër të tjera ka folur edhe për figurën e ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova. “Me ...
Zeri | 21-Oct-2019 22:35
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7.Kurti ndër të tjera ka folur edhe për figurën e ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova. “Me ...

Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për aksidentin e mbrëmshëm zinxhiror në të cilën ishte i ...
AlbInfo | 21-Oct-2019 22:17
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për aksidentin e mbrëmshëm zinxhiror në të cilën ishte i ...

Aksidentohet eskorta e Albin Kurtit në Tiranë
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 07:48
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...

Kurti thotë se Asociacioni ka ‘vdekur’
Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i kërkonte shtetit fqinj një gjë të tillë dhe kishte thënë se këtë e ka obligim. “Nuk mund askush t’ia ...
Lajminet | 21-Oct-2019 22:14
Kurti ndër të tjera ka folur edhe për kërkimin e borxheve të luftës nga shteti i Serbisë. Kurti kishte thënë se do i kërkonte shtetit fqinj një gjë të tillë dhe kishte thënë se këtë e ka obligim. “Nuk mund askush t’ia ...

Kurti e thotë mendimin e tij për deklaratën e Edi Ramës që i quajti kundërshtarët e Thaçit gomarë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 22:13
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion që po transmetohet në T7. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për deklaratën e Edi Ramës vitin e kaluar ku i kishte quajtur të ...

Kurti flet për Enver Hoxhën
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për lidrein komunist të Shqipërisë, Enver Hoxhën. “Enver Hoxha ka qenë një diktator i......
Zeri | 21-Oct-2019 22:13
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion. Kurti ndër të tjera ka folur edhe për lidrein komunist të Shqipërisë, Enver Hoxhën. “Enver Hoxha ka qenë një diktator i......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved