ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 09:14

Liverpool nuk është i pamposhtur, Man.City shton dozat e presionit

Liverpool nuk është i pamposhtur, Man.City shton dozat e presionit
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:11
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...

Nga ‘djalosh i topave’ drejt majave të futbollit – Angel Gomes, talenti që pritet të nënshkruajë kontratë të majme me Unitedin
Angel Gomes ishte i destinuar për t’u bërë futbollist. Talenti i Manchester Unitedit ka marrë këshilla profesionale që nga fëmijëria dhe i ka shfrytëzuar ato për t’u inkuadruar në ekipin e parë të Djajve të Kuq. ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 15:45
Angel Gomes ishte i destinuar për t’u bërë futbollist. Talenti i Manchester Unitedit ka marrë këshilla profesionale që nga fëmijëria dhe i ka shfrytëzuar ato për t’u inkuadruar në ekipin e parë të Djajve të Kuq. ...

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:49
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...

Paqe në “Old Trafford”, Man. United dhe Liverpul ndajnë nga një pikë
Mançester Junajtid ka ndalur ecurinë perfekte të Liverpulit, duke barazuar 1-1 me kryesuesit e kampionatit e duke i dhënë një mundësi tjetër Mançester Sitit në luftën për titullin në një sezon ku dukej se ekipi i Klop ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:39
Mançester Junajtid ka ndalur ecurinë perfekte të Liverpulit, duke barazuar 1-1 me kryesuesit e kampionatit e duke i dhënë një mundësi tjetër Mançester Sitit në luftën për titullin në një sezon ku dukej se ekipi i Klop ...

Mourinho tallet me Kloppin pas barazimit të Liverpolit: Atij nuk i pëlqeu menyja, donte mish – mori peshk
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:34
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...

Solskjaer pas barazimit ndaj Liverpoolit: Ia arritëm qëllimit tonë
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:19
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...

Klopp: Gjithçka shkoi keq për ne
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:10
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...

Buzëqeshja e rekordmenit, Mourinho: Frenimi i Liverpool-it më gëzoi
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...
ABCNews | 21-Oct-2019 08:37
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...

Van der Vaart: Nëse Maguire vlen 87 milionë, atëherë Van Dijk ka vlerë 300 milionë euro
Rafael va nder Vaart ka thënë se Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë dhe jo Harry Maguire. Manchester United në këtë verë e theu rekordin e transferimeve me 87 milionë eurot e paguara për mbrojtësin ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:14
Rafael va nder Vaart ka thënë se Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë dhe jo Harry Maguire. Manchester United në këtë verë e theu rekordin e transferimeve me 87 milionë eurot e paguara për mbrojtësin ...

VIDEO/ Liverpool nuk është i pamposhtur, Man.City shton dozat e presionit
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 16:02
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...

Mourinho: United ia doli mirë
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që “Djajtë e Kuq”, luajtën mirë kundër Liverpoolit.
Kosova Press | 21-Oct-2019 15:24
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që “Djajtë e Kuq”, luajtën mirë kundër Liverpoolit.

Van der Vart sulmon Maguire: Amator, nëse ai vlen 80 milionë, van Dijk…
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...
InFokusi | 21-Oct-2019 14:26
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...

Van der Vart sulmon Maguire: Amator, nëse ai vlen 80 milionë, van Dijk…
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...
SuperSport | 21-Oct-2019 14:20
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...

Mos e humbni reagimin qesharak të Gary Nevillet për golin e Rashfordit në ndeshjen Manchester United – Liverpool
Gary Neville është kapur duke festuar golin e Manchester Unitedit ndaj Liverpoolit të dielën, transmeton zeri.info Legjenda e “djajve të kuq” ishte në detyrë si komentator në “Sky Sports” dhe është kapur nga kamerat ...
Zeri | 21-Oct-2019 12:43
Gary Neville është kapur duke festuar golin e Manchester Unitedit ndaj Liverpoolit të dielën, transmeton zeri.info Legjenda e “djajve të kuq” ishte në detyrë si komentator në “Sky Sports” dhe është kapur nga kamerat ...

Keane reagon pas përqafimeve mes lojtarëve në derbin anglez
Manchester United dhe Liverpool janë ndarë në paqe duke barazuar me rezultat 1:1, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Ish-futbollisti i njohur, Roy Keane, ka kritikuar lojtarët e dy ekipeve për përqafimet e tyre ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 12:06
Manchester United dhe Liverpool janë ndarë në paqe duke barazuar me rezultat 1:1, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Ish-futbollisti i njohur, Roy Keane, ka kritikuar lojtarët e dy ekipeve për përqafimet e tyre ...

Mane: Do të shënoj më shumë gola
Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, insiston që mund ta ndihmojë akoma më shumë ekipin e tij duke shënuar. Mane ka shënuar 50 gola në 100 ndeshje për “Reds”. Mirëpo, senegalezi nuk e ka plan të ndalet, pasi beson që ...
InFokusi | 21-Oct-2019 11:37
Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, insiston që mund ta ndihmojë akoma më shumë ekipin e tij duke shënuar. Mane ka shënuar 50 gola në 100 ndeshje për “Reds”. Mirëpo, senegalezi nuk e ka plan të ndalet, pasi beson që ...

Rashford: Humbëm dy pikë
Sulmuesi i Manchester United, Marcos Rashford, nuk është kënaqur me barazimin 1-1 ndaj Liverpoolit. Rashford shënoi golin e parë në ndeshje, por në minutën e 85-të, Lallana barazoi shifrat, duke bërë që kampioni i ...
InFokusi | 21-Oct-2019 11:37
Sulmuesi i Manchester United, Marcos Rashford, nuk është kënaqur me barazimin 1-1 ndaj Liverpoolit. Rashford shënoi golin e parë në ndeshje, por në minutën e 85-të, Lallana barazoi shifrat, duke bërë që kampioni i ...

‘Ik ...’, Chamberlain pati një përplasje të çuditshme me tifozët vendas pas ndeshjes me Unitedin
Mesfushori i Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain është parë duke qeshur pas një përplasje me tifozët e Manchester Unitedit pasi tifozët vendas kishin refuzuar të përshëndeteshin duke përplasur mes vete grushtet, ...
Zeri | 21-Oct-2019 11:10
Mesfushori i Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain është parë duke qeshur pas një përplasje me tifozët e Manchester Unitedit pasi tifozët vendas kishin refuzuar të përshëndeteshin duke përplasur mes vete grushtet, ...

Rashford: Humbëm dy pikë
Sulmuesi i Manchester United, Marcos Rashford, nuk është kënaqur me barazimin 1-1 ndaj Liverpoolit.
Kosova Press | 21-Oct-2019 10:51
Sulmuesi i Manchester United, Marcos Rashford, nuk është kënaqur me barazimin 1-1 ndaj Liverpoolit.

Mourinho ‘godet’ Kloppin pas ndeshjes me Unitedin: Atij nuk i pëlqeu menyja, deshi mish por mori peshk
Jose Mourinho ka “goditur” Jurgen Kloppin pas deklaratave të trajnerit të Liverpoolit, i cili e kritikoi Manchester Unitedit për lojën defensive që prej ardhjes së tij në Angli, transmeton zeri.info Manchester Unitedi ...
Zeri | 21-Oct-2019 10:48
Jose Mourinho ka “goditur” Jurgen Kloppin pas deklaratave të trajnerit të Liverpoolit, i cili e kritikoi Manchester Unitedit për lojën defensive që prej ardhjes së tij në Angli, transmeton zeri.info Manchester Unitedi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved