ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 08:34

U masakrua 11 herë me thika para syve të nënës e motrës nga shqiptari, vdes pas 45 ditësh moldavja

U masakrua 11 herë me thika para syve të nënës e motrës nga shqiptari, vdes pas 45 ditësh moldavja
Pas 45 ditësh agoni dhe gjashtë ndërhyrjeve kirurgjikale, 33-vjeçarja moldave Aliona Oleinic e cila u godit me thikë nga shqiptari Roland Bushi ka ndërruar jetë. 33-vjeçarja u sulmua më 3 shtator nga Roland Bushi, 27 ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 08:51
Pas 45 ditësh agoni dhe gjashtë ndërhyrjeve kirurgjikale, 33-vjeçarja moldave Aliona Oleinic e cila u godit me thikë nga shqiptari Roland Bushi ka ndërruar jetë. 33-vjeçarja u sulmua më 3 shtator nga Roland Bushi, 27 ...

Pas një muaji e gjysëm në agoni, vdes 33 vjeçarja moldave… i dashuri shqiptar e goditi 11 herë me thikë
Një 33-vjeçare moldave ka humbur jetën në Itali pas më shumë se 1 muaj e gjysmë në agoni, që kur u godit nga i dashuri i saj shqiptar. Më 3 Shtator, Roland Bushi goditi 11 herë me thikë Aliona Oleinic . Shkak sipas ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 23:41
Një 33-vjeçare moldave ka humbur jetën në Itali pas më shumë se 1 muaj e gjysmë në agoni, që kur u godit nga i dashuri i saj shqiptar. Më 3 Shtator, Roland Bushi goditi 11 herë me thikë Aliona Oleinic . Shkak sipas ...

Itali /U godit 11 herë me thikë nga shqiptari, ndërron jetë moldavja
Një shtetase moldave në moshën 33-vjeçare ka humbur luftën me vdekjen në një spital të Italisë, pasi u godit 11 herë me thikë nga i dashuri shqiptar 45 ditë më parë. Më 3 shtator, shtetasi shqiptar me inicialet R. B. ...
Gazeta Dita | 20-Oct-2019 18:46
Një shtetase moldave në moshën 33-vjeçare ka humbur luftën me vdekjen në një spital të Italisë, pasi u godit 11 herë me thikë nga i dashuri shqiptar 45 ditë më parë. Më 3 shtator, shtetasi shqiptar me inicialet R. B. ...

Moldavja ndërron jetë pasi u godit 11 herë me thikë nga shqiptari
Një 33-vjeçare moldave ka humbur jetën në Itali pas më shumë se 1 muaj e gjysmë në agoni, që kur u godit nga i dashuri i saj shqiptar. Më 3 Shtator, Roland Bushi goditi 11 herë me thikë Aliona Oleinic. Shkak sipas ...
ABCNews | 20-Oct-2019 16:44
Një 33-vjeçare moldave ka humbur jetën në Itali pas më shumë se 1 muaj e gjysmë në agoni, që kur u godit nga i dashuri i saj shqiptar. Më 3 Shtator, Roland Bushi goditi 11 herë me thikë Aliona Oleinic. Shkak sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved