ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 05:16

Thaçi takon kryeministrin Abe, konfirmohet hapja e ambasadës së Japonisë vitin e ardhshëm në Prishtinë

Thaçi takon kryeministrin Abe, konfirmohet hapja e ambasadës së Japonisë vitin e ardhshëm në Prishtinë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 14:59
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. ...

Thaçi takon kryeministrin japonez, shprehen të kënaqur me afrimin mes dy vendeve
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 16:02
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...

Thaçi takon kryeministrin japonez, biseduan për  raportet mes dy vendeve
Presidenti i Republikës së Kosovës, HashimThaçi dhe kryeministri Japonez, Shinzo Abe janë takuar gjatë kësaj të hëne. Në këtë takim kanë konfirmuar marrëdhëniet e mira bilaterale në mes dy vendeve, shkruan gazeta ...
InFokusi | 21-Oct-2019 15:20
Presidenti i Republikës së Kosovës, HashimThaçi dhe kryeministri Japonez, Shinzo Abe janë takuar gjatë kësaj të hëne. Në këtë takim kanë konfirmuar marrëdhëniet e mira bilaterale në mes dy vendeve, shkruan gazeta ...

Hashim Thaçi takohet me kryeministrin e Japonisë, shprehet i kënaqur për bashkëpunimin mes dy vendeve
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, me të cilin tha se kanë biseduar rreth bashkëpunimit mes dy vendeve. ...
Medial | 21-Oct-2019 15:20
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, me të cilin tha se kanë biseduar rreth bashkëpunimit mes dy vendeve. ...

Kryeministri Shinzo Abe përmend hapjen e ambasadës japoneze në Kosovë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar sot me Kryeministrin e Japonisë. Në komunikatën e dërguar nga presidenca, thuhet se kryeministri japonez e ka përmendur hapjen e ambasadës së Japonisë në Kosovë, shkruan ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 15:16
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar sot me Kryeministrin e Japonisë. Në komunikatën e dërguar nga presidenca, thuhet se kryeministri japonez e ka përmendur hapjen e ambasadës së Japonisë në Kosovë, shkruan ...

Thaçi thotë se vitin tjetër në Kosovë do të hapet ambasada e Japonisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me kryeministrin japonez, Shinzo Abe. Gjatë ditës së sotme presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Përmes një postimi ...
Zeri | 21-Oct-2019 15:12
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me kryeministrin japonez, Shinzo Abe. Gjatë ditës së sotme presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Përmes një postimi ...

Hashim Thaçi takohet me kryeministrin e Japonisë, shprehet i knaqur për bashkëpunimin mes dy vendeve
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, me të cilin tha se kanë biseduar rreth bashkëpunimit mes dy vendeve. ...
Arbresh | 21-Oct-2019 15:06
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, me të cilin tha se kanë biseduar rreth bashkëpunimit mes dy vendeve. ...

Thaçi takon kryeministrin japonez, shprehen të kënaqur me afrimin mes dy vendeve
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...
Medial | 21-Oct-2019 15:03
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...

Thaçi thotë se vitin tjetër në Kosovë do të hapet ambasada e Japonisë
Gjatë ditës së sotme presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Thaçi ka bërë të ditur se vitin e ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:00
Gjatë ditës së sotme presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot është takuar me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe. Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Thaçi ka bërë të ditur se vitin e ...

Thaçi takon kryeministrin japonez, shprehen të kënaqur me afrimin mes dy vendeve
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 14:59
Presidenti Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. Thaçi dhe Abe në këtë takim ...

Thaçi takon kryeministrin japonez, shprehen të kënaqur me afrimin mes dy vendeve
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito.
Kosova Press | 21-Oct-2019 14:52
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito.

Presidenti Thaçi takon kryeministrin Abe, shprehen të kënaqur me afrimin mes dy vendeve
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 14:52
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Perandorit Naruhito. ...

Presidenti Thaçi takon kryeministrin japonez, shprehen të kënaqur me afrimin midis 2 vendeve
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të perandorit Naruhito. ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 14:48
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur nga kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, në fillim të vizitës zyrtare në Japoni, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të perandorit Naruhito. ...

Bërnabiq falënderon kryeministrin japonez për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq po qëndron për një vizitë treditore në Japoni. Ajo falënderoi kryeministrin e këtij vendi, Shinzo Abe për qëndrimin e siç tha ajo “të ekuilibruar në çështjen e Kosovës”. Ana Bërnabiq po ...
Arbresh | 21-Oct-2019 14:20
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq po qëndron për një vizitë treditore në Japoni. Ajo falënderoi kryeministrin e këtij vendi, Shinzo Abe për qëndrimin e siç tha ajo “të ekuilibruar në çështjen e Kosovës”. Ana Bërnabiq po ...

Bërnabiq falënderon kryeministrin japonez për Kosovën
Ana Bërnabiq po e viziton Japoninë me rastin e kurorëzimit të perandorit japonez, Naruhito. Në ditën e parë të vizitës së saj, ajo u takua me kryeministrin japonez Shinzo Abe. Bërnabiq falënderoi shefin e ekzekutivit ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 14:06
Ana Bërnabiq po e viziton Japoninë me rastin e kurorëzimit të perandorit japonez, Naruhito. Në ditën e parë të vizitës së saj, ajo u takua me kryeministrin japonez Shinzo Abe. Bërnabiq falënderoi shefin e ekzekutivit ...

Bërnabiq falënderon kryeministrin japonez për Kosovën
Ana Bërnabiq po e viziton Japoninë me rastin e kurorëzimit të perandorit japonez, Naruhito. Në ditën e parë të vizitës së saj, ajo u takua me kryeministrin japonez Shinzo Abe. Bërnabiq falënderoi shefin e ekzekutivit ...
Medial | 21-Oct-2019 14:03
Ana Bërnabiq po e viziton Japoninë me rastin e kurorëzimit të perandorit japonez, Naruhito. Në ditën e parë të vizitës së saj, ajo u takua me kryeministrin japonez Shinzo Abe. Bërnabiq falënderoi shefin e ekzekutivit ...

Bërnabiq falënderon Japoninë për dy vendime kundër Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...
Zeri | 21-Oct-2019 14:03
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...

Bërnabiq falënderon Japoninë për dy vendime kundër Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...
Shenja | 21-Oct-2019 13:51
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...

Bërnabiq falënderon Japoninë për dy vendime kundër Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 13:46
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka zhvilluar takim me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe të cilin e ka falënderuar për dy qëndrime të tyre në raport me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga ...

Bërnabiq falënderon Japoninë për dy vendime kundër Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga Tokio ku është duke qëndruar me rastin e kurorëzimit të perandorit Naruhito se raportet e Serbisë dhe Japonisë “janë më të mira se kurrë më parë” në planin ekonomik dhe ...
Lajminet | 21-Oct-2019 13:44
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka thënë nga Tokio ku është duke qëndruar me rastin e kurorëzimit të perandorit Naruhito se raportet e Serbisë dhe Japonisë “janë më të mira se kurrë më parë” në planin ekonomik dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved