ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 03:01

Strehë e pasigurt: Rritet numri i turqve që kërkojnë azil në Ballkan

Strehë e pasigurt: Rritet numri i turqve që kërkojnë azil në Ballkan
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. BIRN ka zbuluar se me qindra shtetas turq kanë aplikuar për azil në vendet e Ballkanit që nga grushti i dështuar i shtetit ...
Reporter | 21-Oct-2019 10:19
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. BIRN ka zbuluar se me qindra shtetas turq kanë aplikuar për azil në vendet e Ballkanit që nga grushti i dështuar i shtetit ...

Gjueti fantazmës: Një histori e pabesueshme, e hajtutit më të madh në notë
Një haker rus pa fytyrë vjedh miliona dollarë nga banka dhe llogari bankare nga e gjithë bota. Është hajduti më i pasur, një hyjni unformatike. Emri i tij shfaqet edhe në listën e atyre që kanë interferuar në ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 09:29
Një haker rus pa fytyrë vjedh miliona dollarë nga banka dhe llogari bankare nga e gjithë bota. Është hajduti më i pasur, një hyjni unformatike. Emri i tij shfaqet edhe në listën e atyre që kanë interferuar në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved