ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 03:00

Rreh gruan në mes të restorantit japonez, arrestohet emigranti shqiptar

Rreh gruan në mes të restorantit japonez, arrestohet emigranti shqiptar
Ishin të ulur në një restorant japonez, ne një tavolinë të madhe bashkë më njohur. Por në një moment një 50-vjeçar shqiptar filloi të grindej me bashkëshorten, dhe menjëherë nga fjalët kaloi te dhuna barbare ndaj saj. ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 21:03
Ishin të ulur në një restorant japonez, ne një tavolinë të madhe bashkë më njohur. Por në një moment një 50-vjeçar shqiptar filloi të grindej me bashkëshorten, dhe menjëherë nga fjalët kaloi te dhuna barbare ndaj saj. ...

Shqiptari rreh gruan në mes të restorantit, karabinieri e ndalon
Një shqiptar 50-vjeçar është ndaluar nga karabinierët e më pas është urdhëruar të largohet nga familja pas akti të dhunshëm të shëmtuar në publik kundër gruas së tij. Shqiptari, rezident prej vitesh në Itali, e ka ...
Telegraf | 21-Oct-2019 10:51
Një shqiptar 50-vjeçar është ndaluar nga karabinierët e më pas është urdhëruar të largohet nga familja pas akti të dhunshëm të shëmtuar në publik kundër gruas së tij. Shqiptari, rezident prej vitesh në Itali, e ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved