ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 07:30

Meghan Markle: “Miqtë më paralajmëruan të mos martohem me Harry-n!”

Meghan Markle: “Miqtë më paralajmëruan të mos martohem me Harry-n!”
Por, Meghan dhe Princi Harry po flasin ne nje dokumentar te ri ITV te quajtur “Harry & Meghan: Nje udhetim afrikan” – i cili ka te beje me Meghan dhe ate se si e ka perjetuar ajo te qenit gjate gjithe kohes nen ...
ikub.al | 21-Oct-2019 14:36
Por, Meghan dhe Princi Harry po flasin ne nje dokumentar te ri ITV te quajtur “Harry & Meghan: Nje udhetim afrikan” – i cili ka te beje me Meghan dhe ate se si e ka perjetuar ajo te qenit gjate gjithe kohes nen ...

Meghan Marke: Miqtë më thanë të mos martohesha me Princ Harry-n
Dukesha e Sussex ka thënë se miqtë e këshilluan që të mos martohej me Princin Harry për të shmangur presionin nga media. Ish-aktorja rrëfeu se shoqëria i tha që: “Nuk duhet ta bësh këtë sepse mediat do të shkatërrojnë ...
Telegraf | 21-Oct-2019 14:09
Dukesha e Sussex ka thënë se miqtë e këshilluan që të mos martohej me Princin Harry për të shmangur presionin nga media. Ish-aktorja rrëfeu se shoqëria i tha që: “Nuk duhet ta bësh këtë sepse mediat do të shkatërrojnë ...

Meghan tregon se miqtë e saj e paralajmëruan para se të martohej me Harry-n: Mediat britanike do të shkatërrojnë jetën
Që pas momentit të martesës mbretërore, media britanike është fokusuar shumë tek Meghan Markle, aq sa e kritikon për çdo gjë të mundshme. Edhe atëherë kur s`ka lajm, mediat britanike do gjejnë diçka medoemos vetëm të ...
Politiko | 21-Oct-2019 15:48
Që pas momentit të martesës mbretërore, media britanike është fokusuar shumë tek Meghan Markle, aq sa e kritikon për çdo gjë të mundshme. Edhe atëherë kur s`ka lajm, mediat britanike do gjejnë diçka medoemos vetëm të ...

Princ Harry e pranon që i ka raportet e ftohura me vëllanë e tij
Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi Ëilliam raportohet se i tha Princit Harry se po lidhej shumë shpejt me Meghan Markle. Princi Harry, 35 vjeçar, më në fund po fillon të ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 15:28
Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi Ëilliam raportohet se i tha Princit Harry se po lidhej shumë shpejt me Meghan Markle. Princi Harry, 35 vjeçar, më në fund po fillon të ...

Meghan Markle: Tabloidet britanike, më shkatërruan jetën
Të jesh mbretëror dhe i famshëm, nuk është aspak e lehtë. Je gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Çfarë vesh, çfarë ha, çfarë thua dhe si vepron, e gjithë vëmendja është te ti. Në një intervistë të fundit, ...
Dritare | 21-Oct-2019 14:39
Të jesh mbretëror dhe i famshëm, nuk është aspak e lehtë. Je gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Çfarë vesh, çfarë ha, çfarë thua dhe si vepron, e gjithë vëmendja është te ti. Në një intervistë të fundit, ...

Dukesha Meghan e thyer: më kanë treguar se do të ma shkatërrojnë jetën
Dukesha e Sussex, Meghan, ka zbuluar pakënaqësitë e saj në gjirin mbretëror britanik. Ajo madje ka thënë se është paralajmëruar qysh para martesës se mediat britanike do t’ia shkatërrojnë jetën. Në një intervistë për ...
Tesheshi | 21-Oct-2019 14:21
Dukesha e Sussex, Meghan, ka zbuluar pakënaqësitë e saj në gjirin mbretëror britanik. Ajo madje ka thënë se është paralajmëruar qysh para martesës se mediat britanike do t’ia shkatërrojnë jetën. Në një intervistë për ...

Enca Haxhiu përdor lëndë narkotike për ditëlindje, publikon foto në Instagram
Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mirë. Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 13:35
Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mirë. Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr ...

Kush i tha Meghan Markleit të mos martohej me princin Harry?
Meghan, Dukesha e Sussex-it u këshillua të mos martohej me princin Harry nga disa miqë të saj britanikë, shkruan Indeksonline. Ish-aktorja 38-vjeçare foli për jetën e saj si gruaja e një princi britanik në një ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 13:31
Meghan, Dukesha e Sussex-it u këshillua të mos martohej me princin Harry nga disa miqë të saj britanikë, shkruan Indeksonline. Ish-aktorja 38-vjeçare foli për jetën e saj si gruaja e një princi britanik në një ...

Meghan Markle rrëfen prapaskenat e martesës me princ Harry-n
Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry, janë një ndër çiftet më të njohur në mbarë botën, gjithçka prej të cilëve përbën kuriozitet të madh për publikun dhe komentohen mjaft në media. Disa muaj më parë, ata u ...
Lapsi | 21-Oct-2019 12:03
Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry, janë një ndër çiftet më të njohur në mbarë botën, gjithçka prej të cilëve përbën kuriozitet të madh për publikun dhe komentohen mjaft në media. Disa muaj më parë, ata u ...

Me femra të zhveshura pranë, ku e kaloi mbrëmë natën Ledri Vula?
Princi britanik Harry ka pranuar tensionet me vëllain e tyre William. Për herë të parë, Duka foli për marrëdhëniet me William duke thënë se janë në rrugë të ndryshme. Harry bëri komentet gjatë një interviste për Tom ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 12:23
Princi britanik Harry ka pranuar tensionet me vëllain e tyre William. Për herë të parë, Duka foli për marrëdhëniet me William duke thënë se janë në rrugë të ndryshme. Harry bëri komentet gjatë një interviste për Tom ...

Meghan Markle: Më thanë të qëndroja larg Princ Harryt se do të më shkatërrohej jeta
Dukesha e Sussex ka folur për presionin e padurueshëm të jetës në qendër të vëmendjes si një anëtare e Familjes Mbretërore, duke thënë se nuk është më e mjaftueshme që ajo “thjesht të mbijetojë” atë. Dukesha, e cila ka ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 12:03
Dukesha e Sussex ka folur për presionin e padurueshëm të jetës në qendër të vëmendjes si një anëtare e Familjes Mbretërore, duke thënë se nuk është më e mjaftueshme që ajo “thjesht të mbijetojë” atë. Dukesha, e cila ka ...

Shpërtheu në lot gjatë intervistës, fansat bëjnë gjestin e papritur për Meghan Markle
Pas shpërthimit në lot gjatë një interviste në “ITV”, fansat kanë bërë një gjest të befasishëm për dukeshën Meghan Markle. Të gjithë fansat kanë bërë postime të shumta në Twitter, duke përdorur hashtagun ...
Telegraf | 20-Oct-2019 19:42
Pas shpërthimit në lot gjatë një interviste në “ITV”, fansat kanë bërë një gjest të befasishëm për dukeshën Meghan Markle. Të gjithë fansat kanë bërë postime të shumta në Twitter, duke përdorur hashtagun ...

Meghan Markle përlotet në program: S’po e përtyp dot, miqtë më paralajmëruan, më thanë mos u marto me Harry-n!
Qysh prej nisjes së romancës së Princ Harry me ish-aktoren Meghan Markle, tabolidët britanikë e kanë në shenjestër vazhdimisht këtë të fundit, e duket se nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Skandale ne familje, akuza, ...
Bordo | 21-Oct-2019 09:51
Qysh prej nisjes së romancës së Princ Harry me ish-aktoren Meghan Markle, tabolidët britanikë e kanë në shenjestër vazhdimisht këtë të fundit, e duket se nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Skandale ne familje, akuza, ...

Markle: Më patën paralajmëruar se mediat në Britani do të më shkatërrojnë jetën
Dukesha e Sussex ka rrëfyer se ishte paralajmëruar para marteses me Prince Harry, se mediat do t’ia shkatërronin jetën. Për herë të parë Meghan Markle përmes një dokumentari ka folur për jetën e saj si pjesëtare e ...
Arbresh | 21-Oct-2019 00:33
Dukesha e Sussex ka rrëfyer se ishte paralajmëruar para marteses me Prince Harry, se mediat do t’ia shkatërronin jetën. Për herë të parë Meghan Markle përmes një dokumentari ka folur për jetën e saj si pjesëtare e ...

Meghan dhe Harry do ta çojnë djalin e tyre për herë të parë në Amerikë
Meghan Markle dhe Princi Harry planifikojnë të bëjnë pauzë në detyrat e tyre mbretërore pasi u përballën me një mbikëqyrje të ashpër publike, veçanërisht nga media, javët e fundit. Çifti ka vendosur të marrë një pushim ...
Klan Kosova | 20-Oct-2019 22:00
Meghan Markle dhe Princi Harry planifikojnë të bëjnë pauzë në detyrat e tyre mbretërore pasi u përballën me një mbikëqyrje të ashpër publike, veçanërisht nga media, javët e fundit. Çifti ka vendosur të marrë një pushim ...

Meghan flet për problemet e vazhdueshme me mediat
Dukesha e Sussexit, Meghan Markle, ka pranuar se përkundër gëzimit të madh që i ka sjellë lindja e djalit të saj, njëherësh i ka sjellë edhe një luftë të re me mediat. Aktorja amerikane, e cila është e martuar me ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 19:12
Dukesha e Sussexit, Meghan Markle, ka pranuar se përkundër gëzimit të madh që i ka sjellë lindja e djalit të saj, njëherësh i ka sjellë edhe një luftë të re me mediat. Aktorja amerikane, e cila është e martuar me ...

Meghan preket gjatë intervistës, fansat bëjnë këtë gjest për të
Meghan Markle së fundmi në një intervistë për programin “ITV”, është përlotur teksa ka folur për periudhën e vështirë që po kalon. Ajo ka rënë pre e kritikave nga më të ndryshmet nga ana e mediave, të cilat ia kanë ...
Lapsi | 20-Oct-2019 12:53
Meghan Markle së fundmi në një intervistë për programin “ITV”, është përlotur teksa ka folur për periudhën e vështirë që po kalon. Ajo ka rënë pre e kritikave nga më të ndryshmet nga ana e mediave, të cilat ia kanë ...

Meghan përlotët nga ‘sulmet’ e vazhdueshme të mediave: Veçanërisht si femër është vërtetë e tepërt
Meghan Markle është vazhdimisht në shënjestër të mediave. Tabloidët britanikë e sulmojnë vazhdimisht Dukeshën e Sussex, aq sa Princi Harry është detyruar të ndërmarrë një veprim drastik dhe ti hedhë në gjyq disa prej ...
Politiko | 19-Oct-2019 20:03
Meghan Markle është vazhdimisht në shënjestër të mediave. Tabloidët britanikë e sulmojnë vazhdimisht Dukeshën e Sussex, aq sa Princi Harry është detyruar të ndërmarrë një veprim drastik dhe ti hedhë në gjyq disa prej ...

Meghan Markle për sulmin e mediave: “Askush nuk më pyeti a isha mirë”
Meghan Markle mezi ka mundur t’i mbajë lotët teksa fliste për “luftën e saj” dhe të qënurit në qendër të vëmendjes së mediave. 38-vjecarja ka folur për këtë temë në një intervistë emocionuese për dokumentarin e ri që ...
Bordo | 19-Oct-2019 19:30
Meghan Markle mezi ka mundur t’i mbajë lotët teksa fliste për “luftën e saj” dhe të qënurit në qendër të vëmendjes së mediave. 38-vjecarja ka folur për këtë temë në një intervistë emocionuese për dokumentarin e ri që ...

Pyetet për sulmet nga mediat, Meghan Markle mezi mban lotët
Meghan Markle prej kohës kur është martuar me Princin Harry ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Dukesha nuk e ka mirë marrëdhënien me mediat britanike, dhe shpesh sulmohet prej tyre, për shkak të veprimeve të saj dhe ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 18:59
Meghan Markle prej kohës kur është martuar me Princin Harry ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Dukesha nuk e ka mirë marrëdhënien me mediat britanike, dhe shpesh sulmohet prej tyre, për shkak të veprimeve të saj dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved