ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 19:12

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:28
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:43
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV , legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Reali nuk heq dorë nga Eriksen, duhen zgjidhur dy çështje
Christian Eriksen vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në merkato. Tottenhami po mendon shitjen e tij në janar, pasi nuk mund ta humbasë me parametra zero në fund të sezonit. Real Madrid, PSG, Juventus dhe ...
ABCNews | 21-Oct-2019 14:36
Christian Eriksen vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në merkato. Tottenhami po mendon shitjen e tij në janar, pasi nuk mund ta humbasë me parametra zero në fund të sezonit. Real Madrid, PSG, Juventus dhe ...

”Kjo është finalja e tij”, mediet spanjolle i bëjnë presion Eden Hazard
Gazetat spanjolle tashmë po shfaqen të paduruara me Hazard pas fillimit jo të mirë të tij. Marca pretendon se klubi solli Hazard për t’i ndihmuar ata të fitojnë trofe dhe e kanë quajtur takimin e së martës në Turqi si ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:33
Gazetat spanjolle tashmë po shfaqen të paduruara me Hazard pas fillimit jo të mirë të tij. Marca pretendon se klubi solli Hazard për t’i ndihmuar ata të fitojnë trofe dhe e kanë quajtur takimin e së martës në Turqi si ...

Spekulohet se Zidane është në prag të shkarkimit
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV, legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 14:59
Puna e Zinedine Zidane në postin e trajnerit të Real Madridit është gjithnjë e më e rrezikuar – bëjnë të ditura mediat në Spanjës. Sipas El Chiringuito TV, legjenda franceze është në prag të shkarkimit, duke qenë se ...

Ultimatumi i Realit: Zidane luan shansin e fundit, Perez ka gati zëvendësuesin
Reali i Madridit e ka humbur durimin me Zinedine Zidane. Trajneri francez rrezikon seriozisht shkarkimin. Nga Spanja vjen skenari i bujshëm për stolin e “Los Blancos”. El Mundo Deportivo raporton se ndeshja e mesjavës ...
ABCNews | 21-Oct-2019 10:16
Reali i Madridit e ka humbur durimin me Zinedine Zidane. Trajneri francez rrezikon seriozisht shkarkimin. Nga Spanja vjen skenari i bujshëm për stolin e “Los Blancos”. El Mundo Deportivo raporton se ndeshja e mesjavës ...

Nuk kanë fund problemet për Realin, Bale e Modric nuk ia dalin për Galatasarayn
Real Madridi nuk e ka nisur mirë edicionin e ri në Ligën e Kampionëve. Los Blancos pas dy ndeshjeve të para kanë vetëm një pikë. Në xhiron e tretë Reali luan në udhëtim te Galatasaray në një ndeshje vendimtare. Por ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:11
Real Madridi nuk e ka nisur mirë edicionin e ri në Ligën e Kampionëve. Los Blancos pas dy ndeshjeve të para kanë vetëm një pikë. Në xhiron e tretë Reali luan në udhëtim te Galatasaray në një ndeshje vendimtare. Por ...

VIDEO/ Barcelona kthehet në krye, presioni i djekësit kalon te Real Madrid
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 14:03
Ditët e këqia dhe dyshimet janë harruar. Barcelona ka gjetur veten, ndërsa pas javës së nëntë në La Liga, tifozët katalunjas mund të thonë me siguri se skuadra e tyre është kthyer në identitet. Messi dhe shokët e tij ...

Marcelo: Po bëjmë gjithçka për ta fituar La Ligën, por është shumë e vështirë
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 13:16
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...

13:09 Zidane, nën presion të spekulimeve për Mourinhon Real Madridi po konsideron t’ia japë...
Real Madridi po konsideron t’ia japë edhe një shans trajnerit portugez. Prandaj, trajneri aktual, Zinedine Zidane po ndihet nën presion, mbi të gjitha pas humbjes nga Mallorca. Karrigia e Zinedine Zidanet në krye të ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 13:13
Real Madridi po konsideron t’ia japë edhe një shans trajnerit portugez. Prandaj, trajneri aktual, Zinedine Zidane po ndihet nën presion, mbi të gjitha pas humbjes nga Mallorca. Karrigia e Zinedine Zidanet në krye të ...

Zidane, nën presion të spekulimeve për Mourinhon
Real Madridi po konsideron t’ia japë edhe një shans trajnerit portugez. Prandaj, trajneri aktual, Zinedine Zidane po ndihet nën presion, mbi të gjitha pas humbjes nga Mallorca Karrigia e Zinedine Zidanet në krye të ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 13:10
Real Madridi po konsideron t’ia japë edhe një shans trajnerit portugez. Prandaj, trajneri aktual, Zinedine Zidane po ndihet nën presion, mbi të gjitha pas humbjes nga Mallorca Karrigia e Zinedine Zidanet në krye të ...

Shqetëson interesimi i Realit, City ka një plan për sulmuesin
Shumë lojtarë janë të dëmtuar, por ky nuk është justifikim. Real Madrid nuk po bind me lojën që po zhvillon dhe diçka e tillë dallohet lehtësisht. Ambiciet në kampin e “Los Blancos” janë të mëdha dhe gjithmonë kërkohet ...
ABCNews | 21-Oct-2019 09:28
Shumë lojtarë janë të dëmtuar, por ky nuk është justifikim. Real Madrid nuk po bind me lojën që po zhvillon dhe diçka e tillë dallohet lehtësisht. Ambiciet në kampin e “Los Blancos” janë të mëdha dhe gjithmonë kërkohet ...

Real Madridi nis kontaktet me Mourinhon
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi i ka nisur kontaktet me Jose ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 12:03
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi i ka nisur kontaktet me Jose ...

Real Madrid mendon për merkato, shënjestron dy talentët më të përfolur
Presidenti Florentino Perez ka dhënë ultimatum që skuadra e tij të përmirësohet, sidomos pas shpenzimeve të bëra gjatë merkatos verore. Bordi i ‘Los Blancos’ po ndjek nga afër situatën e dy talentëve më të përfolur ...
Lajminet | 21-Oct-2019 11:37
Presidenti Florentino Perez ka dhënë ultimatum që skuadra e tij të përmirësohet, sidomos pas shpenzimeve të bëra gjatë merkatos verore. Bordi i ‘Los Blancos’ po ndjek nga afër situatën e dy talentëve më të përfolur ...

11:13 Marcelo: Po bëjmë gjithçka për ta fituar La Ligën, por është shumë e vështirë Liga elitare spanjolle, La Liga, është...
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 11:19
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...

Man Utd synon me çdo kusht blerjen e dyshes së Barcelonës
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane, deri tani këtë fillim sezon. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 11:14
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane, deri tani këtë fillim sezon. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi ...

Marcelo: Po bëjmë gjithçka për ta fituar La Ligën, por është shumë e vështirë
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 11:10
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...

Nuk kanë fund problemet për Realin, Bale e Modric nuk ia dalin për Galatasarayn
Real Madridi nuk e ka nisur mirë edicionin e ri në Ligën e Kampionëve. Los Blancos pas dy ndeshjeve të para kanë vetëm një pikë. Në xhiron e tretë Reali luan në udhëtim te Galatasaray në një ndeshje vendimtare. Por ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 11:01
Real Madridi nuk e ka nisur mirë edicionin e ri në Ligën e Kampionëve. Los Blancos pas dy ndeshjeve të para kanë vetëm një pikë. Në xhiron e tretë Reali luan në udhëtim te Galatasaray në një ndeshje vendimtare. Por ...

Marcelo: Po bëjmë gjithçka për ta fituar La Ligën, por është shumë e vështirë
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 10:58
Liga elitare spanjolle, La Liga, është bërë një garë shumë e vështirë në ditët e sotme, sipas mbrojtësit të Real Madridit, Marcelo, skuadra e të cilit e humbi udhëheqësinë pas humbjes tronditëse kundër Real Mallorca. ...

Real Madridi nis kontaktet me Mourinhon
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane, deri tani këtë fillim sezon. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 10:44
Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedine Zidane, deri tani këtë fillim sezon. Sipas programit televiziv spanjoll “El Chiringuito”, Madridi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved