ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/11/2019 01:50

Fotot nga ferma ku babai mbante 6 fëmijët për 9 vite

Fotot nga ferma ku babai mbante 6 fëmijët për 9 vite
Gerrit Jan van Dorsten, 67 vjeç, akuzohet se ka mbajtur të mbyllur gjashtë fmëijët e tij në një fermë në Holandë për nëntë vite.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:40
Gerrit Jan van Dorsten, 67 vjeç, akuzohet se ka mbajtur të mbyllur gjashtë fmëijët e tij në një fermë në Holandë për nëntë vite.

Paraburgim për shtetasin shqiptarë, i konfiskohen lëndë narkotike
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 15:48
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...

Imami Osman Musliu, reagon pas arrestimit të nje pedofili nga Izraeli në Prishtinë: Shyqyr që nuk është turk a arab
Ditë më parë Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur masën e paraburgimit prej një muaji ndaj shtetasit izraelit ndaj të cilit ekziston dyshimi i bazuar se ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në......
Zeri | 21-Oct-2019 16:33
Ditë më parë Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur masën e paraburgimit prej një muaji ndaj shtetasit izraelit ndaj të cilit ekziston dyshimi i bazuar se ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në......

Paraburgim për një diler të dro.gës nga Shqipëria
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Prokuroria Themelore Publike e Velesit ka sjell urdhër për zbatimin e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit shtetas i Republikës së Shqipërisë për shkak të ekzistimit të dyshimit se ka ...
Medial | 21-Oct-2019 15:32
Shkup, 21 tetor 2019 (MEDIAL) – Prokuroria Themelore Publike e Velesit ka sjell urdhër për zbatimin e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit shtetas i Republikës së Shqipërisë për shkak të ekzistimit të dyshimit se ka ...

Paraburgim për shtetasin shqiptarë, i konfiskohen 10 kg drogë
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...
Republika | 21-Oct-2019 14:59
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...

Paraburgim për shtetasin shqiptarë, i konfiskohen 10 kg drogë
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 14:56
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...

Paraburgim për shtetasin shqiptarë, i konfiskohen 10 kg drogë
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 14:26
Prokuroria Themelore Publike-Veles ka sjell vendim për ngritjen e procedurës hetimore kundër 26 vjeçarit, shtetas i Republikës së Shqipërisë, nën dyshimin e veprës penale “prodhim i paautorizuar dhe shitjes së lëndëve ...

Raporti 24 orësh i Prokurorit të Shtetit
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore, me urdhër të prokurorit janë ndaluar pesë (5) persona, si dhe janë bërë dy (2) kërkesa për caktimin ...
Medial | 21-Oct-2019 13:07
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore, me urdhër të prokurorit janë ndaluar pesë (5) persona, si dhe janë bërë dy (2) kërkesa për caktimin ...

Raporti 24 orësh i Prokurorit të Shtetit
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore, me urdhër të prokurorit janë ndaluar pesë (5) persona, si dhe janë bërë dy (2) kërkesa për caktimin ...
Arbresh | 21-Oct-2019 13:00
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore, me urdhër të prokurorit janë ndaluar pesë (5) persona, si dhe janë bërë dy (2) kërkesa për caktimin ...

69 aktakuza për 24 orë
Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë tetë persona, si dhe janë bërë tri kërkesa për caktimin e paraburgimit për gjashtë persona të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...
Lajminet | 21-Oct-2019 12:24
Po ashtu, me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë tetë persona, si dhe janë bërë tri kërkesa për caktimin e paraburgimit për gjashtë persona të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...

Paraburgim për vrasësin e të vëllait nga Qifllaku i Rahovecit
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, pas arrestimit, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën ...
PortaliOnline | 21-Oct-2019 10:54
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, pas arrestimit, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën ...

Dyshohet se vrau vëllain e vet, një muaj paraburgim
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...
Arbresh | 21-Oct-2019 10:54
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...

Rahovec: Dyshohet se vrau vëllanë, i caktohet një muaj paraburgim
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e ...
Gazeta Monitor | 21-Oct-2019 10:51
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e ...

Rahovec: Dyshohet se vrau vëllanë, i caktohet një muaj paraburgim
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e......
Zeri | 21-Oct-2019 10:44
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e......

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit që vrau vëllaun e vet në Rahovec
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 10:41
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...

Një muaj paraburgim personit që vrau vëllanë e tij në Rahovec
Në muajin maj të këtij viti kishte ndodhu një vrasje e rëndë në fshatin Qifllak të Rahovecit. Në muajin maj të këtij viti në fshatin Qifllak të Rahovecit, A.M, kishte vrarë vëllanë e tij 32-vjeçar, N.M. A.M., kishte ...
Albportali | 21-Oct-2019 10:38
Në muajin maj të këtij viti kishte ndodhu një vrasje e rëndë në fshatin Qifllak të Rahovecit. Në muajin maj të këtij viti në fshatin Qifllak të Rahovecit, A.M, kishte vrarë vëllanë e tij 32-vjeçar, N.M. A.M., kishte ...

Rahovec: Dyshohet se vrau vëllanë, i caktohet një muaj paraburgim
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 10:35
Prokuroria Themelore e Gjakovës ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “Vrasje e ...

Vret vëllanë – një muaj paraburgim
Prokuroria Themelore e Gjakovës, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “ Vrasje e ...
InFokusi | 21-Oct-2019 10:32
Prokuroria Themelore e Gjakovës, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se ai kishte kryer veprën penale: “ Vrasje e ...

Një muaj paraburgim personit që vrau vëllanë e tij në Rahovec
Në muajin maj të këtij viti në fshatin Qifllak të Rahovecit, A.M, kishte vrarë vëllanë e tij 32-vjeçar, N.M. A.M., kishte vrarë N.M., në shtëpinë e tij, duke e qëlluar me armë në gjoks, ku i shkaktuar kështu gjakderdhje ...
Lajminet | 21-Oct-2019 10:30
Në muajin maj të këtij viti në fshatin Qifllak të Rahovecit, A.M, kishte vrarë vëllanë e tij 32-vjeçar, N.M. A.M., kishte vrarë N.M., në shtëpinë e tij, duke e qëlluar me armë në gjoks, ku i shkaktuar kështu gjakderdhje ...

Një muaj paraburgim për veprën penale vrasje e rëndë
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 10:23
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit, A.M., me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprat penale “ Vrasje e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved