ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 08:24

Lufta kundër nudititetit në Instagram thjesht dëngla

Lufta kundër nudititetit në Instagram thjesht dëngla
33 vjeçarja eshte shprehur gjate nje interviste te shtunen e kaluar ku mes te tjerave eshte ndalur edhe tek politikat censoriale qe aplikon Instagram, qe sipas saj jane selektive. Muajin e kaluar Instagram censuroi dhe ...
ikub.al | 21-Oct-2019 11:40
33 vjeçarja eshte shprehur gjate nje interviste te shtunen e kaluar ku mes te tjerave eshte ndalur edhe tek politikat censoriale qe aplikon Instagram, qe sipas saj jane selektive. Muajin e kaluar Instagram censuroi dhe ...

Fero këtë javë publikon këngën e re “Jom rrit”
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Feronit Shabani – Fero, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Këngën duket se tashmë e ka finalizuar dhe se këtë javë pritet të prezantohet para publikut dhe fansave ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 16:26
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Feronit Shabani – Fero, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Këngën duket se tashmë e ka finalizuar dhe se këtë javë pritet të prezantohet para publikut dhe fansave ...

Rita vë në pah figurën trupore e veshur me fustan të kuq të shkurtër
Shqiptarja e famshme, Rita Ora, krahas suksesit të madh në skenën muzikore, është e njohur edhe për dukjen e saj atraktive. Vënia në pah e figurës trupore është e rëndomtë për 28-vjeçaren, e cila edhe në performancat ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:16
Shqiptarja e famshme, Rita Ora, krahas suksesit të madh në skenën muzikore, është e njohur edhe për dukjen e saj atraktive. Vënia në pah e figurës trupore është e rëndomtë për 28-vjeçaren, e cila edhe në performancat ...

Jonida dhe Bora zbulojnë datën e emisionit të ri
Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” ...
Lapsi | 21-Oct-2019 14:45
Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” ...

Belen Rodriguez vë në pah linjat trupore me pozat nga Maldivet
Modelja argjentinase, Belen Rodriguez, është e njohur për linjat trupore, ndërsa është shumë e lumtur me punën që e bën. Ajo së fundmi ka bërë një set fotografik, në të cilin ka pozuar me bikini, ndërkohë që në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 10:19
Modelja argjentinase, Belen Rodriguez, është e njohur për linjat trupore, ndërsa është shumë e lumtur me punën që e bën. Ajo së fundmi ka bërë një set fotografik, në të cilin ka pozuar me bikini, ndërkohë që në ...

Melinda Ademi pëson një incident gjatë performancës (VIDEO)
Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndonjë rrëzim. Qeshëm me videon e Lady Gaga-s e cila pësoi një rënie spektakolare nga skena, mirëpo ...
Lapsi | 21-Oct-2019 13:27
Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndonjë rrëzim. Qeshëm me videon e Lady Gaga-s e cila pësoi një rënie spektakolare nga skena, mirëpo ...

Bebe rrëfen për talljet që ia bënin në shkollë
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të errët të jetës nga periudha e adoleshencës. Në një postim në Instagram, ylli i muzikës shpjegon se shoqet e klasës e tallnin për dukjen dhe për ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:58
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me ndjekësit e saj një pjesë të errët të jetës nga periudha e adoleshencës. Në një postim në Instagram, ylli i muzikës shpjegon se shoqet e klasës e tallnin për dukjen dhe për ...

Kylie merr vëmendjen me pozën më bikini në festën e ditëlindjes së Kim
Kylie Jenner e ka kaluar fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs, në kuadër të festimit të ditëlindjes së Kim Kardashian. Mirëpo, ajo ishte kujdesur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, duke qenë se ka sjellë ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:14
Kylie Jenner e ka kaluar fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs, në kuadër të festimit të ditëlindjes së Kim Kardashian. Mirëpo, ajo ishte kujdesur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, duke qenë se ka sjellë ...

Gili flet për martesën e suksesshme me Ilir Beranin
Gili dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani, kanë 35 vite së bashku. Në gjithë këto vite, nuk do të ishte gabim të pyesnim nëse martesa e tyre ka kaluar ndonjë krizë ose jo! “Para se të vinim në program, bëmë luftë në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:14
Gili dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani, kanë 35 vite së bashku. Në gjithë këto vite, nuk do të ishte gabim të pyesnim nëse martesa e tyre ka kaluar ndonjë krizë ose jo! “Para se të vinim në program, bëmë luftë në ...

Gili flet për emrin e saj të vërtetë dhe emrin artistik
Kush nuk e mban mend hitin “Xixëllonja” të kënduar nga Gili në Festivalin e Dhjetorit në vitin 1995. E ftuar në “E Diell”, në “makinën e memories” si simbolikë për të gjitha këngët e saj ndër vite, Gili ka folur për ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:04
Kush nuk e mban mend hitin “Xixëllonja” të kënduar nga Gili në Festivalin e Dhjetorit në vitin 1995. E ftuar në “E Diell”, në “makinën e memories” si simbolikë për të gjitha këngët e saj ndër vite, Gili ka folur për ...

Dy vite nga publikimi i “Anywhere”, Rita risjell prapaskenat e klipit
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën përfshihen prapaskenat e xhirimit të videoklipit të hitit të saj, “Anywhere”. “Nuk mund të besoj se kanë kaluar dy vite që nga lansimi i ‘Anywhere’!”, ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:07
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën përfshihen prapaskenat e xhirimit të videoklipit të hitit të saj, “Anywhere”. “Nuk mund të besoj se kanë kaluar dy vite që nga lansimi i ‘Anywhere’!”, ka ...

Fansat ‘çmenden’ nga detaji në foton e Ledrit
Reperi Ledri Vula po i shijon disa ditë larg angazhimeve.Në kryeqendrën franceze, Parisin, ai në rolin e turistit të plotë është duke eksploruar gjithë kulturën që ofron qyteti i dashurisë. E duket se në tentim për të ...
Telegraf | 20-Oct-2019 17:03
Reperi Ledri Vula po i shijon disa ditë larg angazhimeve.Në kryeqendrën franceze, Parisin, ai në rolin e turistit të plotë është duke eksploruar gjithë kulturën që ofron qyteti i dashurisë. E duket se në tentim për të ...

Ana Kabashi interpreton “Love On The Brain” të Rihannas
Krahas të qenit një prej femrave më atraktive të skenës shqiptare të muzikës, Ana Kabashi njihet edhe për aftësitë e saja vokale. Këngëtarja është e njohur për interpretimet e drejtpërdrejta, ndërsa një të tillë e ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 19:32
Krahas të qenit një prej femrave më atraktive të skenës shqiptare të muzikës, Ana Kabashi njihet edhe për aftësitë e saja vokale. Këngëtarja është e njohur për interpretimet e drejtpërdrejta, ndërsa një të tillë e ka ...

Pas kohë pasi u bënë prindër, Ermali dhe Ariana udhëtojnë në këtë vend
Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, pak kohë pas u bënë sërish prindër kanë zgjedhur të udhëtojnë drejt një vendi tjetër për t’i kaluar ca ditë pushim, shkruan . Destinacioni i çiftit ka qenë ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:29
Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, pak kohë pas u bënë sërish prindër kanë zgjedhur të udhëtojnë drejt një vendi tjetër për t’i kaluar ca ditë pushim, shkruan . Destinacioni i çiftit ka qenë ...

Plani më i afërt i Gresa Behlulit është që të bëhet nënë
Një nga këngëtaret më të dashura të Kosovës, Shkurte Fejza, ishte e ftuara e radhës në “Shiko Kush Luan” së bashku me vajzën e saj, Gresa Behluli. Ashtu siç pritej, zëri i saj do të duartrokitej shumë nga publiku, por ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 18:49
Një nga këngëtaret më të dashura të Kosovës, Shkurte Fejza, ishte e ftuara e radhës në “Shiko Kush Luan” së bashku me vajzën e saj, Gresa Behluli. Ashtu siç pritej, zëri i saj do të duartrokitej shumë nga publiku, por ...

Ingrit Gjoni joshëse në videoklipin e ri “Lumja unë”
Këngëtarja Ingrit Gjoni, e ka paralajmëruar projektine ri muzikor, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, foto ku ajo duket tejet joshëse e shtrirë në një krevat ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:04
Këngëtarja Ingrit Gjoni, e ka paralajmëruar projektine ri muzikor, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, foto ku ajo duket tejet joshëse e shtrirë në një krevat ...

Fero zbulon datën e publikimit të projektit të ri muzikor
Reperi Fero ka njoftuar nëpërmjet një videoje se po vjen me këngë të re, shkruan . Ai në Instagram ka treguar se projekti më i ri muzikor i tij do të publikohet të enjtën në orën 23:59. Kënga sipas Feros do të vijë e ...
Lajminet | 21-Oct-2019 14:57
Reperi Fero ka njoftuar nëpërmjet një videoje se po vjen me këngë të re, shkruan . Ai në Instagram ka treguar se projekti më i ri muzikor i tij do të publikohet të enjtën në orën 23:59. Kënga sipas Feros do të vijë e ...

U përfol se u ndanë, Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy
Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca. Prej kohësh ...
Telegraf | 20-Oct-2019 16:03
Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca. Prej kohësh ...

Mëngjeset e vonshme të Loredana Zefit, kështu duket
Reperja shqiptare, Loredana Zefi, duket se sot ditën e ka nisur mjaft vonë, shkruan . Para disa minutash ajo e ka publikuar një foto në Instagram, imazh me të cilin na tha ‘mirëmëngjes’. Duket se pas ndarjes nga Mozzik ...
Lajminet | 21-Oct-2019 14:33
Reperja shqiptare, Loredana Zefi, duket se sot ditën e ka nisur mjaft vonë, shkruan . Para disa minutash ajo e ka publikuar një foto në Instagram, imazh me të cilin na tha ‘mirëmëngjes’. Duket se pas ndarjes nga Mozzik ...

Komenteve negative nga fansat për peshën e saj, Bebe Rexha i përgjigjet ‘ashpër’
Bebe Rexha e ka pranuar shpesh që është ndjerë e bullizuar nga të tjerët për shkak të peshës së saj, e cila nuk është ideale sipas fansave të saj apo edhe stilistëve. Por tashmë Bebe, ka mësuar se si ta luftojë këtë ...
Politiko | 21-Oct-2019 14:23
Bebe Rexha e ka pranuar shpesh që është ndjerë e bullizuar nga të tjerët për shkak të peshës së saj, e cila nuk është ideale sipas fansave të saj apo edhe stilistëve. Por tashmë Bebe, ka mësuar se si ta luftojë këtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved