ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/11/2019 11:28

Deputeti grek: “Macron luajti lojën e tij me Gjermaninë”

Deputeti grek: “Macron luajti lojën e tij me Gjermaninë”
Deputeti grek i partisë Syriza, Stelios Kouloglou, ka komentuar qëndrimin e pathyeshëm të Francës për mos-hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “Vetoja e presidentit francez Emmanuel Macron kundër ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 15:20
Deputeti grek i partisë Syriza, Stelios Kouloglou, ka komentuar qëndrimin e pathyeshëm të Francës për mos-hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “Vetoja e presidentit francez Emmanuel Macron kundër ...

“Macron luajti lojën e tij me Gjermaninë”, deputeti grek del me paralajmërimin e ‘frikshëm’ pas mos-hapjes së negociatave: Vetoja minon stabilitetin e Ballkanit!
Postuar: 21/10/2019 - 14:53 Deputeti grek i partisë Syriza, Stelios Kouloglou, ka komentuar qëndrimin e pathyeshëm të Francës për mos-hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. "Vetoja e presidentit ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 14:56
Postuar: 21/10/2019 - 14:53 Deputeti grek i partisë Syriza, Stelios Kouloglou, ka komentuar qëndrimin e pathyeshëm të Francës për mos-hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. "Vetoja e presidentit ...

SYRIZA: Vetoja e Macron minon stabilitetin e Ballkanit
Vetoja e presidentit Francez Emmanuel Macron kundër pranimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE do t’u hapë derën e ndikimeve të jashtme në Ballkanin Perëndimor, deklaroi Stelios Kouloglou, eurodeputeti grek i ...
Lexo | 21-Oct-2019 12:47
Vetoja e presidentit Francez Emmanuel Macron kundër pranimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE do t’u hapë derën e ndikimeve të jashtme në Ballkanin Perëndimor, deklaroi Stelios Kouloglou, eurodeputeti grek i ...

SYRIZA: Vetoja e Macron minon stabilitetin e Ballkanit
Vetoja e presidentit Francez Emmanuel Macron kundër pranimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE do t’u hapë derën e ndikimeve të jashtme në Ballkanin Perëndimor, deklaroi Stelios Kouloglou, eurodeputeti grek i ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 12:40
Vetoja e presidentit Francez Emmanuel Macron kundër pranimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE do t’u hapë derën e ndikimeve të jashtme në Ballkanin Perëndimor, deklaroi Stelios Kouloglou, eurodeputeti grek i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved