ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 03:31

Bukuritë e Valbonës magjepsin të huajt, kryebashkiaku Byberi: Mbi 1 mijë vizitorë vetëm këtë fundjavë

Bukuritë e Valbonës magjepsin të huajt, kryebashkiaku Byberi: Mbi 1 mijë vizitorë vetëm këtë fundjavë
Vjeshta me ngjyrat e saj i ka shtuar hijeshinë luginës së Valbonës, në Tropojë, e cila vetëm këtë fundjavë ka tërhequr me mijëra vizitorë vendas e të huaj. E konsideruar një mrekulli më vete me peizazhe pyjore e ujore, ...
Lexo | 21-Oct-2019 16:07
Vjeshta me ngjyrat e saj i ka shtuar hijeshinë luginës së Valbonës, në Tropojë, e cila vetëm këtë fundjavë ka tërhequr me mijëra vizitorë vendas e të huaj. E konsideruar një mrekulli më vete me peizazhe pyjore e ujore, ...

Qafë-Shtama shndërrohet në parkun e preferuar të turistëve
Ky park, prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve, si vend kurativ dhe turistik. Përgjegjësi i turizmit në Krujë, Drini Masha, tha për ATSH-në se “gjatë periudhës janar-shtator ky park u vizitua nga 45 400 ...
Lajminet | 21-Oct-2019 08:28
Ky park, prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve, si vend kurativ dhe turistik. Përgjegjësi i turizmit në Krujë, Drini Masha, tha për ATSH-në se “gjatë periudhës janar-shtator ky park u vizitua nga 45 400 ...

Qafë-Shtama shndërrohet në parkun e preferuar të turistëve
Parku Kombëtar i Qafë-Shtamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët.
Kosova Press | 21-Oct-2019 08:24
Parku Kombëtar i Qafë-Shtamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët.

Qafë-Shtama, parku i preferuar i mbi 45 mijë turistëve në janar-shtator
Parku Kombëtar i Qafë-Shtamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët. Ky park, prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e ...
Lexo | 20-Oct-2019 16:28
Parku Kombëtar i Qafë-Shtamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët. Ky park, prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e ...

Ecje në natyrë e kamping/ Qafë Shtama, i preferuari i mbi 45 mijë turistëve në janar-shtator
TIRANË, 20 tetor/MEDIAL/- Parku Kombëtar i Qafështamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët. Ky park, prej kohësh ...
Medial | 20-Oct-2019 10:20
TIRANË, 20 tetor/MEDIAL/- Parku Kombëtar i Qafështamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, i kthyer në një destinacion të vërtetë turistik ofron një mozaik natyror dhe kulturor për vizitorët. Ky park, prej kohësh ...

“Mbaj pastër, gjej pastër”, aksion i madh pastrimi në Rinas- Fushë-Krujë
“Mbaj pastër, gjej pastër” është angazhimi më i madh i bashkisë së krujës, e cila ka ndërmarrë këtë fundjavë një aksion të gjerë pastrimi. Punonjësit e shërbimeve publike të bashkisë në bashkëpunim me komunitetin dhe ...
Lexo | 19-Oct-2019 20:00
“Mbaj pastër, gjej pastër” është angazhimi më i madh i bashkisë së krujës, e cila ka ndërmarrë këtë fundjavë një aksion të gjerë pastrimi. Punonjësit e shërbimeve publike të bashkisë në bashkëpunim me komunitetin dhe ...

Fluks turistësh në Krujë, 2100 vizitorë vetëm në një ditë
Rreth 2100 turistë vendas e të huaj vizituan ditën e djeshme qytetin e Krujës, 32 km larg nga kryeqyteti, Tirana. Shumica e vizitorëve ishin nga Kosova dhe Kina, por nuk munguan edhe turistë nga vende të ndryshme si ...
Lexo | 19-Oct-2019 15:52
Rreth 2100 turistë vendas e të huaj vizituan ditën e djeshme qytetin e Krujës, 32 km larg nga kryeqyteti, Tirana. Shumica e vizitorëve ishin nga Kosova dhe Kina, por nuk munguan edhe turistë nga vende të ndryshme si ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved