ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 02:50

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë
Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi për të gjithë klasën politike. A do të ketë ...
Telegraf | 21-Oct-2019 14:09
Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi për të gjithë klasën politike. A do të ketë ...

“Jemi në një situatë mjaft të rëndë”, ish-deputeti i LSI ngre alarmin dhe zbulon lëvizjet e opozitës së bashkuar: Çfarë do i kushtonte Ramës të ulej në dialog me ne?!
Postuar: 21/10/2019 - 14:08 Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari, e ka cilësuar mosh-hapjen e negociatave një ngjarje të rëndë për të gjithë klasën politike. Ndërsa i pyetur nëse opozita po planifiokon të dal në ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 14:09
Postuar: 21/10/2019 - 14:08 Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari, e ka cilësuar mosh-hapjen e negociatave një ngjarje të rëndë për të gjithë klasën politike. Ndërsa i pyetur nëse opozita po planifiokon të dal në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved