ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 17:59

Akuzat për negociatat, Rama ‘vë përballë’ Bashës kryeministrin italian

Akuzat për negociatat, Rama ‘vë përballë’ Bashës kryeministrin italian
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 16:27
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një tjetër lider europian për t’iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha, i cili e interpretoi refuzimin për hapjen e negociatave me BE si dështim i qeverisë. ...

Basha i përgjigjet Ramës: Mjaft më me shfajësime, ti ke dështuar!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetin social "Twitter" i përgjigjet Ramës, duke i thënë se ai tashmë ka dështuar dhe ka ardhur koha që të përballet me këto dështime.
Top Channel | 21-Oct-2019 15:28
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetin social "Twitter" i përgjigjet Ramës, duke i thënë se ai tashmë ka dështuar dhe ka ardhur koha që të përballet me këto dështime.

“Koha të pranosh përgjegjësitë për dështimet e tua” Basha i përgjigjet Ramës: Është mbushur kupa, Europa të ka refuzuar!
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 15:20
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...

Reforma zgjedhore brenda vitit, Rama: Nuk do presim opozitën, e kanë vendin bosh
Kërkesës së mikut të tij Lulzim Basha që Shqipëria të ketë një qeveri të re për të drejtuar procesin e negociatave, kryeministri Edi Rama i ka dhënë një "JO", të prerë madje e ka akuzuar kryedemokratin, se punoi në ...
Top Channel | 21-Oct-2019 15:09
Kërkesës së mikut të tij Lulzim Basha që Shqipëria të ketë një qeveri të re për të drejtuar procesin e negociatave, kryeministri Edi Rama i ka dhënë një "JO", të prerë madje e ka akuzuar kryedemokratin, se punoi në ...

“Është mbushur kupa”, Basha- Ramës: Të gjithë janë lodhur me justifikimet e tua, ti ke dështuar. Shqiptarët do të refuzojnë
Lulzim Basha ka reaguar pasi kryeministri Edi Rama postoi në facebook një foto ku shfaqej mesazhi i Presidentit të Këshillit të Europës dhe kreut të PD për negociatat. Në një shënim në twitter Basha i drejtohet Ramës se ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 15:28
Lulzim Basha ka reaguar pasi kryeministri Edi Rama postoi në facebook një foto ku shfaqej mesazhi i Presidentit të Këshillit të Europës dhe kreut të PD për negociatat. Në një shënim në twitter Basha i drejtohet Ramës se ...

VIDEO/ Deputetja e listës “Basha” bëhet “hit”, ja imitimi që do t’ju shkrijë së qeshuri
Majlinda Halilaj është një deputete e Partisë Demokratike, e cila ka qenë në listën e zgjedhjeve të vitit 2017, duke u prezantuar nga kreu i demokratëve Lulzim Basha si pjesë e skuadrës që do të sillte republikën e re.
GazetaTema | 21-Oct-2019 15:24
Majlinda Halilaj është një deputete e Partisë Demokratike, e cila ka qenë në listën e zgjedhjeve të vitit 2017, duke u prezantuar nga kreu i demokratëve Lulzim Basha si pjesë e skuadrës që do të sillte republikën e re.

Basha i përgjigjet Ramës: Mjaft më me shfajesime, ti ke dështuar
Kreu i opozites Lulzim basha i është përgjigjur menjëherë kreut te qeverisë Rama, i cili gjate mesdites deklaroi se nuk kishte pse jepjte doreheqjen. dhe Nëpërmjet një mesazhi ne Twitter, Basha i shkruan Rames: ‘Fakti ...
Telegraf | 21-Oct-2019 15:48
Kreu i opozites Lulzim basha i është përgjigjur menjëherë kreut te qeverisë Rama, i cili gjate mesdites deklaroi se nuk kishte pse jepjte doreheqjen. dhe Nëpërmjet një mesazhi ne Twitter, Basha i shkruan Rames: ‘Fakti ...

Replikat për negociatat/ Basha-Ramës: Mjaft u justifikoje, Europa të ka refuzuar
Lulzim Basha dhe Edi Rama vijojnë replikat në distancë në lidhje me negociatat dhe faktin që Shqipëria nuk mori një vendim pozitiv pak ditë më parë ngë këshilli evropian. Deklaratave të Bashës në mesdite se ishte ai ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 15:29
Lulzim Basha dhe Edi Rama vijojnë replikat në distancë në lidhje me negociatat dhe faktin që Shqipëria nuk mori një vendim pozitiv pak ditë më parë ngë këshilli evropian. Deklaratave të Bashës në mesdite se ishte ai ...

Rama vë Bashën përballë Donald Tusk
Kryeministri Edi Rama është mjaftuar me publikimin e një fotoje për të hedhur poshtë akuzat e kundërshtarit politik. Ai ka vendosur në një foto deklaratat e bëra nga kryeopozitari Lulzim Basha dhe nga presidenti i ...
Top Channel | 21-Oct-2019 14:23
Kryeministri Edi Rama është mjaftuar me publikimin e një fotoje për të hedhur poshtë akuzat e kundërshtarit politik. Ai ka vendosur në një foto deklaratat e bëra nga kryeopozitari Lulzim Basha dhe nga presidenti i ...

“Dështimi i qeverisë”, Rama i përgjigjet Bashës me fjalët e Tusk për negociatat: Shqipëria nuk ka faj
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Lulzim Bashës me një foto të publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale, në lidhje me deklaratën e këtij të fundit për negociatat se është haji i qeverisë shqiptare që nuk u ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 14:26
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Lulzim Bashës me një foto të publikuar në faqen e tij në rrjetet sociale, në lidhje me deklaratën e këtij të fundit për negociatat se është haji i qeverisë shqiptare që nuk u ...

Faji për negociatat/ Rama “përplas” Bashën me Tusk
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me çështjen e negociatave me BE. Në një postim në Facebook, kreu I qeverisë ka ndarë qëndrimin e Presidentit të Këshillit Europian, Donald Tusk dhe kreut demokrat Lulzim Basha ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 14:45
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me çështjen e negociatave me BE. Në një postim në Facebook, kreu I qeverisë ka ndarë qëndrimin e Presidentit të Këshillit Europian, Donald Tusk dhe kreut demokrat Lulzim Basha ...

Kush i ka fajet për vendimin e KE? Rama publikon deklaratën e Donald Tusk dhe të Bashës: Pa koment!
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreun e opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, i cili e cilësoi vendimin e Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë si një dështim të qeverisë shqiptare. Përmes ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 14:10
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreun e opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, i cili e cilësoi vendimin e Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë si një dështim të qeverisë shqiptare. Përmes ...

Negociatat/ Basha-Ramës: Europa të ka refuzuar, mjaft me shfajësime
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur përmes dy postimeve në llogarinë e tij në “Twitter”, reagimit të kryeministrit Edi Rama, ndaj kërkesës së tij për t’u dorëhequr pas vendimit refuzues të ...
Lapsi | 21-Oct-2019 15:38
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur përmes dy postimeve në llogarinë e tij në “Twitter”, reagimit të kryeministrit Edi Rama, ndaj kërkesës së tij për t’u dorëhequr pas vendimit refuzues të ...

Basha-Rama vijojnë debatin në distancë
Pas deklaratave publike të të dyve ditën e sotme, edhe Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha edhe kryeministrit Edi Rama, ka vijuar debati në distancë. Basha përmes një postimi në rrjetet sociale i është ...
ABCNews | 21-Oct-2019 15:28
Pas deklaratave publike të të dyve ditën e sotme, edhe Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha edhe kryeministrit Edi Rama, ka vijuar debati në distancë. Basha përmes një postimi në rrjetet sociale i është ...

Basha kërkon zgjedhje të reja: Kushtet e BE-së, udhërrëfyesi për të dalë nga kriza
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli sot në një konferencë për shtyp, për të folur për refuzimin e hapjes së negociatave dhe faktin që shteti fqinj, Maqedonia e Veriut po shkon në zgjedhje për shkak të ...
Top Channel | 21-Oct-2019 13:31
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli sot në një konferencë për shtyp, për të folur për refuzimin e hapjes së negociatave dhe faktin që shteti fqinj, Maqedonia e Veriut po shkon në zgjedhje për shkak të ...

Pasi Rama citon Tusk, Basha citon veten
Në përgjigje të akuzava që kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri ndaj kryeministrit Edi Rama, duke e mbajtur atë dhe qeverinë e tij përgjegjëse për mos’hapjen e negociatave, kryeministri postoi një fotomontazh ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 16:26
Në përgjigje të akuzava që kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri ndaj kryeministrit Edi Rama, duke e mbajtur atë dhe qeverinë e tij përgjegjëse për mos’hapjen e negociatave, kryeministri postoi një fotomontazh ...

Deklaratat e Bashës dhe kërkesa për dorëheqje, Rama reagon me një foto
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha dhe pas kërkesës së këtij të fundit që kreu i qeverisë të japë dorëheqjen dhe vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme. Rama ka ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 15:52
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të kreut të opozitës Lulzim Basha dhe pas kërkesës së këtij të fundit që kreu i qeverisë të japë dorëheqjen dhe vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme. Rama ka ...

Basha i pergjigjet Rames: Eshte koha ti pranosh deshtimet e tua
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...
Lajmi i Fundit | 21-Oct-2019 15:42
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur përmes dy postimeve në twitter, reagimeve të kryeministrit lidhur me “JO”-në e BE-së për celjen e negociatave. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...

Basha-Ramës: Koha të pranosh përgjegjësinë për dështimet e tua, kupa u mbush!
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur postimit ironizues që kryeministri Rama publikoi pak më parë në Facebook. Përgjigja e Bashës vjen në Twitter. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...
Politiko | 21-Oct-2019 15:42
Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur postimit ironizues që kryeministri Rama publikoi pak më parë në Facebook. Përgjigja e Bashës vjen në Twitter. “Mjaft me shfajësime personale dhe fajësimin e të tjerëve zoti ...

Replikat për negociatat/ Basha-Ramës: Mjaft u justifikove, Europa të ka refuzuar
Lulzim Basha dhe Edi Rama vijojnë replikat në distancë në lidhje me negociatat dhe faktin që Shqipëria nuk mori një vendim pozitiv pak ditë më parë ngë këshilli evropian. Deklaratave të Bashës në mesdite se ishte ai ...
Medial | 21-Oct-2019 15:38
Lulzim Basha dhe Edi Rama vijojnë replikat në distancë në lidhje me negociatat dhe faktin që Shqipëria nuk mori një vendim pozitiv pak ditë më parë ngë këshilli evropian. Deklaratave të Bashës në mesdite se ishte ai ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved