ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 08:22

Muriqi flet për golin e shënuar dhe fitoren me Fenerbahcen

Muriqi flet për golin e shënuar dhe fitoren me Fenerbahcen
Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer. Ylli i Kosovës ka qenë vendimtar edhe në një fitore të skuadrës së tij Fenerbahce. Gjiganti nga Stambolli ka triumfuar në udhëtim te Denizlispor me rezultat ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 12:29
Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer. Ylli i Kosovës ka qenë vendimtar edhe në një fitore të skuadrës së tij Fenerbahce. Gjiganti nga Stambolli ka triumfuar në udhëtim te Denizlispor me rezultat ...

3 Fenerbahce e vë në fushë Muriqin me bashkëlojtarë me fanella në përkrahje të ushtrisë turke kundër kurdëve Vedat Muriqi është parë i veshur me një fanellë në përkrahje të ushtarëve turq – të përfshirë në luftë kundër kurdëve në Siri – gjatë n
Vedat Muriqi është parë i veshur me një fanellë në përkrahje të ushtarëve turq – të përfshirë në luftë kundër kurdëve në Siri – gjatë ngrohjes para një ndeshjeje të ekipit të tij Fenerbahce në Superligën e Turqisë. ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 15:57
Vedat Muriqi është parë i veshur me një fanellë në përkrahje të ushtarëve turq – të përfshirë në luftë kundër kurdëve në Siri – gjatë ngrohjes para një ndeshjeje të ekipit të tij Fenerbahce në Superligën e Turqisë. ...

Fenerbahce e vë në fushë Muriqin me bashkëlojtarë me fanella në përkrahje të ushtrisë turke kundër kurdëve
Vedat Muriqi është parë i veshur me një fanellë në përkrahje të ushtarëve turq – të përfshirë në luftë kundër kurdëve në Siri – gjatë ngrohjes para një ndeshjeje të ekipit të tij Fenerbahce në Superligën e Turqisë. ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 15:52
Vedat Muriqi është parë i veshur me një fanellë në përkrahje të ushtarëve turq – të përfshirë në luftë kundër kurdëve në Siri – gjatë ngrohjes para një ndeshjeje të ekipit të tij Fenerbahce në Superligën e Turqisë. ...

Vedat Muriqi në formë jetësore, e kërkon titullin me Fenerbaçen
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme. Ylli i Kosovës ka qenë vendimtar edhe në një fitore të skuadrës së tij Fenerbahçe. Gjiganti nga......
Zeri | 21-Oct-2019 14:13
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme. Ylli i Kosovës ka qenë vendimtar edhe në një fitore të skuadrës së tij Fenerbahçe. Gjiganti nga......

Fenerbahçe dhe Muriqi nderojnë ushtarët turq para duelit të djeshëm
Fenerbahce dje ka zhvilluar ndeshjen e radhës në kampionatin turk të futbollit. E para duelit ndaj Denizlisportit, kur lojtarët kanë dalë për përgatitje para duelit janë parë me disa fanella më ndryshe, shkruan Gazeta ...
Zeri | 21-Oct-2019 13:56
Fenerbahce dje ka zhvilluar ndeshjen e radhës në kampionatin turk të futbollit. E para duelit ndaj Denizlisportit, kur lojtarët kanë dalë për përgatitje para duelit janë parë me disa fanella më ndryshe, shkruan Gazeta ...

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:56
Vedat Muriqi është po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ...

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit në këtë vit
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës këtë verë u transferua te skuadra turke nga rradhët e Rizespor. Gladiatori i “Dardanëve” ka shënuar edhe një herë golin e ...
InfoSport.mk | 21-Oct-2019 13:28
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës këtë verë u transferua te skuadra turke nga rradhët e Rizespor. Gladiatori i “Dardanëve” ka shënuar edhe një herë golin e ...

Fenerbahce publikon statistikat e pabesueshme të Vedat Muriqit
Fenerbahce mbrëmë mposhti Denizlisporin me rezultat 1:2 në ndeshjen, ku Vedat Muriqi shënoi golin e dytë dhe ndihmoi në të parin. Përveç golit, sulmuesi kosovar ka bërë edhe paraqitje shumë të mirë, duke u gjendur në ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 10:51
Fenerbahce mbrëmë mposhti Denizlisporin me rezultat 1:2 në ndeshjen, ku Vedat Muriqi shënoi golin e dytë dhe ndihmoi në të parin. Përveç golit, sulmuesi kosovar ka bërë edhe paraqitje shumë të mirë, duke u gjendur në ...

UEFA ua beson gjyqtarëve shqiptarë ndeshjen e Europa League
Sulmuesi i Fenerbahce, Vedat Muriqi tashmë lirisht mund të thuhet se është i pandalshëm dhe në formën jetike të karrierës së tij. Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 10:44
Sulmuesi i Fenerbahce, Vedat Muriqi tashmë lirisht mund të thuhet se është i pandalshëm dhe në formën jetike të karrierës së tij. Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te ...

Shënoi përsëri, Vedat Muriqi flet pas paraqitjes së mbrëmshme
Sulmuesi i Fenerbahce, Vedat Muriqi tashmë lirisht mund të thuhet se është i pandalshëm dhe në formën jetike të karrierës së tij. Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 10:29
Sulmuesi i Fenerbahce, Vedat Muriqi tashmë lirisht mund të thuhet se është i pandalshëm dhe në formën jetike të karrierës së tij. Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te ...

Shënoi përsëri, Vedat Muriqi flet pas paraqitjes së mbrëmshme
Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te Denizlispor 1-2 në ndeshjen për Superligën turke, ku ai realizoi njëherë. 25-vjeçari ka thënë se nuk është e rëndësishme goli për të, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 10:02
Ylli kosovar ishte një nga më meritorët për fitoren e skuadrës së tij në udhëtim te Denizlispor 1-2 në ndeshjen për Superligën turke, ku ai realizoi njëherë. 25-vjeçari ka thënë se nuk është e rëndësishme goli për të, ...

Muriqi triumfon me statistika mbresëlënëse!
Përveç Kosovës, Vedat Muriqi po shkëlqen edhe në Superligën e Turqisë. Mbrëmë, Vedat Muriqi i solli fitore Fenerbahces, duke treguar performancë të shkëlqyeshme. Meqenëse, sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë ...
AlbInfo | 21-Oct-2019 10:01
Përveç Kosovës, Vedat Muriqi po shkëlqen edhe në Superligën e Turqisë. Mbrëmë, Vedat Muriqi i solli fitore Fenerbahces, duke treguar performancë të shkëlqyeshme. Meqenëse, sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë ...

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit këtë vit
Bomeri i Kosoves, Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e lartë në kampionatin turk me skuadrën e Fenerbahces, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ka shënuar edhe një herë golin e fitores për ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 09:44
Bomeri i Kosoves, Vedat Muriqi ka vazhduar me formën e lartë në kampionatin turk me skuadrën e Fenerbahces, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Gladiatori i ‘Dardanëve’ ka shënuar edhe një herë golin e fitores për ...

Muriqi, flet pas superparaqitjes së mbrëmshme
Fenerbahce ka mposhtur Denizlisporin me rezultat 1:2 në ndeshjen e Superligës turke. Më meritori për këtë fitore pa dyshim që ishte Vedat Muriqi, i cili realizoi gol dhe bëri asistim. Ylli i Kosovës ka thënë se nuk ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 09:28
Fenerbahce ka mposhtur Denizlisporin me rezultat 1:2 në ndeshjen e Superligës turke. Më meritori për këtë fitore pa dyshim që ishte Vedat Muriqi, i cili realizoi gol dhe bëri asistim. Ylli i Kosovës ka thënë se nuk ...

Vedat Muriqi vazhdon me gola në Turqi
Sulmuesi I Kosovës , Vedat Muriqit sërisht shënon për Fenerbahçenën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë në fitoren 1-2 në fushën e Denizlispor. Në ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 08:21
Sulmuesi I Kosovës , Vedat Muriqit sërisht shënon për Fenerbahçenën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë në fitoren 1-2 në fushën e Denizlispor. Në ...

Muriqi fitoi zemrat e tifozëve të Fenerbahces me këtë veprim në golin e fundit
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:00
Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në sezonin e tij të parë te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës në këtë verë u transferua te skuadra turke nga rivali i Superligës së Turqisë, Rizespor. Gladiatori i ...

Muriqi shënon në fitoren e Fenerbahces
Vjen goli i radhës i Vedat Muriqit më ngjyrat e Fenerbahces në Superligën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë për të tijtë në fitoren 1-2 në ...
Shenja | 21-Oct-2019 08:14
Vjen goli i radhës i Vedat Muriqit më ngjyrat e Fenerbahces në Superligën e Turqisë. Gjiganti kosovar, titullar i padiskutueshëm te skuadra e kryeqytetit Stamboll shënoi golin e dytë për të tijtë në fitoren 1-2 në ...

Vedat Muriqi një lider i vërtetë, befason me deklaratën pas fitores në Turqi
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......
Zeri | 20-Oct-2019 23:50
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa......

Muriqi: Nuk është me rëndësi goli, por në fund të sezonit të marrim titullin Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari...
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 23:10
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e 62-të, derisa golin ...

Muriqi: S’ka rëndësi nëse nuk shënoj, me rëndësi është fitorja
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 23:04
Vedat Muriqi e ka gjetur sërish golin në Superligën e Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 2-1 të Fenerbahçes kundër Denizlispor, shkruan Gazeta Express. 25-vjeçari shënoi për 2-0 në minutën e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved