ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 06:09

Stilistja shqiptare Stela Sallaku rrëmben çmim në kompeticionin europian

Stilistja shqiptare Stela Sallaku rrëmben çmim në kompeticionin europian
E shohim shpesh në panele televizive apo në mbrëmjet e personazheve VIP në Tiranë për të qenë syri vëzhgues i stilit të veshjeve që zgjedhin zonjushat dhe zonjat. Stela Sallaku ka qenë e ftuar në emisionin ‘Chic’ të ...
AlbInfo | 20-Oct-2019 09:25
E shohim shpesh në panele televizive apo në mbrëmjet e personazheve VIP në Tiranë për të qenë syri vëzhgues i stilit të veshjeve që zgjedhin zonjushat dhe zonjat. Stela Sallaku ka qenë e ftuar në emisionin ‘Chic’ të ...

“Big See Fashion Design Award 2019?,stilistja shqiptare Stela Sallaku rrëmben çmim në kompeticionin europian
TIRANE Stilistja Stella Sallaku e cila ndonëse është vetëm 30 vjeç ka arritur të prekë në vendin tonë një sukses të madh. E shohim shpesh në panele televizive apo në mbrëmjet e personazheve VIP në Tiranë për të qenë ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 14:53
TIRANE Stilistja Stella Sallaku e cila ndonëse është vetëm 30 vjeç ka arritur të prekë në vendin tonë një sukses të madh. E shohim shpesh në panele televizive apo në mbrëmjet e personazheve VIP në Tiranë për të qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved