ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 20:03

Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD?

Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD?
Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani për botimin e përgjimeve që tregonin përfshijen e dejtuesve të të lartë socialistë në manipulimin ...
AlbInfo | 20-Oct-2019 14:22
Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani për botimin e përgjimeve që tregonin përfshijen e dejtuesve të të lartë socialistë në manipulimin ...

Rama nuk e ka paditur kurrë gazetën gjermane BILD?
Në muajin qershor, kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën “Bild” dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani për botimin e përgjimeve që tregonin përfshirjen e drejtuesve të lartë socialistë në ...
Gazeta Dita | 20-Oct-2019 13:04
Në muajin qershor, kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën “Bild” dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani për botimin e përgjimeve që tregonin përfshirjen e drejtuesve të lartë socialistë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved