ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 11:17

Shoqëria civile: Shqipëria duket larg negociatave me BE-në

Shoqëria civile: Shqipëria duket larg negociatave me BE-në
mapo.al Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile intelektualësh shqiptarë u mblodhën sot në një takim nën moton “Për shqiptarët dielli lind në Perëndim”. Ata shprehën shqetësim për mos hapjen e negociatave të ...
Mapo | 20-Oct-2019 14:53
mapo.al Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile intelektualësh shqiptarë u mblodhën sot në një takim nën moton “Për shqiptarët dielli lind në Perëndim”. Ata shprehën shqetësim për mos hapjen e negociatave të ...

Marrëveshja për “mini Shengenin ballkanik” – akt antiamerikan e antievropian
Tiranë, 20 tetor 2019 – Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile dhe intelektualësh shqiptarë shprehën shqetësim që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e përkrahu nismën e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, për ...
Illyriapress | 20-Oct-2019 17:17
Tiranë, 20 tetor 2019 – Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile dhe intelektualësh shqiptarë shprehën shqetësim që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e përkrahu nismën e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, për ...

Tiranë: Reagime të shoqërisë civile mbi raportet e Shqipërisë me BE-në dhe me vendet e rajonit
Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile intelektualësh shqiptarë u mblodhën sot në një takim nën moton “Për shqiptarët dielli lind në Perëndim”. Ata shprehën shqetësim për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë me ...
Zeri Amerikes | 19-Oct-2019 20:58
Një grup veprimtarësh të shoqërisë civile intelektualësh shqiptarë u mblodhën sot në një takim nën moton “Për shqiptarët dielli lind në Perëndim”. Ata shprehën shqetësim për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved