ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 07:01

Kroaci, lehtësi bizneseve dhe bashkive që kërkojnë të rrisin efikasitetin e energjisë

Kroaci, lehtësi bizneseve dhe bashkive që kërkojnë të rrisin efikasitetin e energjisë
Bizneset në Kroaci, që kërkojnë të rrisin efikasitetin e energjisë së pronave të tyre, do të përfitojnë nga një program i ri me vlerë mbi 2 milionë euro, nënshkruar midis Bankës Europiane të Investimeve (BEI) dhe Bankës ...
Monitor | 19-Oct-2019 22:03
Bizneset në Kroaci, që kërkojnë të rrisin efikasitetin e energjisë së pronave të tyre, do të përfitojnë nga një program i ri me vlerë mbi 2 milionë euro, nënshkruar midis Bankës Europiane të Investimeve (BEI) dhe Bankës ...

Rumani, plani i investimeve për Europën, mbështetje për të përmirësuar menaxhimin e ushqimit
Banka Europiane e Investimeve (BEI) ka pranuar t’i sigurojë një kredi prej 7.5 milionë eurosh kompanisë rumune të menaxhimit të mbeturinave ushqimore, Winnow, e cila është dhënë duke pasur ndihmën dhe mbështetjen e ...
Monitor | 18-Oct-2019 22:05
Banka Europiane e Investimeve (BEI) ka pranuar t’i sigurojë një kredi prej 7.5 milionë eurosh kompanisë rumune të menaxhimit të mbeturinave ushqimore, Winnow, e cila është dhënë duke pasur ndihmën dhe mbështetjen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved